• Dudu9
    820
    Prvo pogledaj snimak pa mozes vidit sta se dogodilo, on je odbio loptu njihovom napadaču tek iza toga se poskliznio
  • Zagi
    7.9k
    on je odbio loptu njihovom napadaču tek iza toga se poskliznioDudu9

    Pišeš o onom fliperu iz prvog poluvremena?
    Pa napucao ga lik, kaj da on tu napravi? Kako da kontrolira gdje će se lopta odbiti?

    Fakat ga pretjeruješ.
  • Zambatine škude
    2.7k
    Prvo pogledaj snimak pa mozes vidit sta se dogodilo, on je odbio loptu njihovom napadaču tek iza toga se poskliznioDudu9

    Ne, nakon je pao, poskliznuo se u tom trenutku. Ali čak nebitno i to, reagirao je na udarac s 5-6 metara koji je promijenio smjer na putu prema njemu. U 9 od 10 puta lopta bi se odbila ili nama, ili naprijed, ili dovoljno jako da ju Nevistić skupi.

    Kad napišeš poruku da je greška to što se lopta odbila od njega negdje, to je valjda oksimoron osim ako nije neka velika pozicijska greška. A ja ju tu ne vidim.
  • cibona
    3.1k
    Ne mogu se oteti dojmu da se samo čekalo da Bernaoer "krivo kihne" pa da krene pljuvačina po njemu.

    Nije prošla niti minuta od završetka utakmice i umjesto se hvali cijela momčad kao kolektiv na odličnoj partiji ili gospodin Bjelica koji je u 5 dana stvorio pobjedničku momčad, vi ste se uhvatili Bernaoera radi kiksa koji se mogao dogoditi apsolutno svakome po ovakvom natopljenom terenu.

    Stvarno postajete gadni za čitati, podsjećate me na dnoljivarija i ostale nižerazredne novinare koji se više vesele Bernaoerovom kiksu negoli Dinamovoj pobjedi.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Taman čitam ocjene na sportskima, naslov članka "jasno je tko je opet bio najgori"
  • cibona
    3.1k
    Odvratni su, gade mi se.
  • austrijanac
    4.2k
    Max i Torrente su danas bili iznimni.
    Na visokom nivou, europskom.

    Nedajte da vas neki raznorazni polunovinari, koji su godinama živjeli na račun kriminalca, pokolebaju ili dovedu u nedoumicu oko njihovih nastupa.

    Za mene odličan nastup, penal koji se negdje nebi ni svirao i što je tu je.

    Mimo toga, dodavanja, izleti, presjecanja, sve tip top.
  • Crusades1986
    12.6k
    Max i Torrente su danas bili iznimni.
    Na visokom nivou, europskom.
    austrijanac

    Sve su ljudi počistili. Al baš sve.
  • austrijanac
    4.2k

    Dugo nisam vidio utakmicu koja završi 2-2, a obrani nemam što prigovoriti.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ima se odbrani što prigovoriti jer smo oba gola primili iz kardinalnih grešaka odbrane ali bili su čitavo vrijeme pod pritiskom. Umor, pad koncentracije i loš teren uzrokuju greške kod svih igrača, samo što se njihove vide. I bolji igrači od njih bi kiksali tako da sve to ide u rok službe. Ovo je maksimum koji od njih možemo tražiti.
  • mlinchica
    1.8k
    Maxa samo treba prije svake tekme u kapelicu pod jugom i dobro poškropiti svetom vodicom.
    Inače, odličan, kao i svi danas.
  • ShanKu
    786
    Sad vidil snimku kako je Bernaeur pokazival Nevistiću gdje da se baci... :zip: mislim sad je gotovo, ali bez tog je mogal bit
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ne znam što više misliti o ovom čovjeku.
    Ima kvalitetu, vidi se da zna, ima fenomenalnih poteza, ali greške koje radi i nespretnosti koje mu se događaju ga konstantno sputavaju u tome da postane ozbiljniji igrač i standardan član prvih 11.

    On je danas imao prste kod dva primljena gola i najveće šanse monaca :meh:

    Jebiga, ne možeš nekom zamjeriti što se lopta odbije od njega, ne možeš nekom zamjeriti što golman zapne za njega... ali takve stvari se njemu jednostavno prečesto događaju. Možda se drugi igrači bolje postavljaju, možda bolje anticipiraju prostor, možda imaju bolju koordinaciju, brže vrijeme reakcije, možda ga prati zla kob i jednostavno nema sreće, nemam pojma što se događa, al se konstantno događa i teško je biti strpljiv sa takvim igračem.

    Praktički love/hate odnos...
  • Marley
    1.8k
    taman im pisem da me bas zanima po cijem naputku to rade, sve sam sigurnija u neku "teoriju zavjere" :grimace:

    Po milijunti put, ne postoji stoper kojem se ne dogode greske. Pa i onome od sto milijuna. Po meni, ono sto Max dobroga donese, itekako nadmasuje situacije kad mu se omakne nesto. Bravo Max :up:
  • Laugreano
    2.5k
    Max je bio odlican jucer. A vi pricajte sta hocete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.