• Navijač Dinama
    8.4k
    nisam pratio nešto Loksu , zadnji put kad jesam bila kisala padala protiv Intera ili nekog i blata bilo uopce , nisu bili uvjeti za nogomet , jedino ako se tad nakon toga nije nešto promjenilo pa onda
  • Infinity
    16.5k
    Postavili su oni novi teren kad se postavljalo u Koprivnici, Maksimiru i Puli. Top je sad, boljeg nema.

    Ja tamo ne znam samo sta je sa svlacionicama, jer je Dinamo znao kuci bez tusiranja. Radila je Lokomotiva i na tome, al kao da sam cuo kritike i nakon toga. Mislim da se uz neko manje ulaganje sve da dovesti u dobro stanje, ukljucujuci i taj neki gostujuci sektor koji bi bio fizicki odvojen.

    Mislim da bi se nakon igranja tamo, ako imadnemo dobru posjetu, mnogi mogli naloziti na manji stadion, jer ce atmosfera biti vatrenija.
  • nkdz
    887


    http://www.germanijak.hr/vijesti/pogledajte-kako-izgleda-obnovljena-kranjceviceva/51699
    nije sad neka ekstra klasa ali malo pomalo se to bar dovelo na neki ok nivo, pogotovo teren koji je jako dobar, gledao sam ga par puta uživo

    mozda da se sagradi na sjevero zapadu jos jedna tribina za nekih 1000 gledatelja i cisto solidno bi bilo za hnl, bila bi bolja atmosfera jer je manji stadion

    edit. s tim ak je ta dodatna tribina od soma koju sam spomenuo isto za domace nemam pojma di s gostujucima
  • Navijač Dinama
    8.4k
    zato sam i rekao , HNL inače znm sa vremena na vrijeme pogledat :lol: ali ne gledam Varaždin i Loksu, opcenito te slabije i manje popularne ekipe pa zbog toga kažem, neam pojma kaki je sad stadion prosli put je bio losiji od zupanijskih
  • NORTE
    11.7k
    Otkud sad ovdje priča o Dinamu?
  • nkdz
    887


    ma samo teoretski pricamo za slucaj da maksimir nebu upotrebljiv, pokrpat ce oni maksimir ili zatvoriti istok, teško da bu se halalo u Kranjci.
  • SAS1987
    14.8k
    teoretski, kao i 80% stvari oko dinama. Pa nam u vrijeme corone preostane samo to.

    Gosti se mogu staviti tamo na jugo-istok, tako da to nije problem. Vjerovatno bi veči problem bili odvojeni ulazi na stadion, ali može se to brzo srediti.

    14b67apqodvqtpy8.png

    Stadion ima trenutaćno nešto manje od 5000 sjedala. Vjerovatno bi se na istoku (nisam još bio na kranjčevičevi pa lupam na pamet) moglo dodati još par redova prema biciklističkoj stazi i tribine bi se mogle jako približiti terenu i stadion bi imao kapacitet od možda 6000 sjedala. Ako je i to premalo, može se iza gola brez problema, jako brzo i sa malim troškovima napraviti neka montažna tribina od 2000 ili 3000 sjedala. Ali i zapadna tribina je montažna (i vrlo stara) te je pitanje ako je uopče sigurna nakon potresa.
  • SAS1987
    14.8k
    ma samo teoretski pricamo za slucaj da maksimir nebu upotrebljiv, pokrpat ce oni maksimir ili zatvoriti istoknkdz

    Iskreno, ja sam ćak i iznenađen da su zatvorili istok. Očekivao sam da će pokušati ignorirati problem kao što rade sa zapadom. Istok i zapad su toliko ošteteni da se ne mogu popraviti, a otvaranje ovih tribina bi znaćilo da imaš "most u Genovi" sa 15 000 ljudi. Nema šanse.
  • Guinness
    2.2k
    Manji stadion i tribine odmah uz teren garantiraju vrhunsko atmosferu na svakoj tekmi.SAS1987

    Bar ima natkrivenih mjesta...
  • nkdz
    887


    i meni je iznenađenje, ali valjda pokušavaju iz kluba svim nacinima napraviti pritisak na grad da krene s necime.
    Da zatvore stadion zbog (ne)sigurnosti Kranjca mi je masu puta draža ideja nego da igramo u nekakvom Varaždinu ili di već.
    Moze se solidan hnl stadion pokrpati za relativno malu lovu baš onime kaj si napisao.
    Kapacitet istoka bi se po meni dogradnjom jos kojeg reda mogao povecati za bar 1000 mjesta i time bi kapacitet narastao na 6 soma, a ak se stavi nova montažna tribina na sjeveru taj kapacitet bi jos dobio nekih 2 soma što je Dinamu za hnl prakticki dosta, osim za Hajduk.
    S tim da bi trebalo rijesiti ulaze ali to nije toliki baš bed.
    Ali kažem ovo su samo teoretska bubanja, ne želim ja iz Maksimira ali samo razglabamo :)

    edit. i sa južne bi stala jos jedna tribina od 1000 mjesta pa je i to potencijaln dodatnih mjesta.
    To sve smatram u principu riješenjem ni "Vrit ni mimo", nama treba novi stadion
  • Navijač Dinama
    8.4k
    također sam takvog mišljenja da forsiraju nesto od grada , a onda u drugu ruku poznavajuci nasu upravu bit ve da ce zatvorit istocnu tribinu i rec ljudima budite na sjeveru ili idite na zapad...
  • nkdz
    887

    nije njih briga nesto za sigurnost navijaca više ovo koriste ko dodatan argument gradu da nekaj napravi.
    Samo kaj grad je švorc sada i mozemo zaboraviti da se bude ikaj gradilo.
    Mozda bi bilo najjeftinije da pocnu graditi na maksimiru tribinu po tribinu.
    Sruše istok i na njegovom mjestu sagrade tribinu za 6-7soma s pripremnim temeljnim mjestima za nosace za krov, to bi po meni bilo dosta jeftino.
    Onda sljedece godine sruše recimo jug i stave tribinu za tipa 3 soma.
    I nek grade tribinu po tribinu.
    Ovo bez krova sam rekao zato da bude najjeftinija moguca izgradnja istoka jer se sad nema love, a u buducnosti se doda, vjerujem da bi se za nekih 4-5 milje eura mogao napraviti istok(bez krova) ali nek me @SAS1987 ispravi ak sam u zabludi.
  • Infinity
    16.5k
    Veliku lovu na istoku bi uzelo rusenje, cupanje temelja i odvoz betona. Gradnja samog istoka za 6-7.000 ljudi uz to da ispod tribine budu samo toaleti bez ikakvog sadrzaja ne bi sigurno kostala ni tih 4-5 milijuna eura bez krova. Zeljeznicar je napravio tribinu za vise od 4.000 ljudi za samo jedan milijun eura. Od podtribinskog prostora uradjeni su samo toaleti. Tribina nema fasadu, al to se uradi kasnije s eventualnim krovom.
  • nkdz
    887

    da, u pravu si nisam se uopce sjetio da treba dosta love da se istok srusi.
    Sad gledam ovo kaj si rekao za Želju i ne izgleda mi lose, za njihove financije i uvjete dosta dobro.
    Znam da vjerojatno nije naj rješenje raditi tribinu po tribinu ali fakat bi volio ko i svi vi da se napokon nekaj pokrene
  • deda
    32.9k
    Iduće dvije-tri godine sigurno ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.