• Jurki
    11.8k
    imas praf.. Schifo je bil cak premija za ove nabrojene.
    Da smo imali stopere uvek ranga Maxa siguran sam da bi nam i rezultati bili u Europi kud i kam bolji.. a tu mislim na eru prije 2018.
    Ljudi prevec srackaju bezveze.
    Imamo trenera koji zna kaj hoce.. i siguran sam da bu Maxove blackoute svel na najmanju mogucu mjeru.
  • Zagi
    7.9k
    O da, Schifo je također prošao put od glavnog Pedra do heroja. Dobar primjer.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Ma znam za priče...ali Scifo je bio žrtva situacije u klubu, on je baš bio stoperčina, mini Joe Šimunić
  • MarK
    656
    Carlosa (jedini Brazilac na svijetu koji ne zna štopati loptu)Jurki

    hehe koji je ono panj bio... Na dva metra ne može dati točan pas. Onaj Sosa od lani mu je bio dostojna zamjena
  • Sibirski plavac
    1.9k


    Dvominutne bravure stopera koji je francuski reprezentativac i plaćen je od bayerna preko 40 milijuna eura. Nigdje nisam vidio da ga se napada na razini kao neke naše igrače ili da Njemački mediji "vrište" u svakom članku kako on nije za Bayern i da mu fali nešto u nogometnom IQ-u.
  • Jurki
    11.8k
    da panj.. blagoreceno.

    Znam da ima tu puno mlađe ekipe.. al jbg decki malo treba stati na loptu.. pogledati koju "velemajstorsku" utakmicu kad smo dobivali po tamburi od svakakvih lajbeka.. to su traume.. a bilo ih je..
    ovo jucer kaj smo mi odigrali, takve utakmice nebi se posramile ni puno skuplje momcadi.
  • MarK
    656
    za sve mlađe od 2000.godišta odgovorno tvrdim da je Max Sergio Ramos za Carlosa Santosa, a i za Dina Drpića je doktor, a to su nam bili glavni stoperi u ta vremena
  • Paggini
    22k
    Za svakog obrambenog igrača se može napraviti kompilacija kikseva, ali je jako tesko napraviti kompilaciju pravovremenog izlaska na igrača, pozicioniranja, markiranja tijekom kornera i ostalih nezanimljivih i neglamuroznih stvari.

    Kad se uhvati ovaj narativ kiksera, svaka jebena greška se apostrofira i to se uhvati i samo perpetuira. Svi su šutili kad smo na proljeće dobili samo par golova i kad je držao cijelu obranu s KTC, lik mora odigrati apsolutno savrsene utakmice da se prica da "eto ovu nije kiksao", a ne daj bože da mu se dogodi neki pad koncentracije i slično, onda je tek gotov od strane znalaca.

    Recimo, meni ono jučer nije bio kiks, po onakvom vremenu, uvjetima, u duelu koji je mogao biti i nesviran i nitko ne bi ništa rekao.

    Meni je kiks recimo potpuno krivo izletavanje Mmaeea kod Hajdukovog gola, potpuno krive procjene kod Belupa i nešto situacija kod Bayerna, to su meni kiksovi, a Mmaee je izvrstan obrambeni, da se razumijemo.
  • Kermit
    109
    Čovjek izvadi loptu iz gola u derbiju prošle sezone. Nema dalje.
  • Daliban
    1.7k
    Svi naši stoperi kiksaju iz utakmice u utakmicu, bilo kažnjeno ili ne. Torrente jučer je jedan od rijetkih koji su odradili utakmicu bez toga.

    Svi stoperi kiksaju, ali poštenim stoperima se to ne događa u kontinuitetu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tako je, zato je i Max pošten stoper.
  • Paggini
    22k
    Al koje je to kiksove Bernauer imao? Lopta protiv Rudeša za 1:5, kakvih imamo 15 na utakmici i onaj penal protiv Varazdina koji nije bio penal? Šta još?
  • Daliban
    1.7k
    Ne da mi se trošit pola dana da vadim i režem situacije pa onda lijepim ovdje jer su neki ljudi nedokazani.

    Max mi je drag i ima svoje kvalitete, vjerojatno i najdraži od trenutnih stopera, ali negiranje njegovih kikseva je obična mitomanija.
  • Kia pride
    68
    za HNL odličan.
    Iako je 1.2 mil eura malo previše odštete za njega.

    Torrente i KTC za ligu prvaka.

    Mmae i Max za HNL.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ne da mi se trošit pola dana da vadim i režem situacije pa onda lijepim ovdje jer su neki ljudi nedokazani.Daliban

    Naravno da ti se ne da, kad se onda to ne slaže s tvojom agendom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.