• Dr Hofmann
    1.4k
    Pa što bi, pobogu, eventualne pobjede tih četnika trebale značiti? Neće se valjda njihove pobjede ovdje stavljati kao neki Mickey Mouse dokazi o nekoj transfer politici. Nadam se da krivo percipiram tvoj post
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Čovjek podržava sve osim klub na čijem je forumu
  • Dani Olmić
    307
    e moj doktore doktorčiću, neznam kaj bi vam ve rekel … pak se još morate dosta zganaca napapati da bi ste se mogli nazivat doktorom…..
  • Ludovic IX
    7.3k
    ajd ti i daliban odite pratiti man city. Svaki dan dosadjujwte i bogu i vragu svojim glupim pesimisticnim upisima. Ajd malo provjerite koliki je budžet dinama i koliko je para ušlo u klub tj ući će. Mi nismo nikoga prodali ove sezone a to nam je bilo pod mus obično. Lp nam pokriva malo više od 50% budžeta. Ajd i malo više ako osvojimo nešto bodova. Ali ostatak treba zaraditi iz drugih izvora i ne možeš trošiti 20 miliona na igrača. Potrošili smo 5-6 a od samih transfera niti 3. Znači u minusu smo 3 milje od transfera samih i još smo trebali po nekim bananerosima trošiti 5-6 na poluograce ko ivanovic. Koji je kurac od igraca
  • Crni86
    4.1k
    primjetila se. Nisi prodao sucica i baturinu.

    Ne kuzim jel ekipa do sada nije razumijela od cega nas klub zivi ili se neki namjerno prave bedasti.

    Sa izborenom ligom prvaka uspjesno smo zatvorili budget za sezonu sto znaci da nismo bili primorani nikoga od vaznijih igraca prodati. Da se nije izborila lp, vrlo vjerojatno bi se islo na prodaju sucica ili batija. Ne kuzim kak onda jedno te isti i dalje bruje zasto se od tih 30 milijuna eura nije ulozilo u neka bolesna pojacanja.
  • Hnlovac
    1.1k
    Manje kukanja vise odlaska na tekme! To pgotovo ide ovaj ivanovic fan club
  • Paggini
    22.3k
    Ne može se toliko kvalitetno analizirati korištenje dubine na stadionu...
  • Krizy
    44.7k
    Football, bloody hell!
  • IstinaZaDinamo
    2.1k

    Za duju i nase ostale strucnjake sve cisto naravno.
  • Jurki
    12k
    Konstruktivna kritika je ok.. i ja kritiziram kad mislim da nekaj nije dobro..
    Ali ovo kaj se pocelo pisati.. to vise ni pes z kruhom nemre pojesti.
    Nije cak ni bitan razlog zbog kojeg se pljuva po svemu.. vec je to ocito pojedincima postala omiljena aktivnost.
    I ceka se bilokakva sitnica pa da moze krenuti paljba.
    I to u sezoni u kojoj nismo prodali nikoga (mislim da je ovaj kadar kvalitetniji nego lanjski).
    Usli smo u ligu prvaka.. nikad lakse i jednostavnije.
    Jebiga, nemamo šugavog šeika koji bu utrpal 200 milijuna eura u klub.. pa da dopeljamo kapitalce..
    a vjerujem da bi se i tad naslo materijala za srackanje.

    Apel konstantno nezadovoljnima.. gospodo prestanite pratiti nogomet.. jer to ocito nije sport za vas.
    Ne postoji nogometni klub na svijetu u kojem je sve savrseno.. od infrastrukture, kampa, sponzora, uprave, prve ekipe, trenera i njegovog stozera.. sportskog direktora, akademije, cistacica ili portira.
    Pa tak nije ni Dinamo perfektno poslozen klub.. uvijek se treba truditi poboljsavati stvari..
    al ovo kaj pojedinci rade i to na forumu navijaca Dinama je tragedija.
  • nemapredaje
    3.4k


    Oči bole od ovoga.

    I da ne piše Brentford sa strane bih znao da su “otočani” u pitanju
  • kajsitilud
    392


    Prošlo je malo nezapaženo, a jučer se umirovio jedan od najboljih veznjaka ikad. Malo je još ovakvih španera i baš fali ovakvih igrača otkad je prošo njegov prime.


    Uživaj u zasluženoj mirovini majstore :starstruck:
  • JMastermind
    67
    Meni je nevjerojatno da ekipa zaziva povratak politike iz tamnih vremena. Mislim i nadam se iskreno, da je vrijeme toga da Dinamo napumpanim HNL kupnjama financira pola lige iza nas. Stvorite igrače, prodajte ih kao svi drugi, snađite se na tržištu i imajte klub. Ako ne ide, ugasi i daj mjesta nekom tko će znati.
  • ZrnTSCHeZ
    204
    Nakon svega kak se zadnje desetljeće prezentiral kao netko tko cijeni klubove s tradicijom, Klopp sad uzme mjesto tog nekog glavnog savjetnika/koordinatora RB grupacije klubova

    Moram priznati da me duboko razočaral tim potezom i više ga ziher ne bum doživljaval kao do sada

    :down:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.