• Captain America
    17.8k
    a to ti odlučuješ jel zaslužio ili ne?Crusades1986

    Da.
  • Crusades1986
    12.6k
    Malo si balav previše.
  • Klenx
    5.7k
    Izgleda jako nepopularno mišljenje, al meni je dobro odigrao...blubach

    Neka se nitko ne uvrijedi, ali nepopularno mišljenje je među nogometnim neznalicama, ljudima koji sjede doma pred televizorom, pametuju, seru i imaju očekivanja da je stoper Dinama u najmanju ruku beskompromisan kao Nesta, s golgeterskim učinkom kao Ramos i iznošenjem lopte kao Beckenbauer.

    Max je, kao i svi ostali naši stoperi jučer, odigrao vrhunsku utakmicu. Baš vrhunsku, mislim da nije izgubio niti jedan zračni duel sa duplo jačim crncima od sebe, nije prodao niti jednu loptu i sve potencijalno nezgodne situacije je rješavao školski "u kuruzu" s loptom. Optuživati ga da je zajebao šansu kod 0:0 je otrovno i podlo.
    O penalu možemo razgovarati, iako sam stava da je teško kontrolirati svaki pokret u onakvim uvjetima kakvi su vladali. Desi se i najboljima.

    Čovjek je svaki derbi do sada koji je igrao od prve minute odigrao odlično (pogotovo prvenstveni u pobjedi na Poljudu), šikaniran do tada je protiv Betisa odigrao odličnih 180 minuta, protiv PAOK-a doma također i nazivati ga nekim konstantnim kikserom je sramotno i zlonamjerno.

    Naravno da će imati kikseva, koji stoper na svijetu u modernom nogometu ih nema, da ih nema bio bi u nekom top klubu i vrijedio 200 milijuna eura. Davno sam bio pisao to na ovoj temi, dao Bog da nam je svaki rotacijski stoper u budućnosti kvalitetom, ponašanjem i omiljenošću u svlačionici kao Max!

    Zato još jednom - zlonamjerni novinari napušite se kurca.
  • Benito
    919
    krivac je za najbolju šansu Monaca.Mr Anderson

    Došao jučer kasno doma s tekme pa nisam išao gledat i premotavat tekmu. Sad jesam i ako ti tvrdiš da je to njegova greška stvarno ne razumiješ ništa. Svašta se tu može pročitat
  • Mali Zeus
    13.5k
    Došao jučer kasno doma s tekme pa nisam išao gledat i premotavat tekmu. Sad jesam i ako ti tvrdiš da je to njegova greška stvarno ne razumiješ ništa. Svašta se tu može pročitatBenito

    Zlonamjerno i bezobrazno.
  • Mali Zeus
    13.5k
    U pitanju je dokapetan kluba, nemoj tako pisat.prefontaine

    Sad je s hvaljenja jakira prešao na kenjanje po Petkoviću.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Aha, neobranjivo je da je kriv kaj se lopta odbila od njega. Samo nastavi, sjajno ti danas ide.Mali Zeus

    Pogledaj ponovo snimku. NIje ga nitko napucao pa da se odbila od njega i da ju nema pod kontrolom. Ide dodavanje na njegovog igrača koje on ne čisti nego gura loptu u for Minaminu. Ja ne kužim jeste vi ljudi ikad igrali nogomet da ne raspoznajete kad se lopta odbije od igrača, a kad je igrana od igrača. Naravno da Max nije vrhunski stoper i nema takve reakcije niti možemo to od njega očekivati, ali greška je tu. Da je tako reagirao neki igrač koji vam je manje simpatičan, sralo bi se po njemu do preksutra.
    A ove priče da ga se uzelo na zub su licemjerne kad se sjetim koliko se nedavno bez ikakvog razloga pljuvalo Ristovskog i Ademija. No sad kad ih i Bjelica stavlja u prvih 11, začmrljilo se s tim.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Došao jučer kasno doma s tekme pa nisam išao gledat i premotavat tekmu. Sad jesam i ako ti tvrdiš da je to njegova greška stvarno ne razumiješ ništa. Svašta se tu može pročitatBenito

    Glavno da ti razumiješ...baš ništa.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Pogledaj ponovo snimku. NIje ga nitko napucao pa da se odbila od njega i da ju nema pod kontrolom. Ide dodavanje na njegovog igrača koje on ne čisti nego gura loptu u for Minaminu. Ja ne kužim jeste vi ljudi ikad igrali nogomet da ne raspoznajete kad se lopta odbije od igrača, a kad je igrana od igrača. Naravno da Max nije vrhunski stoper i nema takve reakcije niti možemo to od njega očekivati, ali greška je tu. Da je tako reagirao neki igrač koji vam je manje simpatičan, sralo bi se po njemu do preksutra.Mr Anderson

    Ček, ti tvrdiš da je igrana od igrača? Tj. da gura loptu u for? Te fore ko je igrao nogomet i nije prodaj nekom drugom. Radije pogledaj snimku još 3, 4 puta jer je očito potrebno.

    E da i nazvao si ga teškim kikserom. Nemoj mi samo onda o licemjerju ili ičem sličnom.
  • Benito
    919
    nema smisla ovo. Pusti
  • The Undertaker
    5.5k
    Lakše malo. Max nije panj i truba ali je trenutno naš najlošiji stoper, barem po meni. Odobno mi je jako drag i simpatičan ali to nema veze sa onim što prikazuje na terenu. KTC, Torrente i Mmae (pa i Ristovski) su trenutno ispred njega.
    Dakle, u ovom trenutku za njega sigurno ima mjesta u klubu jer može biti jako koristan u HNLu i kao backup u LP ali kad (i ako) se vrate Perković i Perić( i dođu u formu), bojim se da ne.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus nema smisla ovo. PustiBenito

    Slažem se.
  • MarK
    656
    I Josip Šutalo je skrivio sličan penal protiv Milana pa nikom ništa. Događa se jbg. Kad igraš protiv dosta jačega od sebe pod konstantnim si pritiskom i u nekom djeliću toga pukneš. Ako ovo bude radio protiv društva iz hnla onda je već problem. Imao je i Perić grozan kiks protiv Atalante, Theo već opjevani penal protiv Šahtara. Skoro da nema onoga tko nije nešto zakuhao.
  • don
    5.9k
    neki ljudi se ovdje ponašaju kao da mi idemo sa puškom na Maxa i tjeramo ga iz Dinama, a samo smo rekli da po nama nije igrač za Dinamo. stvarno kako ga napadaju, možda čovjek padne i u depresiju.
    ni prvi ni zadnji kojem se to govori, opustite se.
  • Nino Bule
    13.9k
    PerićThe Undertaker

    Od ovog nista, covjek je bliže penziji nego ozbiljnom nogometu, na zalost mnogih ovdje gledat ce maxa na terenu jos neko vrijeme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.