• Efes Pilsen
    8.4k
    Odlican intervju, odmjerene i inteligentne izjave.
  • skener
    1k
    Zalosno je da je doslo do toga da on mora davati ovakav intervju
  • Marley
    1.8k
    Auf, kud sam bas veceras ovo procitala. Knedla mi je u grlu. Zao mi je, Max, sto je uopce doslo do toga da si "Pedro", koji se mora javno opravdavati... jer obavljas svoj posao najbolje sto u datom trenutku mozes.
    I to kome, frustriranim jadnicima koji si daju za pravo covjeka, igraca, i to stopera jer je "skrivio" penal, nazvati SMECEM... svaka cast tim "ljudima" sto se svako jutro mogu pogledati u ogledalo.

    Drag mi je ovaj decko jos otprije, posebno zanimljiv s tim svojim avanturistickim potezima. Sad mi je jos i drazi kad je dezurni krivac za sve.

    Samo naprijed Maxime! Od srca ti zelim da budes jos i bolji u plavom dresu, pa neka se posrame oni koji trebaju.
  • sport
    3.4k
    Žalosno je da bilo koji navijač Dinama javno loše govori ili piše o bilo kojem igraču Dinama,a pogotovo kad to prelazi granicu dobrog ukusa i postaje ružno,vulgarno,nisko i primitivno.
    Vrijedi i za novinare pogotovo.
  • nemapredaje
    3.4k


    Vrlo inteligentan dečko.

    I sam sam vruć odmah nakon utakmice protiv Monaca tu napisao da on nije igrač za Dinamo, ali nadam se, tj. vjerujem, da bi mogao postati neizostavan član prve momčadi.

    Prva stvar prema poboljšanju svoje igre je ta što je svjestan gdje griješi i spreman je na rad da to ispravi.

    Samo naprijed Max !!
  • prefontaine
    677

    Ma nije problem u novinarima, danas pravih novinara skoro pa i nema, bitan je samo clickbait naslov i što senzacionalistički tekst koji će se čitati i otvarati i taj "novinar" je opravdao svoj tekst, zaradio je svoju plaću, a kod šefa je dobio nekoliko pluseva.

    Nije problem ni u konkurenciji. Jbg, konkurencija je lat. concurrentia, suparništvo, a suparnik te uvijek želi pobijediti, poniziti, uništiti.

    Problem je u ovim "našim". Toliko "hejta", mržnje, omalovažavanja, sprdnje, ruganja...nisam doživio otkad pratim Dinama, a bilo je tu stvarno smiješnih i nedoraslih igrača.

    Ako kažem da su Čale, Drpić, Polovanec, Pivarić i Stojanovič svi skupa primili manje uvreda od Maxa, mislim da sam time sve rekao.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Jako lijepi intervju. I dobro veli, ne razumijem hrvatski pa ne znam što se piše, al neminovno neke stvari dođu do mene. I onda dođe do njega da ti neki prasci od novinara njega nazivaju raznim imenima i na to se nadovežu razni komentatori na mrežama itd. Strašno.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ako kažem da su Čale, Drpić, Polovanec, Pivarić i Stojanovič svi skupa primili manje uvreda od Maxa, mislim da sam time sve rekao.prefontaine

    E sad si ga pretjerao, ali ono baš momački pretjerao. Nemoj pričat napamet ako nisi bio u to vrijeme na tribinama. Svaki od njih pojedinačno je doživio više uvreda i pljuvanja od Maxa.
  • Mali Zeus
    13.6k
    I još završi mislim da sam sve rekao. :D
  • mali M
    5.3k
    Svaki od njih pojedinačno je doživio više uvreda i pljuvanja od MaxaMr Anderson

    Ali ne i od medija. Tribine su vruće glave i to se zna, love-hate odnos, traži se zalaganje ostalo ćemo prebolit, ali medijski ovoliko jako i ovoliko dugo već stvarno ohoho vremena nismo vidjeli. Još od mrzitelja Bišćana i Šimića, pa do ulizica bivše uprave pa se nastavilo i dalje... Taj dečko ničime nije zaslužio što se piše. U europi i HNL-u su griješili i Gvardiol i Šutalo i KTC i Rile i Ademi da ne nabrajam dalje, al ovom dečku se pregledava i način na koji gazi po travnjaku... Kolko smo golova primili zbog Mišićevih "odluka", Ademijevih umotvorina, Batinih minijaturica i izgubljenih lopti... Sad sam nabrojao sve igrače koji su mi top u Dinamu, al su svi u jednom (ili više) trenutaka ozbiljno naštetili rezultatu. Zašto se Maxa tolko secira to će znat samo oni koji ga toliko organski ne podnose..
    DRŽ SE MAX, TRIBINA TE VIDI! :strong:
  • prefontaine
    677
    Nemoj pričat napamet ako nisi bio u to vrijeme na tribinamaMr Anderson

    Ne pričam o tribini već o medijima i odnosu istih prema gore navedenim igračima. I stojim i dalje pri svojoj tvrdnji
  • Mr Anderson
    8.4k
    Malo vam je kratko pamćenje. Činjenica je da kad su prva trojica igrali nije bilo društvenih mreža ili su bile tek u povojima, nije bilo baš ni digitalnih medija i portala ko danas. Što se tiče Pivarića i Stojanovića itekako ih se razvlačilo po medijima i po FB, a ljudi bili reprezentativci svojih zemalja.
  • mali M
    5.3k
    Anderson, nisi ti u krivu, al reci što hoćeš, ovakvo ismijavanje i vrijeđanje igrača od medija nisam do sad čitao... ne u ovako dugom periodu... znali su baš ružno kritizirati nakon nekog poraza ali je stalo nakon dan dva.. ovo već traje mjesecima..
  • Mr Anderson
    8.4k

    Imaš par novinarskih klošara koji su si u nedostatku novinarskog talenta zamislili da je OK za čitanost radit hajku na igrača stranca koji neće uzvratiti. Vidjeli smo da ima i novinara koji su shvatili koliko su ovi pretjerali pa stali u obranu Maxa. Hoće li to biti dovoljno da se stane? Ne znam. Klub je zauzeo stav da se neće miješati niti kažnjavati te novinare. Koje je rješenje onda ako se ovo nastavi? Potpuno ignoriranje tih novinara ili ih dobro zaplašiti na neki način?
  • mali M
    5.3k
    ma slažem se s tobom. ja sam tu više militantan nego naša uprava koja ima isto sasvim ispravan način za hendlanje situacije, i ja bi tim "ustrajnim" pljuvateljima jednostavno ukinuo akreditacije. Nemam problem da dođe netko drugi iz te redakcije, ali xy koji je baš trovač mi nebi više imao pristup...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.