• Mali Zeus
    13.5k
    Zato što su greške, nedostatak koncetracije i sve ostalo sastavni dio nogometa. Nije on htio napraviti penal, nije on htio da se lopta odbije od njega i slično...db-izbjeglica

    Vrtimo se u krug. Nedostatak koncetracije jest sastavni dio nogometa, ali pripisivati da se Neva zabio u njega (znači čuva svog igrača i vratar dolazi s leđa) ili lopta odbila od njega nedostatku koncetraciju nema nikakvog smisla.
  • Zagi
    7.9k
    Koliko god neki zazivali Živkovića da bude u kadru Max je trenutno bolji igrač.
    Vjerojatno će nakon ove posudbe u Loksi Moreno bit bolji kad stekne iskustva i čvrstinu(daj Bože) ali do tad imamo jos 40ak utakmica u kojima je Max puno korisniji i iskusniji i tu sva priča završava.
    Naravno da bi na idućim ljetnim pripremama dao prednost Živkoviću ispred njega jer je naš klinac i mlađi 6 godina ali trenutačno definitivno Max.
    Maxova dijagonala

    Moreno u zadnjih 12 mjeseci nije pokazao dovoljno da ga se zove na pripreme.
    Istina je da mi klasnog stopera možemo samo stvoriti ali ogromna je razlika između njegovih izvedbi u Loksi i npr Šutalovih u Istri.

    Max je nekoliko razina bolji i trenutno izgleda da će Morenu trebati nekoliko godina da ga stigne , ako ikada.
  • Borovljanin
    104


    Ma Moreno je još mlad. Baš gledam, mlađi je od Šutala kada je išao u Istru na posudbu. Tako da ima on još vremena za uvjeriti ili razuvjeriti nas u svoje sposobnosti.
  • Zagi
    7.9k
    ima on još vremenaBorovljanin

    Sve manje i manje. Vrlo neimpresivno za sada.
  • Maxova dijagonala
    614
    Tog dečka je uništio Jakir vraćanjem sa posudbe umjesto da ga se ostavi u Loksi do kraja sezone jer nije isto mladom igraču se razvijat u Loksi i Dinamu koji se tad bori za titulu prvaka. Uništen mu je tad kontinuitet i samopouzdanje prije svega. Svakako je Max trenutno puno bolja opcija za back up.
  • Zagi
    7.9k
    Tog dečka je uništio Jakir vraćanjem sa posudbeMaxova dijagonala

    Ma kakvi. Samo nam je pokazao da to vrlo vjerojatno nije to i da ne gubimo vrijeme za mali ako ikakav povrat investicije.
  • hardek
    2.9k
    Gledao sam 10-tak utakmica Morena do sada i ja niti jednom nisam vidio od njega nešto što bi mi reklo "gle ima nešto u ovom malom". Niti je brz, niti je dobar u skoku, fizički je dosta slab, s loptom u nogama nije dobar, čak ni govor tijela mu nije dobar. Čak bi se usudio reći da ga u budućnosti ne vidim ni kao rotacijskog stopera u Dinamu.
  • Captain America
    17.8k
    Ima ih puno na forumu, ali jedan je bio najradikalniji.Zambatine škude

    Moj prvi komentar je bio usmjeren na staru upravu kojoj su transferi propadali sa svih strana. Zanimljivo da nisi izvadio moj komentar (još prije Betisa) kako će nam najveća korist biti ispadanje iz KL, a što su kasnije potvrdili i navijači jer se onda dogodio preokret. Ako ćemo već o sportskom upravljanju, prekjučer je protiv Monaca na terenu bilo 10 igrača iz prošle sezone, a sadašnji sportski sektor je spiskao 6 milijuna eura na nove igrače uz bajke o racionalizaciji troškova i dovođenju isključivo pojačanja. Živi se na staroj slavi i igračima dovedenima prije nekoliko godina. Vrhunsko sportsko upravljanje, nema što.

    Baturinu se svako malo proziva zbog nekonstantnosti, a forma početkom godine je bila tragična. Stojković je sad opet ozlijeđen i unatoč ogromnom talentu, ko zna što će se događati s njegovom karijerom. Živković je ni na nebu ni na zemlji. Perković je trenutno out.

    Bilo bi zanimljivo za vidjeti kako bi i onaj stari, a i novi sportski sektor iznio ovu sezonu bez euronatjecanja.

    Procjena Bota je pogrešna i to priznajem.

    Apsolutno nigdje ne piše da su oni koji se ne slažu sa mnom neznalice i to samo maliciozna osoba može iščitati.Zambatine škude

    Neznalice nisam ni spomenuo već spominjanje nečijeg razumijevanja nogometa u tvom tekstu.

    "Kako napraviti priču podilaženjem najjeftinijim strastima ljudima koji ne razumiju nogomet"

    "Negdje u sedmom razredu osnovne škole oni koji razumiju nogomet shvaćaju da se kvaliteta stopera ne mjeri brojem kikseva..."

    Dovodiš u pitanje razumijevanje nečijeg nogometa, a napisao si da neko u 36 kola može slučajno uzeti naslov. Ne postoji pošteniji format natjecanja od onog ligaškog.

    Inače je glavna zadaća obrambenog igrača da se bavi obranom (pogotovo u Dinamu u europskim utakmicama gdje smo rijetko favoriti) , a sve ostalo je bonus. I Tironi, koji je jako daleko od trovača, je rekao da Max nije dobar u svemu onome što je stoperu bitno, a dobar je u onome što bi trebao biti bonus.

    Ako dođe Benković i kad se oporavi Mmaee, bit će zanimljivo vidjeti kako će izgledati stoperska rotacija. Možda se i obistini moja želja napisana u ovom topicu jučer pa će Max potražit sreću na nekoj novoj adresi.


    Tebi nema pomoći.Mali Zeus

    Imaš pravo, nogometno je logično kao zadnji igrač dodavati paralelnu loptu drugom stoperu na 10ak metara dok protivnik kreće u pressing jer se vratio u život nakon 2:0.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Imaš pravo, nogometno je logično kao zadnji igrač dodavati paralelnu loptu drugom stoperu na 10ak metara dok protivnik kreće u pressing jer se vratio u život nakon 2:0.Captain America

    Samo si potvrdio moju prvu teoriju. :up:

    A to vrijedi i za ostatak tvog upisa.
  • Borovljanin
    104


    Na klupi su bili Mbuku, Pjaca i Cordoba. Tri krila koja mu za utakmicu protiv Monaca nisu trebala. Četvrto pojačanje je drugi(treći?) golman Filipović i peto Mmaee koji je ozlijeđen. Bitan je i kontekst utakmice da bi se reklo da smo spizdili 6 milja na ništa.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Na klupi su bili Mbuku, Pjaca i Cordoba. Tri krila koja mu za utakmicu protiv Monaca nisu trebala. Četvrto pojačanje je drugi(treći?) golman Filipović i peto Mmaee koji je ozlijeđen. Bitan je i kontekst utakmice da bi se reklo da smo spizdili 6 milja na ništa.Borovljanin

    Najbolji dio je da spominje i Živkovića koji je u Lokomotivi, a na kojem je inzistirao njegov liebling Jakir.
  • DiddyGuela
    2k
    Onaj pokusaj ciscenja petom kada ga je Ristovski ispravio je bio vrh.

    Max - najveca protivnikova prilika.
  • scooniepenn
    3.3k

    Sada ima punu sezonu da uvjeri struku u Dinamu kako je igrač za nas. I ne, Jakir nema nikakve veze sa potencijalno njegovim nenametanjem u Lokomotivi i ne postizanjem nužnog iskoraka tamo koji bi pokazao kako je zaslužio da ga se vrati i da mu se ozbiljna prilika.
  • mali M
    5.2k
    sva podrška Maxu i samo dvije stvari. Prva je da sam primjetio da zapravo nekolicina ljudi na forumu pljuje Maxa, dok ga velika većina podržava, samo ova manjina pokušava prikazati kao da je situacija u najmanju ruku pola-pola kako ne bi ispali trovači... Druga je ovo naglašavanje da smo ga platili MiLiJUn eura!!!! kao da su to nekakvi ogromni novci koji se daju za samo najveća pojačanja... To je zapravo postao smiješan novac i za njega ne može ni Hajduk naći pojačanje za sebe, al mi ćemo to prikazivati kao straaaavičan trošak...
  • Orc123
    8.2k
    jedni te isti...ne vrijedi trositi zivce....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.