• Crusades1986
    12.7k
    Mislim da je Dybala bio prvo pozitivan pa onda negativan i sad zadnja 2 puta pozitivan. Ima i u Hrvatskoj sličan slučaj da je jedna cura pozitivna više od 50 dana bez ikakvih simpotma. Liječnici nisu sigurni je li takva osoba zarazna za druge ili ne. Jer postoji mogućnost da je virus u tebi u nekoj mikro količini i ne šteti ni tebi ni drugima. U svakom slučaju, zanimljivi primjeri za promatranje. Posebice u sferi nogometa, taj sa Dybalom zbog ovih polemika oko nastavljanja nacionalnih prvenstava.
  • xavier
    12.1k
    Meni je isto od stranih liga engleska bez konkurencije. Tu ne mislim samo na nogomet na terenu nego na kombinaciju svega što engleski nogomet donosi.
  • Eduardo
    20.4k
    više volim pogledat francusku ligu gdje ima dobre atmosfere,Ero

    Pogledaj i Tursku onda, ako je do atmosfere. Naravno da i u Španjolskoj postoje stadioni gdje je atmosfera nabrijana. U Andaluziji bude ludo, posebice kad Sevilla i Betis igraju, Baski su dobri, Calderon je bio odličan, iako na Wandi M. isto nije loše, Mestalla... Ima ih za guštati
  • xavier
    12.1k
    Kaže i talijanski ministar sporta da se ova sezona Serie A sigurno neće nastaviti i pozvao klubove da počnu razmišljati u idućoj.
  • Ero
    980
    ne boj se gledam i to, argentinski i takve slične volim pogledat.. Dobro, naravno da engleska nema konkurenciju. Al volim pogledat gdje je spoj dobre atmosfere i nogometa a to su defintivno talijanska i njemačka..
  • Navijač Dinama
    8.4k
    spoj dobre atmosfere i nogometaEro

    Također sam i ja takvog stava njemci i talijani ali sa nekim izuzetcima , engleske tribine su pune pakistanaca indijaca i svih ovi onih, najmanje pravih ultra navijača , mozda zbog zakona i zbog povijesti (tekma Lpool i Juve) mozda jednostavno nisu taki vise, i prestao sam ih pratit jer favorizujem tamo MUFC ali su loši u posljednje vrijeme, talijani su mi zanimljivi jer mi se sviđa talijanski stil navijanja, Roma općenito jer su u dobrim odnosima sa našim(BBB) i Milan zbog Bobana najdraži, njemci su mi samo dobri oni ciji Ultrasi preferiraju "desnu" politiku , dakle netko tko u prvu ruku nije minheski Bayern i St Pauli(ultra lijevičari) i naravno Hoffenheim čiji klub vodi njemacki Zdravko Mamić...meh
  • xavier
    12.1k
    Hoffenheim čiji klub vodi njemacki Zdravko MamićNavijač Dinama

    Daleko od toga da branim vlasnika Hoffenheima, ali on troši ogromne količine svog novca kako bi imao što uspješniji klub. Mamić koristi klub kako bi ukrao što više novca koji mu ne pripada.

    Kako je onda ovaj "njemački Mamić"?! :yikes:
  • NORTE
    11.7k
    "Njemački Mamić" je ujedno vlasnik farmaceutske kompanije i kluba. Naš je u bijegu od zatvora zbog štete na teret države i udruge građana, a biznis mu je bila ratna privatizacija bjelovarskog gradskog poduzeća.
  • deda
    32.9k
    Ne možeš uspoređivat vlasnika i "vlasnika". Nebo i zemlja.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Kako je onda ovaj "njemački Mamić"?xavier

    Istina ,da inverstiro u klub nešto što ovaj "naš" nije uradio

    Ali pazi, taj njihov je također potkupljivo pravosuđe i dan danas to radi, pokušaje svaki navijački pokret ugušit reda navikače na listu i navijači kud zbog toga ne mogu na gostovanje primjer u Hoffenheim jernsu na listi(Ultrasi Schalkea Bayerna BVB) i pojedinci zbog toga ne mogu ni na vlastiti stadion, hajde vi meni sad recite da ZM nikad nije pravio liste(crne u našem slučaju) potkupljivo pravosude, i još slao policiju i svoje patronatdžije na prag na onog tko se ne slaže sa njegovim štećenjem kluba?? :brow:

    Edit: Zato ga i jesam ovdje prozvao njemački Mamić zbog toga slučaja sa navijačima
  • deda
    32.9k
    Dakle,

    Englezi kreću 8. lipnja
    Francuzi odlučili da tablica nakon 28. kola postaje službena. PSG je prvak, Marseille i Rennes u QLP, Lille, Reims i Nica u EL, ispadaju Amiens i Toulouse.
  • Guinness
    2.2k
    Francuzi odlučili da tablica nakon 28. kola postaje službena. PSG je prvak, Marseille i Rennes u QLP, Lille, Reims i Nica u EL, ispadaju Amiens i Toulouse.deda

    Nadam se sličnom scenariju kod nas.
  • NORTE
    11.7k
    Nadam se sličnom scenariju kod nas.Guinness

    Toga će bit samo u državama koje su zabranile nogomet do kraja ljeta, a to su samo dvije za sad. Kod nas o tome uopće nema govora.
  • Guinness
    2.2k
    Toga će bit samo u državama koje su zabranile nogomet do kraja ljeta, a to su samo dvije za sad. Kod nas o tome uopće nema govora.NORTE

    Trenutno koliko znam francuska, belgija, nizozemska a vjerojatno i talijani.

    a kod nas drugoligaši ne žele igrati...
  • NORTE
    11.7k
    Belgija je povukla odluku, a talijanski savez, liga i klubovi se bore za nastavak prvenstva. Drugoligaše nitko ništa ni ne pita, ne moraju igrat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.