• Dr Hofmann
    1.4k
    To je onaj Franjo Ivanović kaj je igrao u Rijeci? Ne znam baš da je on igrač za Dinamo, ni on ni Pašalić, pogotovo za tu lovu koja se spominjala...Svu sreću svijeta mu želim u Belgiji, da bar igra u Barceloni jednog dana, ali 51 utakmica i 16 golova u Rijeci i nije bila baš neka suluda statistika.
  • Daliban
    1.7k
    To je onaj Franjo Ivanović kaj je igrao u Rijeci? Ne znam baš da je on igrač za Dinamo, ni on ni Pašalić, pogotovo za tu lovu koja se spominjala...Svu sreću svijeta mu želim u Belgiji, da bar igra u Barceloni jednog dana, ali 51 utakmica i 16 golova u Rijeci i nije bila baš neka suluda statistika.Dr Hofmann

    Zato valja Mbuku koji nema 16 golova u cijeloj karijeri.
  • Dr Hofmann
    1.4k
    Nisam ga ja doveo u Dinamo frende :lol: , ali daj mu vremena, možda nekaj bude od dečka. Ali niti jednog igrača iz HNL-a ne bi platio 4 ili 5 milijuna €, pogotovo ne Rijeci, ko ih jebe
  • Dzoni
    659

    <16 golova u ligue 1>> 16 golova u rijeci
  • Dani Olmić
    305
    Ma Mkuku ce to rijesit
  • Daliban
    1.7k
    <16 golova u ligue 1>> 16 golova u rijeciDzoni

    Ima 6 golova u 4100 minuta u Ligue 1.
  • Dzgšb
    881
    Koštao 0,5 mil eura ,suvišno išta dalje.. Dinamo je u povijesti jedino Roga platio 5 mil i to Žužul i glava su to odradili u punjenje džepova ,mi definitivno nemamo budžet za poluupitne igrače davati 5-6 miliona ,mozda ćemo moći za par godina ali sad definitivno ne.
  • Daliban
    1.7k
    Koštao 0,5 mil eura ,suvišno išta dalje.. Dinamo je u povijesti jedino Roga platio 5 mil i to Žužul i glava su to odradili u punjenje džepova ,mi definitivno nemamo budžet za poluupitne igrače davati 5-6 miliona ,mozda ćemo moći za par godina ali sad definitivno ne.Dzgšb

    A što će se promijeniti za par godina? Sve više-manje isto. Nepojmljivo je da Dinamo ulaskom u LP nema novaca za takve transfere. Unazad par godina smo kondicionirani na morbidne razine štednje i sad se svi ponašaju kao da je normalno da Dinamo nakon ulaska u LP u 2024. nema za biber te su mu cifre od nekoliko milijuna aposlutno nedostižne, a onih 2 milijuna za Cordobu se komentira kao da je transfer od 10 milijuna.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Matematika ti nije jaca strana jelde? Osim novca od uefe i transfera koje to prihode (znacajne) Dinamo ima da bi mogao raditi transfere od par milijuna?
    Inace, da se nije trosilo na razne poluproizvode iz hnl-a razine Ivanovica sad bi se i moglo mozda dovesti nekoga za par milijuna, ali...
  • Dani Olmić
    305
    Baš to. Upadnes u LP gdje primis (ili ces primit) najveci nagradni fond u povijesti natjecanja … i rekoh ajde sigurno ce se ta golema cifra na necem primjetit valjda, kad ono nikaj

    Mislim da bi ovaj kadar bio i da smo u KL/EL usli … nemaš onoga „ovaj je tu zbog LP“-igraca
  • don
    6k
    A što će se promijeniti za par godina? Sve više-manje isto. Nepojmljivo je da Dinamo ulaskom u LP nema novaca za takve transfere. Unazad par godina smo kondicionirani na morbidne razine štednje i sad se svi ponašaju kao da je normalno da Dinamo nakon ulaska u LP u 2024. nema za biber te su mu cifre od nekoliko milijuna aposlutno nedostižne, a onih 2 milijuna za Cordobu se komentira kao da je transfer od 10 milijuna.Daliban

    najbolje da je klub odmah dobio te pare. Ako smo još i dobili nešto, to ide kroz rate.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k

    Ma zar ne znas da je sve odmah leglo na racun. Cak su nam unaprijed uplatili i za pobjede nad slovanom i celticom. Malo cemo pricekat za ovaj remi protiv monaca jer im oni moraju vratit vec uplaceno. :rofl:
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Eno vam decki zvezda, puna igraca koji su bas ono tu za LP. Ne zaboravite prste polizat nakon utakmice.
  • Dani Olmić
    305
    Sta? Pa mogu oni isto jos stic do svojih pobijeda? Jos ima 6 kola kolko ja znam.
  • Maxova dijagonala
    696
    Ma dajte ljudi kakav Franjo Ivanović...ovako je i u Rijeci počeo pa ga Obregon i Marić istisnuli. Dat 4 milijuna za njega je suludo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.