• Navijač Dinama
    8.4k
    Ima tu i jedan problem a to je sto ih se i većina stalno skriva pod lažnin profilima(ne znam sam kako im se da samo pravit),i prave po 3 4 profila, nisu samo po Zoni nazalost nego i po off stranici Dinama i instagramu, pogotovo na instagramu gdje ima dežurni komentator (Z...o sa Španskog ) ćelavi, ružan do groba i istetoviran, njega i njegovo laprdanje stalno viđam a što je najgore ima određena grupa neupućenih ljudi koji se nažalost slazu sa njim...jbg

    Podrška Zoni i njezinim administratorima

    Ja ,kao i vi nadam se boljem vremenu, kako za klub tako i za Zonu , grupu i sve nas koji se borimo protiv istog protivnik :strong:
  • NORTE
    11.7k
    Navodno na kraju samo Hajrovićeva žena nije pristala na smanjenje plaće.
  • deda
    32.9k
    Sretan 109. rođendan voljenom klubu! Nadamo se da ćeš ponovo biti ponos svih nas.
  • bezvangori
    174
    Da visimo svakodnevno 0-24 na kanalima i čekamo pogrešan komentar da ga brišemo??marcio amoroso

    Ja mislim da ga ni ne biste trebali brisati. Ne znam točno na koje komentare mislite. Kao što je već netko rekao, čudimo se kao pura dreku kad klub obriše neki nepodoban komentar i onda drvlje i kamenje na njih (opravdano), a sami ne bismo dozvolili iznošenje mišljenja. Čak i ako dolazi od trolova ili beskičmenjaka to je dio demokracije za koji se zalažemo.Što im manje dajete pažnje i vremena to će postati nebitniji, to je zapravo i njihov cilj... Da reda mora postojat - mora, ali u smislu da nema nikakvog bespotrebnog vrijeđanja Zone ili direktno njenih admina. Admini vode svoje živote i nemojmo biti licemjerni i uzimati si za pravo im prebacivati nešto. Zona je iznjedrila, a vjerujem da će i iznjedriti puno dobrih ideja za poticanje Dinamovštine te kao takva meni (a vjerujem i drugim korisnicima) predstavlja svojevrsni Dinamov Forum Romanum i nemojmo se spuštati na klošarštinu i despoštinu Maksimirske 128.
  • deda
    32.9k
    Radi se o komentarima na FB Zone koji su u najmanju ruku čobanski, ne o forumu.
  • bezvangori
    174
    To sam i mislio, ali i ostajem dalje pri svome. Ako nisu vrijeđani eksplicitno admini i sama Zona nema smisla brisati. Tko ima imalo zrna u glavi shvatit će, tko nema ima prijatelja/icu/brata/sestru itd koji će mu reć, u krajnju ruku ima ovaj forum gdje može nać relevantne komentare i mišljenja, a bootove i trolove što im više dajete pozornosti to ih više ima i množe se ko zečevi. I na kraju za one koji nisu potonja skupina i stvarno misle to što pišu nema spasa, a i bolje je da se sazna tko je kakav jer onda imaš (općenito ti) mogućnost ne komunicirat i ne doživljavat ga. Eto, moje skromno mišljenje i dajem iskrenu podršku adminima ako im to kaj znači jer fakat rade lavovski posao.
  • deda
    32.9k
    Ma znaš što ti je uvijek problem, što ti jedan takav komentar povuče reakciju 10 drugih i začas imaš klanje veće nego što si mogao zamislit. I onda je pitanje gdje ćeš povući crtu. Možeš sjediti satima razmišljajući koji obrisati, a koji ne. I onda je najjednostavnije obrisati prvi koji je povukao lavinu. Bar ja zasad nisam pronašao bolju metodu. Ja sam apsolutno za slobodu riječi, ali problem je što je mnogi pogotovo u virtualnom svijetu društvenih mreža teško zloupotrebljavaju.
  • Mr Blue
    4k
    Večeras u 21.00 je dinamov online kviz na idućem linku: https://myquiz.org/p/197678
    Kviz kreće automatski, ima 25 pitanja, trajat će otprilike 15ak minuta. Za svakog natjecatelja mi ćemo upaltiti 10kn na račun akcije za Palčiće. Tko hoće igrati neka uđe malo prije, jer se u 21.00 automatski pokreću pitanja.
  • deda
    32.9k
    Željko Kopić preuzeo dužnost šefa omladinske škole.
  • deda
    32.9k
    Dakle, Dinamo je počeo s treninzima danas. Radit će se u grupama od 5-6 igrača.
  • Kwedi
    3.8k
    moram priznati da me Kopp iznenadio.

    tip je bio dobar u Slavenu, trenirao tovare, nešto sitno na Cipru i umjesto da gradiš neku karijeru, ti se zabetoniraš u šef omladinske škole.

    Jedino ako je na to pristao da stane u red kad Jovičević otprdi pa da može odmah uletiti.

    Nije mi ostavljao takav dojam neambiciozonosti...
  • marcio amoroso
    36.8k

    Nema te šta iznenaditi prijatelju.
    Čovjek radi za pare. Već neko vrijeme je na leru i normalno da uzima posao.
    Nakon Jovićevića je moguće da sjedne na klupu prve momčadi, iako je i Sedloski na čekanju.
  • Majki2111
    3.3k
    709238ee22093399ab6e.jpeg
    Prva slika
  • Ero
    980
    Ne ulazim na taj portal do daljnjeg.
    U Dinamu je trenutno najnebitnija stvar nogomet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.