• Navijač Dinama
    7.4k
    slane grick
    Uvijek rap
    Oluja i gospa
    W10
    Dres Mandže bi vise volio pa i da je iz katarskog kluba, ali vjerujem da Jarniev ima puno vecu vrijednost

    Neka netko i drugi odgovori pa neka postavi novu dvojbu
  • Dino
    2.2k

    Clash of clans, evo neki dan je bilo pet godina kak igram igricu, najjaca za mobitel

    GTA: san andreas ili liberty city (1)
    COD: black ops 1 ili 2
    A modern warfare ili cod 2
    Fifa: 2010 ili 2020
    Nintendo ili PS
  • ZDS86
    205
    SA
    MW
    2010
    PS

    Pjesma Kada me pitaš(Šank) ili Ne pitaj mene(Thompson)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kada me pitas

    Poljud(Hajduk) ili Stožice(Slovenija)
    Velodrom(Marseille) ili Groupama Arena(Lyon)
    Santiago Bernabeu(R.Madrid) ili Mestalla(Valencia)
    Anfield(Lpool) ili Old Trafford(MUFC)
    Stamford Bridge(Chelsea ) ili Emirates(Arsenal)
    San Siro(Milan/Inter) ili Wanda Metropolitano(Atletico M)
    San Mames (Bilbao) ili Arena St Petersburg(Zenit)
    Luzniki(Moskva) ili Signal Iduna Park(BVB)
    Park Prinčeva(PSG) ili Allianz Arena(B.Munich)
    Stafio Olimpico(Roma/Lazio) ili Stadion Olympik(Hertha)
    Wembley ili Maksimirko
  • kjbz
    25
    Stozice
    Velodrome
    Mestalla
    Anfield
    Emirates
    San Siro
    San Mames
    Signal Iduna
    Park prinčeva
    Olimpico
    MAKSIMIR


    Sunderland till I die ili English Game ? (obje Netflix serije orijentirane na nogomet)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Nisam gledao ni jednu, ali citao sam da je English game bolja

    Medvedščak ili Cibona
    "Veliki" Dinamo ili "mali" Dinamo
  • deda
    28.1k
    Medveščak i "veliki" Dinamo.

    Na sljedeće pitanje bih volio odgovore više forumaša.

    Dinamo se ugasio tj. prestao postojati. Prestajete pratiti nogomet ili dajete podršku nekom drugom timu.
  • Infinity
    15.3k
    Cibona
    Veliki

    Kava ili energy drink za dugonocnu voznju?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ma navijao bi za FD a jel smijem pratit nogomet ali da ne navjam za nikog, odnosno imam simpatija prema nekim drugim ekipama kao Milan i MuFC
  • Infinity
    15.3k
    Dinamo se ugasio tj. prestao postojati. Prestajete pratiti nogomet ili dajete podršku nekom drugom timu.deda

    Ja nisam klasican pratitelj nogometa pa bih se posvetio svom lokalnom klubu. Nogomet kao nogomet ne pratim. Pratim Dinamo, pratim lokalca, ispratim kladionicu, fantasy i slicno. Da nema Dinama, lokalca, da ne igram kladu i fantasy nogomet uopce ne bih pratio. A sto je najbolje, uz sam Dinamo htio ili ne htio ispratim stotinu drugih stvari koje me dobrim dijelom i ne zanimaju.
  • xavier
    11.1k
    Apsolutno Cibona i veliki Dinamo.

    Što se tiče Dedinog pitanja, to je već u hipotetskoj sferi. Može bilo tko od nas nešto misliti, ali tko zna kako bi mislili da se to stvarno dogodi.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Cibona, veliki Dinamo.

    Ja bi pratio nogomet i dalje, ali kao i sada nebi navijao za nikoga drugoga.
    Neki su mi klubovi malo vise dragi, ali te strasti nema i neće je nikada biti za neki drugi klub.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja sam u nekoj životnoj fazi da bi radije gledao seoski turnir u pečeno prase nego bilo koju utakmicu lige prvaka
  • Ero
    934
    Pratio bi nogomet,navijao bi za lokalni klub. Jbg nama u Hercegovini koji dolazimo iz gradova gdje imaju premijerligaši je normalno navijat za dva kluba istim žarom. Vama vjerojatno to čudno zvuči,al tako je bar u mom gradu.
  • Dino
    2.2k
    Cibona i veliki Dinamo

    Ionak ne pratim nogomet tak da ak se ugasi Dinamo nebi mi bilo tolko tesko bez nogometa neg bi mi bilo tesko bez Dinama

    Cibona ili “KK Dinamo”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.