• don
    5.9k
    Aha postoje novi i noviji igrači, kužimMali Zeus

    ti si ih stvorio jer vadiš dlaku iz jajeta u svakoj riječi.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ti si ih stvorio jer vadiš dlaku iz jajeta u svakoj riječi.don

    Ja tražim dlaku u jajetu a ti kažeš da na forumu postoji fetiš na nove igrače, al ne u biti ne nove nego i na novije. :D :D
  • Maxova dijagonala
    615
    pa da,mi sigurno ne možemo dovest kalibre tipa Šutalo,Baturina,Gvardiol li Olmo. Mogu se dovest igrači do max 3 milijuna a i tako skupa investicije se ne rade za iskusnog igrača nego za igrača kojeg se može poslije unovčit za puta 3(Majer,Ivanušec,Rog,Stojković). Mi smo osuđeni na tu i tamo pokoji eksces Tea,Maxa,Mmaeea jer druge nam nema.
  • don
    5.9k
    al ne u biti ne nove nego i na novijeMali Zeus

    ne znam koliko mi se isplati odgovarati na ovo, ustvari neću. Pročitaj ponovo sa razumijevanjem.

    evo da ne nastavljamo dalje ti i ja, Max je stoperčina i to je to, zatrpavamo temu bezveze.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ne znam koliko mi se isplati odgovarati na ovo, ustvari neću. Pročitaj ponovo sa razumijevanjem.don

    Ne znam ni ja, kad si napisao teške nebuloze. Živio.
  • don
    5.9k
    tako je :sweat: :heart:
  • emilperska
    5.7k
    Napadi bi se djelomicno mogli opravdati da je Max nas prvi ili drugi stoper.
    Ispred njega su:
    1. KTC
    2. Torrente
    3. MMAe
    4. Perković

    Ne znam kakva bi trebala biti nasa ocekivanja od 4. ili 5. stopera..
  • Jurki
    11.8k
    s obzirom kolko ulazemo u prvu momcad, trenere, skaute itd.. mi smo svemirski brod i kad bi ulaganja pratila bar djelomicno rezultate.. de bi nam bil jebeni kraj?
    Pa taj jebeni Monaco koji ne kupuje skupo.. potrosil 75 milja eura na pojacanja.. ejjjj samo od te love kaj su oni dali za pojacanja Dinamo zivi vise od godine dana bezbrizno. A de su tu jos place.
    Kakve smo sve stopere imali zadnjih 20+ godina.. Max je bingo.

    Fala Bogu kaj nije postojala Zona u vrijeme Dine Drpica, Schife, Hrvoja Čale, Carlosa (jedini Brazilac na svijetu koji ne zna štopati loptu). i svih ostalih stopera koji su igrali u Dinamu proteklih 20 i kusur godina.. a bili su blagoreceno katastrofalni pa cak i za standarde jedne Istre.
  • Zagi
    7.9k
    da je Mmaee zdrav, Max jučer ne bi ni igraoSan Lorenzo

    Možda, vidjet ćemo na kraju sezone. Nisam baš uvjeren u ispravnost ove teze.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Pokopajte ga svi, da. Ovo je bio prvi skrivljeni penal od strane jednog stopera u povijesti nogometa. Nikad viđeno do sada.
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Totalno nepotrebna objava na instagramu. Momčad je odigrala odličnu utakmicu, s ovom objavom klub upravo oce ukazat da je on nešto zeznuo. Uopće nema potrebe da stavljaju takve objave jer će samo izazvat reakciju debila koji će umjesto o odličnoj utakmici ekipe pisati o jedanaestercu koji se dogodio. A i Max uopće nije nikad dobio ritam, kontinuitet u Dinamu i uvijek je osporavan, a imao je sasvim odličnih izdanja, bezveze se dize prašina oko njega. Penal se svakome dogodi, a klub treba biti pametniji i znati da objavom samo potencira krivnju pojedinca
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Pa gdje si Scifa ubacio u ovu ekipu
  • Mali Zeus
    13.5k
    Totalno nepotrebna objava na instagramu. Momčad je odigrala odličnu utakmicu, s ovom objavom klub upravo oce ukazat da je on nešto zeznuo. Uopće nema potrebe da stavljaju takve objave jer će samo izazvat reakciju debila koji će umjesto o odličnoj utakmici ekipe pisati o jedanaestercu koji se dogodio. A i Max uopće nije nikad dobio ritam, kontinuitet u Dinamu i uvijek je osporavan, a imao je sasvim odličnih izdanja, bezveze se dize prašina oko njega. Penal se svakome dogodi, a klub treba biti pametniji i znati da objavom samo potencira krivnju pojedincaMiro Vugrinec

    Samo da nema tog dijela - znamo da ti je teško...
  • Jaro
    7.5k
    lol, pa za njega se pricalo da ga je Koch samarao kolko je los... Zamisli da je postojao forum, kakve bi tek price bile...
  • Laugreano
    2.5k
    Pa bio je onda dinamozg.net Neki ce se sigurno sjetit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.