• SAS1987
    14.8k
    Ovo bez krova sam rekao zato da bude najjeftinija moguca izgradnja istoka jer se sad nema love, a u buducnosti se doda, vjerujem da bi se za nekih 4-5 milje eura mogao napraviti istok(bez krova)nkdz

    Nemam pojma koliko kosta rusenje istoka (nek ga srusi vojska sa granatiranjem ako je jeftinije :smile: ) ali mislim da bi se za 4, 5, 6 miljona € dalo srusiti istok i napraviti novi u stilu Dresdena. Samo istok, brez zavoja na jug / sjever. Naravno, to su samo tribine i osnovna infrastruktura (wc), brez fasade, krova itd.

    6azrahw7113o5nvr.jpg
    smbyoj3b1z6mssqz.jpeg
  • nkdz
    887

    pa da, to se cini i meni izvedivo i bar bi tribina bila nova i sigurna za gledatelje i nebi bila skupa.
    Bar bi se nekaj pokrenulo iz mrtve tocke.
    Hvala na fotkama Dresdena, bio sam na tom stadionu pa mi je drago vidjeti kak se gradio
  • SAS1987
    14.8k
    I nije istok dovoljan. Zapad je vjerovatno jos u gorem stanju (vec prije potresa je tribina bila opasna, statika narusena, a i starija je od istoka).

    Maksimir je zavrsena priča, osim ako nece klub, grad i drzava reskirati desetine mrtvih ako se nesto srusi.

    I da se danes prioritetno pocinje raditi projekt stadiona, ne moze biti zavrsen prije 2, 3, 4 godine. A sa obzirom da niti klub, niti grad nemaju novca onda je jasno da smo u velikom problemu.
  • SAS1987
    14.8k
    bio sam na tom stadionu pa mi je drago vidjeti kak se gradionkdz

    I kakav je dojam? Meni taj stadion izgleda ko mozda najbolji "navijacki" stadion od 30k. Arena sa strmim tribinama.
  • nkdz
    887

    nisam nazalost taj put bio na tekmi nego sam više izletnicki otišao vidjeti kakav je dok sam lutao Dresdenom tak da nemam pojma kakva je atmosfera uživo ali arhitektonski mi je to idealan stadion za nas.
    Jako strme tribine i sve jako blizu terena, baš pravo navijacko grotlo u kojem bi mi napravili veliku buku i pritisak na protivnika.
    Meni osobno među par najdrazih stadiona ako gledamo kaj bi nama pasalo
  • nkdz
    887

    tak se i meni cini, dosli smo do toga da nema projekta, ideje, vizije, novaca...samo imamo nesiguran stadion i opasnost za ljude koji koliko god da nam je drag toliko i opasan i neadekvatan
  • Guinness
    2.2k
    jasno da smo u velikom problemuSAS1987

    I klub i grad su skloni stavljanju problema pod tepih jer su obe "gazde" na izdisajima i pitanje koliko će još. Ne bi me začudilo da zatvore Maksimir i naprave neku montažnu iza gola u Kranjči , jer eto nije se ona bezveze sređivala prije 2-3 godine , i problem stadiona riješen.
  • SAS1987
    14.8k
    mislim da nema druge alternative od toga da se sredi kranjca i tamo igra. Kao sto sam kazao, jos par redova na istoku i montazna tribina iza gola za 2000 - 3000 fanatika. Mozda napravim neki brzi render ako se mi bude dalo :joke:

    Takav stadion bi za hnl utakmice bio napredak sa obzirom na maksimir. A za euro utakmice ionako nema rjesenja u Zagrebu. Ali sacekajmo najprije sto ce biti sa inspekcijom maksimira.
  • nkdz
    887
    Mozda napravim neki brzi render ako se mi bude daloSAS1987

    haha ak bu ti se dalo nebi bilo lose vidjeti :D
  • Navijač Dinama
    8.4k
    posto razumijes u stadione i sve , zar nije bilo na krajnči prije gostujući sektor na jugoistoku (čini mi se zbog nekih popravaka na istocnoj tribini)
  • Infinity
    16.5k
    Ne vjerujem da bi na Kranjci stala tribina od 2-3.000 mjesta bez diranja biciklisticke staze koja se koristi vrlo aktivno i koju bi gotovo sigurno zeljeli zadrzati. Ja bih tu samo na SZ stavio manju tribinicu za goste i to je to. BBB bi bili na istoku i bili bi fizicki odvojeni. Tribina za 400 ljudi bi bila vise nego dovoljna gostima. Kapacitet stadiona bi bio dovoljan za sve HNL utakmice, osim dvije s Hajdukom. Radi te dvije utakmice nema smisla dogradjivati neku vecu tribinu s kojom se opet ne bi zadovoljio kapacitet. Pri tome mislim da nema smisla iz razloga sto bi ovo bilo rjesenje na par sezona, tj. nadam se da bi bilo tako.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    dobra ideja, ali zasto ako ne i sve zasto i ne sa Hajdukom odigrat dvije na Krajnči i ako trebaju dobit 400 ulaznica ni vise od toga nek dobiju, ko ih šiša :blush: i samo da se policija u tome slucaju dobro organizuje da ne dodje do izgreda nekih i tjt
  • agramZ
    2.5k
    onda se nemamo sta ljutiti ako oni nama tako na poljudu uzvrate. koji vam je kurac, gostujuci navijaci, bilo koji da su, zasluzuju normalni tj. zapravo gospodski tretman od strane domacina. nismo panduri jbt..
  • Navijač Dinama
    8.4k
    pa ček zar nije na Poljudu dosta sto svaki put ulaziš u sredini drugog poluvremena i sto policija stane na stepenice i ne da da imaš zraka ko čovjek nego te stisne uz onu ogradu ko kakvu dzukelu? Mislim ne kažem da treba prema njima postupit kako i oni prema nama , ali ako je sektor toliko i toliko ulaznica onda je to to, ostatak nek ide na manji sektor na zapadu mirniji navijači i tjt.

    I naši su dobili malo više od 500 ulaznica za Plzen, nisu im dali više bez obzira sto je bilo zahtjeva i išlo se po navodima K.A Pandura i ostalih da se izbori za karte ..jbg procedura

    dobiju 400 ulaznica toliko je karata sektor u gostima primjer Krajnča i nema price, nije ni u OS i RI nešto znatno vise od ovog ha ja.
  • agramZ
    2.5k
    jedno su panduri a ovo drugo jbg, to sto oni nekog tako tretiraju ne znaci da im ti tako i vratis, uvijek budi gospodin, jer inace tako sve ide u krug samo zbog inata ili principa, dajes im samo razlog da ti opet vrate. znam da se ovdje voli pozivati na propise i ne znam sta vec, ali meni je to na neki nacin "bezobrazno" da dodje 2k tovara i ti samo pustis 400 na tribinu. ako je kapacitet takav, uguras koliko mozes, jer kapacitet se svakako broji samo po sjedalu, ostatak na druge tribine pored gostujuceg sektora, odvojeno od domacih navijaca. znam, fantazija ili sanjanje, ali eto..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.