• hardek
    2.9k
    Meni nad glavom jedino visi taj psihološki aspekt ovakve utakmice. Mi da smo ovo dobili do zime bi mogli ganjat momentum ovakve pobjede. Samo da dečki protiv Varaždina istrče na 100% i onda nema straha.
  • crnikinez
    14
    Dečki danas trkački odlični borbeni. Od prvog do zadnjeg borba za zajednički cilj. Svi bismo prije tekme potpisali taj bod, a sad je gorak. Ali mislim da još nismo pod punim potencijalom otkako je Bjelica došao. Mislim da će ekipa biti samo još bolja kondicijski i to je što je falilo. Trke.

    Lovimo Celtic, Slovan i Salzburg i ostale pokušavamo iznenadit pa makar neki bod otkinut i stvarno možemo ostvariti prolaz dalje.

    Suđenje ukratko kritično
  • San Lorenzo
    16k

    Koliko vidim, dečki su uglavnom pozitivni, trener također...nije ovo 'Šahtar' level šoka.
  • Praskaton
    2.3k

    Tu nemam apsolutno dvojbe,što se tiče psiholoskog aspekta ovo je jednako pobjedi.
    Osjetili su da mogu,žal je tu al samo da oh podsjeca da treba jos vise i jace.
    Siguran sam da i Bjelica moze igrat na kartu "malog" kluba i borbe Davida i Golijata.

    Dovoljno je strucan da ih drzi nabrijane za osvetu ovog rezultata.
  • Maki2
    663
    Baturina zabije perverzan gol, podijeli asistenciju, prolazi igrace kao na traci i jos se pritom vraca pomoc obrani i onda ti jedan specijalac Ničota da ocjenu 8.5. Da mi je znat sta on oce da igrac napravi i kako bi on njega bolje pozicioniro.
  • Paggini
    22k


    Ma ne znam, ovo bi moglo ispasti jos bolje na duge staze. Tipa dobili smo Chelsea pa kao "imamo salzburg laganica" pa kurac. Ista stvar i poslije Atalante, nekako se ukurče i kao ajde dovoljan nam je bod, izmust će se nekako.

    Sad brijem da ce protiv Slovana, Salzburga i Celtica gristi još više jer osjete napokon DA MOGU, a i treba im.
  • Zagi
    7.9k
    Ovo je prestrašno i jedna od najvećih nogometnih tragedija u povijesti dinama.NORTE

    Hehe ni blizu. Ne znaš ti za traume ranih i srednjih 2000tih. I bolje da ne znaš.
    Ovo je kamilica.
  • Jurki
    11.8k
    Siguran sam da i Bjelica moze igrat na kartu "malog" kluba i borbe Davida i Golijata.Praskaton

    I dal bi foliral? Nebi. Uefa nas gleda ko 13.to prase. Nebitni smo u Europi. Salju suce koji se uce suđenju.
    Ne velim da je sudac kaj zajebal al kriterij nije bil ujednacen.
    Samo raditi, raditi i raditi.. i kroz koju godinu bumo izgradili reputaciju.. koja je ocito u ligi prvaka najvaznija.
  • Praskaton
    2.3k

    Nisam ni rekao da bi,nego da ovo moze bit dodatno gorivo ekipi.
    Sreca ide rep.stanka.Sigurno nam to ide na ruku.Bilo kakva pobjeda u Vž i onda pripreme za Salzburg hladne glave vruceg srca.

    Sigurno nismo najpozeljniji gost u visokom društvu.Al jbg bolje im je da se naviknu da smo tu.
  • Mladi Starac
    193
    Ponosan na momke! Sjajni su bili!!
    Glavu gore i idemo dalje.

    Boysi su bili fantastični!

    Nikakva kiša, ništa Monako, samo Zagreb i Dinamo!!
  • Jurki
    11.8k
    Sigurno nismo najpozeljniji gost u visokom društvu.Al jbg bolje im je da se naviknu da smo tu.Praskaton

    Moramo ih svojim pristustvom natjerati da nas gledaju drukcijim ocima.
    Moramo prestati biti jebeni epizodisti u ligi prvaka svake 2-3 godine.

    Npr jednom Shakhtaru neke gluposti nebi sudili.. a jbg nekad te sitnice odnesu utakmicu u drugom smjeru.
    Meni je isto liga prvaka sranje od takmicenja (gledam ju ko izvor sredstava za zivot kluba).. ali samo ako se bumo tukli sa najjacima mozemo napredovati.
  • Praskaton
    2.3k

    Slazem se al misljenja sam da nas nece gledat ozbiljno bez obzira na rezultat dok god imamo ovakav stadion.
  • Zagi
    7.9k
    Eventualni penal na Petku iz dva suprotna kuta izgleda potpuno drugačije na snimci.
    Na kameri iz sudačkog kuta izgleda kao čisti prekršaj u napadu.
    Na kameri iza gola izgleda kao penal.

    Glavnom sucu je za tu situaciju teško zamjeriti ali Var ga je mogao pozvati.
  • Endeavour
    595
    Zašto bi ga pozvao kad je sudac bio u pravu. VAR zove glavnog samo kod velike i očite greške.

    Ovo je sve samo ne tragedija. Odlična utakmica i zaslužen bod. A da mnogi žele za tri protiv Monaca, samo govori kakav smo napredak napravili u samo par dana.
  • Paggini
    22k
    Samo da sumiramo i parafraziramo sentimente koji su se bacali po ovom forumu kao opušci od dobrog dijela članova:

    "Baturina nije toliko dobar ni blizu, 20 milijuna nam je puna šaka brade."

    "S KTCom u LP???? SRAMOTA."

    "Samo je nama Petković dobar, svi ostali vide da je propalica"

    "Sučić je trebao ići u Como, bit ćemo sretni ako 3 milijuna dobijemo za njega"

    "Ristovski i Ademi ne smiju više igrati, molim se danu kad će ih se sjesti na klupu"

    "Torrente promašaj potpuni" (nakon odigranih 20 minuta)

    "Mišić bolikurčina, liku se ne da živjeti"

    Hoćemo dočekati napokon da se prestane s ovakvim pizdarijama? Već vidim da ako KTC nešto kiksne u Varaždinu da će izaći iz svojih rupa "JA KAD SAM PRIČAO" bojna...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.