• The Undertaker
    5.5k
    Kakva tragedija, jeste li normalni. Tragedija je Minhen, ovo je rapsodija.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Ja samo osjecan ponos nikakvu gorcinu, ovakva razina borbe je perverzija. Ovo je dostojno imena Dinamo. Idemo sad na krilima ovog za tri tjedna dobit onaj sugavo umjetni klub u Salzburgu. Doce nas 5iljada, pokupit bodove i doma.
  • Crusades1986
    12.6k
    Ma kapa do poda svima. Ostavili su sve na terenu, nema se kome slova reći. Svaka čast svima od prvog do zadnjeg.

    Da ovako grizu svaku tekmu i da svaka ovako zavrsi ja im riječi ne bi rekao.
  • austrijanac
    4.2k
    ako izvučemo XPaggini

    Mislim da je Monaco izvukao X danas...
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Fascinantna je uloga trenera u modernom sportu. Ovo nije ista ekipa, niti blizu. Čvršći mentalno i fizički, opasni prema naprijed, skroz drugačiji igrači. Pobjegla su tri boda, Monaco nije zaslužio ništa osim časnog poraza, ali taj prokleti nogomet je lud i besmislen.

    Biti će svega, nitko ne očekuje čuda, ali nevjerojatna je razlika, stvarno je nemoguće koliko pod Bjelicom Dinamo izgleda drugačije.
  • DrawTube
    5k
    Dinamu više štete donosi sramotno ponasanje i pljuvanje od strane dijela navijača nakon ovakvih tekmi nego 2 boda i milijun ipo eura manje
  • mlinchica
    1.8k
    Kaj još nitko nije zahvalio Sanjinu na ovom antidrenažnom travnjaku iz Italije?
    Pa Monežani se (skoro) utopili na njemu.
    :joke:

    Bravo Dinamo!
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ako nije najavljena kisa mi moramo zalijevat teren jer nam ocito ide pod tim uvjetima :sweat:
  • Minken Bojna
    16
    ona izjava Baturine kad ga je novinar pitao "biste li bili zadovoljni da vam je netko ponudio X prije tekme" je sve! "Naravno da ne bi bili zadovoljni, htjeli smo pobjedu!" To govori koliko je njima bilo stalo i koliko ih je Neno dignuo u ovih tjedan dana.
    S veseljem nastavljamo put i u HNL-u i i LP.
  • prefontaine
    591
    Dobro jutro dinamovke i dinamovci! Meni je, bez obzira na jučerašnji bod, današnje jutro nekako tmurno, pa za sve koji se tako osjećaju da ih malo nasmijem.

    Baturina je kurcina od igraca, najveca prevara HR nogometa od Ante Corica. To je moje misljenje naravno, nebitno... Davno sam napisao kao nepopularno misljenje da je on precijenjen.

    Zasto svi micemo Baturinu? Pa ako jedan igrac konstantno igra ispod ocekivanja, nije li realno da na njegovo mjesto gurnes npr. Stojkovica,Kacavendu,nekog treceg? Ili mislis nista minjat dobro je ovako?

    Baturina niti igra niti se ponasa ko prvotimac. On i Petko u kombinaciji su lagana setnjica. Nikakvo cudo sto u toj kombinaciji izgledamo jadno,bezopasno i mlitavo.

    Sucic je bio losiji u nekim utakmicama ali ukupno daleko bolji i konkretniji nastupi nego Baturina, ukljucujuci repku.

    Pjaca je veci dio proveo na desnoj strani, cak i kao wingback... to nije njegova prava pozicija, svi znamo.

    Konkretno, Baturina je uz jos neke dio problema.

    Klupica a ne bankomat.
    DiddyGuela
  • Tercel
    474
    Nevrijeme je naše vrijeme!

    Bravo za ekipu! Ovak se dignut nakon Bayerna i Slavena, stvarno svaka čast. Očito je bila stvar u treneru. Dečkima kapa do poda. Tak se ostavljaju muda na terenu za ovaj klub! Ostaje gorčina, ali pristup je bitan. Ma da smo i izgubili..
  • Jurki
    11.8k
    Ostaje gorčina, ali pristup je bitan. Ma da smo i izgubili..Tercel

    Potpis. Bas kak je trener izjavil. Bitnije od bod(a)ova je spoznaja samih igraca da ipak ima benzina u njima i da se moze sa svakim igrati.
    Ostaje gorak okus u ustima, ali jbg to je taj prokleti nogomet kojeg volimo/mrzimo bas zbog takvih stvari.
    Nazalost ta usrana liga prvaka je natjecanje u kojoj te mora taj dan Bog pogledati, sreca, pa malo i sudac.
    Deckima kapa do poda.. poginut svaki put na terenu i rezultat bu dosel nema uopce sumnje.
  • ZgDLions
    471
    Da je Monaco vodio dva nula i da smo preokrenuli u zadnjoj bila bi euforija.
    Likovi ove sezone nisu izgubili, primaju golove na kapaljku, srušili Barcu.
    Na Loksi smo komentirali da je barem bod upecati i samo da se ne desi neki penal ili crveni da se raspadnemo.
    Gle, napravili i penal dobili crveni i Monaco je uz pomoć sudaca izvukao bod, kako da budem nezadovoljan.
    Još i igra, zalaganje, volja…
    Koliko god mi bilo žao pobijede, bio bi nerealan da ne kažem da je ovo uspjeh i krupni korak u pravom smjeru.
  • DiddyGuela
    2k


    Dao bog da me citirate i ismijavate na ovaj post nakon svake Martinove tekme.
  • scooniepenn
    3.3k

    E vidiš, ja mislim da se treba jako zamjeriti. Uzmimo samo za usporedbu tri nama svirana penala protiv Bayerna. Ne moramo se složiti oko procjene, premda za mene ona ruka Mišića i prekršaj RPG-a nikad ne bi smjeli biti kazneni udarci, ali u sve tri situacije sudac ide pregledavati. No, ne i nama, jer zašto bi kad se tu ipak radi o Dinamu. Ponosan sam na dečke na čelu s Bjelicom jer smo po svemu nadigrali Monaco, ali nepobitnma je činjenica da se protiv nas sviraju apsolutno svakakvi penali, a ne sjećam se niti jednog u zadnjih 5 europskih sezona u našu korist da mogu reći "uf, baš nas je sudac pomazio". Ovaj njemački glupan je posebno u drugom poluvremenu toliko tendenciozno sudio da je to bilo degutantno za gledati, a kulminacija je ovaj faul u napadu Petka i isključenje Bjelice koji niti je uletio u teren niti je psovao suca. Sve u svemu, mislim da jednostavno nismo zaslužili da se kojekakvi sudački početnici i neznalice na nama uče i "prazne jaja". Nakon svega rečenog idemo po uvjerljivu pobjedu u Varaždin i po 3 boda i vraćanje dugova Salzburgu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.