• Nogo
    3.8k
    Kadeti u16 igraju Al Abtal Cup 2024

    Prva utakmica :
    Dinamo - Future Falcons 0:0


    Druga utakmica :
    Dinamo - Espanyol 0:2
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Pobjeda juniora protiv Slaven Belupa 3:2.
    Strijelci: Rimac, Šepić i Orlić.
  • Calello5
    42
    Šepić se meni čini kao zanimljiv potencijal na lijevom beku. Potpuno drugačiji tip bočnog igrača od onih koji su do sad izašli na toj poziciji iz našeg pogona (Sosa, Čolina, Sušak, Jurišić). Fizički moćniji, defenzivno stabilniji.
  • Droljo
    8.3k

    Jel moguće!? Da bumo naznaku lijevog beka napravili?
  • Calello5
    42
    Teško je to procijeniti. Samo želim reći da smo možda shvatili da takav tip bočnog igrača kakve smo izbacivali do sad nije za Dinamo, više koncepcijski nego kvalitetom. Šepić je puno manje razvikan od prethodno spomenutih, ali totalno drugačiji tip, kontrast.
  • Omake
    3k
    Šteta za Šepića što je popustio godinu dana radi ozljede. I meni se sviđa, ima strašno puno energije, djeluje jako i odlučno.
  • plavi devet
    311
    Kakav je Faye bio ako je netko gledao. S obzirom na dobre komentare ovdje na forumu pogledao sam protiv Rudeša prvo poluvrijeme i tu mi se isto svidio.
  • Lynx17
    4.1k
    Vec je podigao "prasinu":


  • BBB Sibenik
    4.4k
    Ovaj Faye mi je totalno promaka. Kad je on dosa i kojim putem do nas?
  • Mihaljević
    10k
    Ne znam odakle i kako ali smo počeli izvlačiti talente širom svijeta, imamo Senegalca, Kanađanina, Slovence, Meksikance, Brazilce... Da jedan od njih uspije, prst gore.
  • Zagi
    7.9k
    A i na golu juniora nam je neki ukrajinac.
    https://semafor.hns.family/igraci/1181375/ivan-zaverukha/
    Doveli klinca koji je prošle sezone u kadetima Sesveta imao isti učinak kao i Ćutuk.. Svašta nešto se događa.
  • plavi devet
    311
    Kakav vam se čini Vuk Vlahović. Isto godište kao Ćutuk, a u zadnje vrijeme standardan za juniore.
  • Omake
    3k
    Bio u nekoj Senegalskoj akademiji koja blisko surađuje s Lyonom. Bio je MVP nekog turnira, tu su ga zamijetili. Došao je u devetom mjesecu, bio na probi deset ili 15 dana. Od trenutnog rostera, najsličniji mi je Sucicu.

    brz, agresivan, teži jednostavnim rješenjima. Zasada puno bolji u tranziciji nego u postavljenom napadu.
  • CastAway1986
    1.6k
    Fallou Faye (18) , koji je prema podacima Transfermarka stigao 12.9. iz AS Dakar Sacré-Cœur..Igrao je poziciju centralnog veznog i upisao je lijepu asistenciju u prvom nastupu za juniore Dinama a dosao je na preporuku neke agencije gdje se dinamovim ljudima posebno svidio nakon utakmice gdje je zabio 4 gola protiv Diambars Fc koja godinama slovi za ponajbolju akademiju ne samo u Senegalu nego na cijelom afričkom kontinentu..Biti će zanimljivo pratiti ga i steta sto nije u kadru za juniorsku Ligu prvaka...
  • Daliban
    1.7k
    Ne znam odakle i kako ali smo počeli izvlačiti talente širom svijeta, imamo Senegalca, Kanađanina, Slovence, Meksikance, Brazilce... Da jedan od njih uspije, prst gore.Mihaljević

    Meni je to zabrinjavajuće. Ne znam čemu se svi vi veselite.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.