• BluePhone67
    3.2k
    Sto se tice zapada, ne ocekujem da navijaju cijelu utakmicu, ali kada ih se zove pod tim mislim "ajmo cijeli stadion" bilo bi red da se ustanu i protegnu svoje glasnice. Razlog, je vise nego velik ili ogroman pa ima barem par godina gdje se sjever uopce udostojio se i obratit njima iz vec znanih razloga, cak je i istok bio u stand by i na piku, sto bi znacilo da i sa ovim primjerom se pokazuje da novi vjetrovi puse i da nema mjesta da se netko kofrci i gerebeci vec svatko treba dati svoj obol. Cast izuzecima sa zapada ali osobno mogu reci iz iskustva da se njih ne cuje do sjevera, a sa Hajduka mogu reci i na istoku.
  • reziser
    6.2k

    ne znam jel ides na zapad, ali da vidis prosjek godina bilo bi ti jasno.
    Ustajanje sa stolca? i to im je tesko
    dobro..na sjeveru se nista ne cuje zbog njihovo navijanja...istok se lagano opet budi
    Mi na zapadu..ima ekipa...koji put uspijemo probuditi tribinu..ali tesko je to. hoce sjedit..gledat tekmu i pljuvat po svemu. Jbg..nezadovoljni penzici
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma bio sam sad par tekmi na zapadu. Sad protiv Hajduka se par momaka ustane i navija i mi isto a onda se okrenem okolo i vidim da sjede svi. Prvi nas dedin kum gleda u čudu što smo ustali :lol:
  • reziser
    6.2k

    Koji sektor?
    Pazi:ja slikam...s,mobitelom :sjever...a penzic iza mene.;kaj slikas, ti to odobravas???
    Imam dobre zivce al sam ga sterao u pimpeka :mask:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ulaz 7. Jel to onda sektor 7?
  • deda
    27.5k
    :lol: :lol: Ovo ti je za kuma
  • reziser
    6.2k

    Blizu blizu :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa jel tako jbt :grin:
  • LovroZG
    1.3k
    Za zapad bi prvo bilo dobro da dio ljudi počne razlikovat poziv na navijanje od običnog navijanja Boysa. Hrpa ljudi oko mene reagira na ono pjevanje Boysa di viču Dinamo i postepeno ubrzavaju ritam pa odgovara sa Zagreb i jebe im mater kad ritam postane prebrz. :confused:
  • reziser
    6.2k

    sjever više ne poziva zapad....
  • BluePhone67
    3.2k
    Sve u svoje vrijeme, za sada je dovoljno i "ajmo cijeli stadion" pod stadion i zapad spada..
  • xavier
    11.1k
    Hrpa ljudi oko mene reagira na ono pjevanje Boysa di viču Dinamo i postepeno ubrzavaju ritam pa odgovara sa Zagreb i jebe im mater kad ritam postane prebrz. :confused:LovroZG

    :rofl:

    Sve u svoje vrijeme, za sada je dovoljno i "ajmo cijeli stadion" pod stadion i zapad spada..BluePhone67

    Upravo tako.
  • reziser
    6.2k
    telefon..znas kak je na zapadu...tesko je pokrenut ljude....pogotovo tamo..vjeruj mi :cool:

    kreće se na bolje, ali polako
  • 000
    941
    D8c2RP2.jpg?1

    Ovo je Gojak morao ugurati.
  • BluePhone67
    3.2k
    U finisu mu nedostaje koncetracije redovito, gledao sam neki trening video ili onaj challenge sto stavljaju i tamo zabija sve. Moze i zna, al ocito uz trku nedostaje koncetracije i supak proradi sklekove kada ga treba rutinski metnut.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.