• Peškaman
    4.5k

    Zato što bi mu plaćao nastupe ili bi im dali nekakav postotak od iduće prodaje.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k

    Pa dogovori se sve i onda samo sluzbeno potpise kad napuni 18. Sta tu nije jasno?

    Nikakav postotak ne dolazi u obzir. A sto se tice placanja za nastup, koji je po vama iznos koji bi izdvojili?
  • Jurki
    11.9k
    A sto se tice placanja za nastup, koji je po vama iznos koji bi izdvojili?IstinaZaDinamo

    Nikakvo placanje za broj nastupa.. bolje onda kupiti klub u Sloveniji.. posaljes autobus igraca, svoje trenere i radis na isti nacin ko da su u Dinamu.
    I onda ih forsiras maksimalno.
    Ovak ce u nekom Belupu promijeniti trenera.. i ode igracu polusezona u kurac.
  • Samurai
    112
    Nije bitno Kak se on zvao koju poziciju igrao i koliko ima godina. Ili valjaš i tu si,ili ne valjaš i nisi tu.
    Koliko se igrača s prave posudbe vratilo u Dinamo i ostalo u prvih 11? Unazad 5 godina? Nijedan.
    Kažem nekad nije bio problem posudbe ak si poslao kvalitetu,ak pošalješ upitnog Majica,gurlicu,Čaica i Suška onda je problem. Jer nijedan nije niti na seniorskim pripremama niti ovako iskočio.
    Sjetimo se Jankovića,koliko bi sad bili sretni dw ga imamo? Dosta.
    Kako smo pogriješili sa Antom Crncem? To nitko ne priča?
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Koliko se igrača s prave posudbe vratilo u Dinamo i ostalo u prvih 11? Unazad 5 godina? Nijedan.Samurai

    Sutalo. On sam pokrije sve ostale koji nisu. A treba uzeti u obzir kakve igrace smo mi imali na placi koji su isli na posudbu.

    Sjetimo se Jankovića,koliko bi sad bili sretni dw ga imamo? Dosta.Samurai

    Hahahaha

    Kako smo pogriješili sa Antom Crncem? To nitko ne priča?Samurai

    Momak je htio ici negdje gdje ce igrati sa 18 godina, a tadasnja uprava je te sezone dovela Jurica, Emrelija, Copa.. Plus se na neke igrace (Saranic) racunalo vise nego na njega, a tu je bio i Marin pa i Rukavina.
  • deda
    32.9k
    Da zoveš danas vodećih 10 hrvatskih nogometnih stručnjaka i pitaš ih za top 3 talenta Dinamove generacije 2003 niti jedan ne bi među njih stavio Crnca. Niti jedan. Dakle greške i krive procjene će se uvijek događati. Iako meni ta cijela fama oko malog još nije jasna. Ovi Englezi ga platili masne novce kao da je Maradona. Ne vidim baš da nešto blista tamo.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Koji to klub pravilno procijeni bas svakog igraca? Meni Crnac dan danas nije promasaj, igranje u Championshipu mi ne znaci bas nista. Jakic iz Lokomotive je bio bolji nego Sunjic iz Birminghama.
    Jebte, nekima je dovoljno da igrac igra u prvoligasu i da je promasaj :lol:
  • Paggini
    22.1k
    Mislim da u odnosu na većinu klubova, Dinamo ima ekstremno mali postotak "promašaja" što se tiče procjene mladih igrača, rekao bih da smo promašili s Crncem iako je upitno koliko bi se on snašao u Dinamu da je dobio priliku, Gabriela iz Arsenala smo jbg omašili, a Rrahmanija smo tretirali kao trubu pa je postao to što je, jbg.

    Al osim toga, ne sjećam se da smo neke ekstra talente koji su nam prošli kroz školu ili ušli u Dinamo kao mladići promašili u zadnjih 15ak godina.
  • deda
    32.9k
    Po meni je Rrahmani jedini promašaj tj. loša procjena struke. Gabriela ni tatta nije htio platit 6 milja, a Crnac još nije odigrao ozbiljnu nogometnu utakmicu.
  • deda
    32.9k
    Dinamova najveća strateška greška u posljednjih 10 godina je ukidanje druge momčadi. Za hrvatske razmjere to je možda terra incognita, ali u svjetskim razmjerima ne postoji ozbiljan klub bez B momčadi.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k

    Mene je Rrahmani bas iznenadio nakon odlaska u italiju. Vidilo se da je on dobar igrac, ali nisam mislio da ce doci na razinu igranja za prvaka Italije i to biti bitna karika.

    Sto se Gabriela tice, meni samo nije jasno njegovo dovodjenje na posudbu sa tom klauzulom od par milijuna za otkup. Ako se mislilo da ce Lille spustit cijenu igranjem u drugoj momcadi onda to dovoljno govori o nesposobnosti pregovaraca s nase strane u to vrijeme.

    B momcad/filijala nam treba sto prije, pa makar u trecoj ligi, nadam se da ce se to srediti do iduce sezone.
  • Zagi
    7.9k
    Sjetimo se Jankovića,koliko bi sad bili sretni dw ga imamo? Dosta.Samurai

    Daj si provjeri koliko je Jakonković igrao po HNL posudbama prije nego pišeš da ne uletavaš k'o padobranac. Postoji i period prije Zrinje.
  • Jurki
    11.9k
    Dinamova najveća strateška greška u posljednjih 10 godina je ukidanje druge momčadideda

    Dal se radi na ispravljanju te greske?
    Pretpostavljam da bi u slucaju ponovnog pokretanja druge momcadi se moralo krenuti od najnizeg ranga.
  • Paggini
    22.1k
    Po meni je Rrahmani jedini promašaj tj. loša procjena struke. Gabriela ni tatta nije htio platit 6 milja, a Crnac još nije odigrao ozbiljnu nogometnu utakmicu.deda

    A da, mislim apsolutno točno, ali više kad gledam iz perspektive "šta smo potencijalno omašili", ova tri imena dolaze na pamet, uz preskupog za to vrijeme Van Dijka

    Dinamova najveća strateška greška u posljednjih 10 godina je ukidanje druge momčadi.deda

    A to nije samo Dinamova, nego opcenito od HNSa, sramotna odluka koja izravno šteti razvoju mladih igrača. Doslovno su imali poligon za razvoj i ukinuli su ga. Neshvatljivo, i Hajduk i Dinamo kao dva najveća inkubatora bi sigurno profitirali, što znači da bi i sami hrvatski nogomet imao benefite.

    Jbg.
  • don
    6k
    slučajno sam lajko ali Rileta nazivati penzionerom a čovjek je u dobroj formi i sigurno bolji od Mikića trenutno... tko će ostvariti veći potencijal u budućnosti ćemo saznat. Ali Dinamu je primarni cilj rezultat i uspjeh kluba i dok se borimo za titulu sumnjam da će dobit neku ozbiljniju priliku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.