• blue heart 72
    1.7k
    Ima nas dosta koji smo uzeli istok
  • ZrnTSCHeZ
    159
    Ima nas dosta koji smo uzeli istokblue heart 72

    ponesite šilterice jer najavljeno razvedravanje, a sunce već dosta nisko popodne u ovo doba godine na kontra strani pa tuče u oči kad si na istoku
  • emilperska
    5.7k
    Ja idem na istok 99%.
  • Liks90
    2k
    Dortmund:

    SD: 380, ZD 628, ZG 2040, SG 2340
  • dinamozivivjecno
    2k
    kakvo je stanje za Celtic i Milan?
  • Peškaman
    4.5k
    Stanje za jug VŽ?
  • jedan u nizu
    8.5k
    Zapad rasprodan za sutra.
    Ostaje istok za sve koji ce sutra kupovati karte.

    ‼️ ZAPAD RASPRODAN ‼️
    Tribina Zapad je u potpunosti RASPRODANA. U prodaji su ostale još samo ulaznice za tribinu Istok koje su dostupne danas do 19:30 te sutra od 10:00 pa sve do početka utakmice.
    ‼️Napomena‼️
    -> Ulaznice su dostupne isključivo kod Ticket Pointa kod stadiona - nema online prodaje ulaznica.
    -> Ukoliko ulaznice kupujete za neku drugu osobu (ili više ljudi) potrebno je znati njihove osobne podatke (ime, prezime te datum rođenja).
    -> Obilježja gostujućeg kluba su zabranjena na zapadnoj tribini.
    Hvala na razumijevanju!
    Vidimo se na stadionu!
  • ShanKu
    788
    istok i zapad nek se pridruže navijanju, neka igrači čuju huk s tribina koji zaslužuju nakon utakmice protiv Monaca.. :clap:
  • Liks90
    2k
    kad rjesimo ulaznice za Dortmund onda ćemo o drugim tekmama…ima još ;)
  • Liks90
    2k
    Stanje za Dortmund:

    SD 340, ZD 617, ZG 2008, SG 2330
  • BBBaranja
    2.6k

    Slabo to nekako ide,očekivao sam puno veću zainteresiranost članova..
  • Liks90
    2k
    tekma je za skoro 2 mjeseca
  • BBBaranja
    2.6k

    Jasno mi je to,ali s obzirom na veliki broj novih članova kako smo izborili ligu prvaka očekivao sam da će se brže bolje razgrabiti karte protiv ajmo reć najatraktivnijeg protivnika koji nam dolazi na Maksimir..
  • dinamozivivjecno
    2k
    Karte su v zepu makar ce mi to malo sad otezati financijske planove vezano za gostovanja, ali za dinamo se uvijek isplati raditi vise :strong:
  • Papastrumf
    12.5k

    To je jos premala baza clanova. Kad dodjemo na 70-80.000 onda ce velika vecina ulaznica otici clanovima.
    Realna brojka clanova koja ide na utakmice ti je cca 25%. Odbij od ukupnog broja clanova vecinu zena, djece te osobe koje ne zive u Hrvatskoj i doci ces do tih 20-25% clanova koji dolaze na utakmice. Jos uvijek ima dosta ljudi koji dolaze na utakmice, a nisu clanovi i tu je prvenstveno prilika za napredak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.