• Maxova dijagonala
    615
    Otkad pratim Dinamo nijedan igrač nije doživio ovoliko hejta od strane novinara i pojedinih navijača. Sigurno da Max nije rang Lauritsena,Sigalija ili Teofila ali nije ni zaslužio ovolike kritike. Puno je više pridonio nego Štefulj,Jurić,Menalo...a udara se po njemu svakodnevno.
    Izgleda da neki imaju pamćenje cipola pa se ne sjećaju onog čišćenja na Poljudu! Da je samo to napravio u karijeri u dresu Dinama meni bi bilo dosta.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jebiga, ne možeš nekom zamjeriti što se lopta odbije od njega, ne možeš nekom zamjeriti što golman zapne za njega... ali takve stvari se njemu jednostavno prečesto događaju. Možda se drugi igrači bolje postavljaju, možda bolje anticipiraju prostor, možda imaju bolju koordinaciju, brže vrijeme reakcije, možda ga prati zla kob i jednostavno nema sreće, nemam pojma što se događa, al se konstantno događa i teško je biti strpljiv sa takvim igračem.db-izbjeglica

    Veliš nemreš nekom zamjeriti što golman zapne za njega al se to Maxu stalno događa? Kaj da golman zapne za njega?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Nije samo penal bila greška i u 10min od njega se lopta odbila za onaj zicerDudu9

    Auf kakva greška!!
  • Maxova dijagonala
    615
    Ono što se moglo vidjeti i prije početka utakmice, zabilježeno je i fotoaparatom, a to je lijep potez Dinamovog Maximea Bernauera. Francuski 26-godišnji stoper skinuo je u tim trenucima jaknu sa sebe i njom zagrnuo dječaka koji ga je doveo na travnjak.


    I kako onda udarat po ovako simpatičnom čovjeku?
    Bravo ljudino!
  • austrijanac
    4.2k
    Od Maxa se pravi novi Stojanović, KTC ili Gojak.


    Sve me strah kakvi bi bili prema Piqueu, jer ako je Max kikser, kaj je onda on bio...
  • MarK
    656
    Max je po hijerarhiji možda tek 4. stoper i glupo je govoriti kikser, nije za Dinamo i sl. On jest za Dinamo ali kao dobra rotacija. Da ne griješi vrijedio bi 15 milijuna i igrao bi za Monaco. Nezahvalno je kritizirati back-up igrače. Oni daju koliko mogu i to je to.
  • vjeko1701
    8.6k
    Solidna rotacija, da, ali i igrač određenih karakteristika koje mogu biti iskoristive u nekim taktičkim postavkama. K tome pokriva tri pozicije po potrebi i ima neki prostor za rast. Previše se upalo na novinarski bandwagon podmazan s više strana.

    Ja sam siguran da će pod Bjelicom postati samo još bolji i da će odradit svoju ulogu u ovoj sezoni.
  • Klenx
    5.7k
    Jurišić u SN dao Bernaueru peticu, opet ga proglasio najgorim igračem Dinama i optužio ga da je zasmetao Nevistiću kod gola za 2:1. Ovo je već sramotna agenda koja se dešava prema maksimalno korektnom igraču i odličnom čovjeku.

    Zamislite tog Maxa, zasmetao je Nevistiću čuvajući igrača na korneru na 3 metra od gola.

    Jurišiću ovim putem te nabijem na kurac.
    I tebe i sav pokvareni novinarski šljam koji ovako podlo izvještava i piše danas o Maxu, sutra o nekom novom "Pedru".
  • emilperska
    5.7k
    Predaleko je otislo ovo s napadima na Maxa. To traje i traje.
    Hanžar tiskovine i srpski kladioničarski portal prednjače u tome..
    Degutantno i ispod svake razine.
    A k tome i neosnovano za 4.stopera u hijerarhiji..
  • Mali Zeus
    13.5k
    To je sad čisto iživljavanje nad likom i djelom igrača. Meni je super kad pišu nešto možda je simpatičan dečko itd., onako posprdno i to pišu novinari koji imaju škembu, tusti su i debeli obično, ne igraju nogomet ili ako igraju se zapušu nakon 2 minute i onda oni dijele lekcije i uzmu nekog u zrendu i guštaju se tko će ružniji komentar napisati.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Jebi ga, nije hajka na igrača ako se napiše da je bio najlošiji od 13 igrača koji su igrali jučer. Realno, bio je lošiji od ostalih.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jebi ga, nije hajka na igrača ako se napiše da je bio najlošiji od 13 igrača koji su igrali jučer. Realno, bio je lošiji od ostalih.Mr Anderson

    Realno, nije.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Realno, nije.Mali Zeus

    Tko je bio lošiji od njega? Skrivio je penal i krivac je za najbolju šansu Monaca.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tko je bio lošiji od njega? Skrivio je penal i krivac je za najbolju šansu Monaca.Mr Anderson

    Svi su bili tu negdje. Ajd mi molim te objasni kako je krivac za najbolju šansu Monaca, živo me zanima.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Svi su bili tu negdje. Ajd mi molim te objasni kako je krivac za najbolju šansu Monaca, živo me zanima.Mali Zeus

    Pa jel se od njega odbila Minaminu u for?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.