• rioda
    4.9k
    Eto kakva su došla vremena, više ni privatno ne smiješ trenirati da te se ne kazni. A prije to bio pojam profesionalizma. Sreća pa Cristiano Ronaldo ne trenira kod Gatussa, stalno bi bio pod suspenzijomprefontaine

    Stvar je u tome da bi klub trebao znati detalje, s kim treniraš, što, kako, koliko... I prije toga dati dozvolu. Bio je već primjer kad je nekoliko igrača završilo s istim ozljedama zbog individualnog treniranja s istim, očitom nedovoljno stručnim trenerom
  • prefontaine
    628
    ma kužim, i shvaćam. Ovo je više bila zajebancija, jer je Rokas bio oličenje radnika i profesionalca, kao i Rino. A na kraju njega kažnjava.

    Al sasvim razumljivo, pogotovo jer je u pitanju bio trening dan prije utakmice. Bar tako pišu.
  • Guest1986
    24
    Kaj je ovo zona Dinamo ili zona Hajduk? Jbt toliko zamaranja s Hajdukom da je to strasno. Utakmicu po utakmicu i borba za svoje ciljeve a zna se koji su
  • Keyser Soze
    10.1k
    Nakon histeriziranja prošle sezone i cjelokupne situacije tad da ih se na kraju ostavi na -14 u prvenstvu. Čemu histeriziranje, Hajduk ima dobar spoj mladosti i iskustva, al puknut će puno prije nego prošle sezone.
  • Ero
    977
    pa ljudi pišu o hajduku na HNL temi, koji je najveći Dinamov rival. Ne znam šta ovo nekome smeta, ne ide se u off
  • NVKOD
    1.3k
    Mogu oni po prvi put otkako je Lige 10 u prvom ciklusu završiti bez poraza, mogu oni biti jesenski prvaci, mogu oni pokupovati godišnje karte od bilo kojeg prvoligaša kako bi proslavili naslov u zadnjem kolu, mogu oni imati sve medije svijeta na svom platnom spisku, mogu imati milijardu članova i pretplatnika, mogu oni imati "najluđu atmosferu", ali jedno je sigurno: dana 24. 5. 2025. njihov grb će izgledati ovako.

    Snimka-zaslona-2024-10-06-214951.png
  • NORTE
    11.6k
    Samo opušteno momci.
    Imamo najboljeg mogućeg trenera, ne znam jesu li ljudi toga svjesni...?
    Imali smo rapsodiju igre protiv jednog Monaca.
    Mi smo ti koji će ovo sigurno privest kraju na očekivan način.
    Još ćemo i u LP igrat značajnu ulogu!

    Siguran sam da će oni puknut pred kraj polusezone.
    Imaju zeznuta gostovanja u Koprivnici, Varaždinu i Osijeku, a dolazi im i najjači klub lige na derbi.

    Završila je tek četvrtina prvenstva, a mi smo ti koji smo debeli favoriti.
  • SAS1987
    14.8k
    Steta da Varazdin ne koristi boja sa gradskog grba jer su mogli od davnih dana graditi klubski identitet na horizontalnim crveno beloj prugama.

    Isprike na offtopicu :lol:
  • Jurki
    11.9k
    Mi smo ti koji će ovo sigurno privest kraju na očekivan načinNORTE

    Samo treba pogledati koeficijent na osvajanje naslova prvaka..
    Dinamo 1,30 da osvaja..
  • Kruno
    345
    Meni je ova liga 10 predosadna. Trebalo bi se mjenjati sustav.
  • Hectorharatti
    108
    pod hitno. Bar 12. skotski sistem. Nakon jednog perijoda prepolovit ligu. Ma da skime napunit 11 i 12 mijesto ? Ajde to bi jos uspijeli. Al ko bi iz druge onda bio za prvo i drugo. Kad je drugi rang teski amaterizam.
  • don
    6k
    liga je loša i sa užasnim terenima i sa 10 klubova, a ne da ih ima još više..
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Treba smanjit na 8... Ajde ove sezone barem nemamo Rudes, ali pitanje je kad ce se ponovit jer hoce sigurno.
  • Dani Olmić
    303
    Hajduku u ovoj formi samo mi mozemo uzet neki bod… moglo bi to bit jos kompliciranije nego prosle sezone … zivi bili pa vidili
  • don
    6k
    Hajduku u ovoj formi samo mi mozemo uzet neki bodDani Olmić

    ma ne možemo ni mi šta ti je, prevelik su zalogaj za nas...

    daj uozbiljite se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.