• ZDS86
    206
    Nisam za to,čemu sad košarka
    Naravno ko voli nek izvoli
    Samo nogomet i futsal :victory:
  • xavier
    12.1k


    To je u ovom trenutku više i nije neka "tajna". Nisam jedino siguran pita li kolega to (otkud informacija o tome) ili pita otkud ideja da se ide košarkaški projekt kroz KK Rudeš.
  • Mališan
    1.8k
    Apsolutno se slazem za prosirenje sd dinamo i sirenja sportova, clanova i povecanje broja utakmica, ali nezamiskivo mi je da purgeri u zagrebu navijaju za ijedan kosarkaski klub osim cibone... Nadam se da je neki dugorocni plan nekakvo spajanje s cibonom
  • xavier
    12.1k


    Kako stvari stoje, budućnost Cibone je na veoma klimavim nogama. Rekao bih da je prije ideja zauzeti mjesto Cibone.
  • deda
    32.7k
    Tako nekako i ja slutim.
  • NORTE
    11.5k
    Načusmo glasine da KK Rudeš mijenja ime u KK Dinamo te da dio Boysa daje podršku projektu.deda

    Čudno. Možda može imat smisla ali mi bar trenutno baš i nema. Jedino pitanje koje mi se sad mota po glavi je čemu to? Posebno što se preuzima postojeći klub Rudeš.
  • Kwedi
    3.8k
    budućnost Cibone je na veoma klimavim nogama. Rekao bih da je prije ideja zauzeti mjesto Cibone.xavier

    I jedno i drugo nema šanse.
  • nkdz
    885
    u mojoj obitelji postoji tradicija navijanja za cibonu (uz dinamo), tak da od kada sam klinac sam slušao price o Draženu i ostalim igracima 80tih i kak su starci imali godisnje karte tada i išli na tekme.
    Danas kad gledam Cibona je uništen klub koji se nalazi pred propasti i u rukama ljudi koji su uništili apsolutno sve oko tog kluba i udaljili klub od navijaca.
    S jedne strane gledam kako mi je prakticki nemoguce navijati za košarkaški klub koji nije Cibona, a s druge strane gledam koliko je cist futsal Dinamo i koliko mi on znaci, i da u njemu vidim ogromno zajednistvo svih nas, a to vec dugo nisam vidio u Ciboni.
    Zato mislim da mozda i ima smisla da nastane kao futsal dinamo ali u košarkaškom smislu, nešto potpuno cisto i neiskvareno, košarka mi u Zagrebu definitivno fali.
    Krenula je koliko vidim i neka akcija navijaca i simpatizera Cibone oko borbe za klub, ali nemam pojma koliko je to ozbiljan projekt.
    Podijeljenog sam misljenja
  • deda
    32.7k
    IKwedi

    Kakva je situacija s tom akcijom pomoći Ciboni?
  • Kwedi
    3.8k
    Neozbiljna je u najkraćim crtama.

    Neke teme koje su stavili na stol dosta su naivne ili javno dostupne, a nema tu nekog ozbiljnog kapaciteta za kvalitetniji rad.

    Ja sam osobno za privatizaciju Cibone, žao mi kaj se nije dala Tedeschiju prije desetak godina - ovo sve dosad je životarenje i mrcvarenje kluba od politike i menadžera
  • deda
    32.7k
    Čini mi se da je nekakva slična akcija već postojala prije par godina. Što se konkretno sad predlaže?
  • xavier
    12.1k
    Naravno da bi to bilo najbolje, ali Bandićeva ekipa u klubu nije u tom trenutku nikog puštala blizu. Zapravo nisu oni imali ništa protiv Tedeschijeve love, ali na način "daj lovu i dalje nije tvoja briga". No Tedeschi nije bio zainteresiran za takvo poslovanje.

    Kad je ušao u projekt Cedevite, prošao je vlak za Cibonu. Ironično je što je Cibona sad toliko pala da ispada da je mogao dobiti sve što je htio samo da je imao još malo više strpljenja.
  • Kwedi
    3.8k
    1č-1g. Demokratizacija, lopovi odlazite, di su pare i slično već viđeno u jednom drugom klubu :smile:

    Čini mi se da je nekakva slična akcija već postojala prije par godina. Što se konkretno sad predlaže?deda

    Bilo je prije deset godina slično kao spas Cibone od bankrota, al ispuhalo se za čas
  • Kwedi
    3.8k
    Da bi Cibona bila konkurentna za naslov ABA lige ili na nekoj staroj slavi da prismrdi Euroligi (ili barem Eurokupu) treba 5-6 milijuna eura godišnji budžet.
    Takav sponzor kod nas ne postoji, s druge strane ne postoji klub koji bi prodajom igrača mogao barem minimalni dio pokriti i više ne postoji (odlaskom u Ljubljanu) budala koja bi davala bez pitanja milijune u rupu bez dna.

    Sva tri naša najbolja kluba egzistiraju i postoje jedino i isključivo zbog politike.
  • nkdz
    885
    Sva tri naša najbolja kluba egzistiraju i postoje jedino i isključivo zbog politike.Kwedi

    žalosno ali dobro rezimirano
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.