• Infinity
    16.5k
    Auxerre dvaput i Marseille jednom.
  • Droljo
    8.2k

    Da zaboravio sam da smo od auxerra ispadali nakon pobjeda...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.2k

    Vrijeme je da tu dodamo i Monacov skalp :cool:
  • LaznjakProsineckog
    805
    Izražavam pohvalu upravi na potezu za kabanice. Hvala!
  • Dzgšb
    877
    BBB u Münchenu. Napravili su koreografiju i oduševili izdanjem na Allianz Areni. Što se ne bi moglo reći za Dinamo.
    Poznati španjolski dnevni sportski list AS posvetio je pozornost "najopasnijim navijačkim grupama u Europi". U tekstu je spomenuo i Bad Blue Boyse i apostrofirao ih kao najvažniju ultras grupu u Hrvatskoj. (net.hr)

    Kažu tovari vjerojatno Modrić potplatio ili im on rekao za nas :rofl:
  • NORTE
    11.6k
    Ovo je prestrašno i jedna od najvećih nogometnih tragedija u povijesti dinama.

    Izgubili smo ogromna i strašno važna 2 boda na neviđen način.
    Tu je izgubljeno i ogromnih 1.400.000 eura!

    Teško je to prihvatit, jako teško!

    Imali smo 2:0 i potpunu dominaciju, Monaco doslovno nije postojao!
    Taj Monaco je prije dva tjedna pobijedio Barcelonu 2:1.

    I onda se Nevistić spotakne o svog stopera na korneru i mi zato primimo gol.
    Pa je li to moguće, di to ima, to se dogodi doslovno nikad.

    Nakon toga još i glup i nepotreban penal, naravno.

    Sučić, igrač kojeg sam ljetos hvalio i pisao da on vrijedi daleko više od 7-10 milijuna eura, danas je na najvišem nivou i po teškom terenu bio odličan, pravi reprezentativac koji će sigurno opet dobit prilike kod Dalića!

    Kontra, lažnjak i gol u maniri najpametnijih nogometaša, tj. onih rijetkih koji samo koriste mozak, za razliku od većine koja automatski pukne po podu ko najveći naivci.


    Boli ovo u picku materinu.
  • don
    5.9k
    mrzim nogomet šugavi.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    boli, ali okrenut će se sreća na našu stranu.
  • DrawTube
    5k
    Ovo je prestrašno i jedna od najvećih nogometnih tragedija u povijesti dinama.

    Nema šanse. Ovo nije ni u top 30

    Evo iz glave samo u zadnjih 5 godina tu su Paok, AEK, Ballkani, Bayern, Šahtar. Evo čak bi rekao i poraz od tovara 1. kolo 23/24 jer nam je to donijelo 7 mjeseci patnje. Stvarno pretjerujemo

    Da, izgubljeni su oveći novci. I opet ako i prodamo nekog nakon završetka LP dobrim pregovaranjem ili dobrim transferom bivših igrača kod kojih imamo % na transfere te će se pare vratiti.

    Da ovako lagano baratamo riječju tragedija onda se klub u 1. mjesecu 2024. Trebao ugasiti
  • Davieboy86
    234
    Boljelo bi da je zadnja tekma u grupi…ovako ,dobra pocetna tocka za buduce dvoboje … Bitniji je dobitak ove tekme da su decki vidjeli da mogu nego izgubljena 2 boda. Vrhunski fajt i ponos na decke. Greske se dogadjaju i zadatak stozera je da ih minimiziraju. Idemo hrabro dalje bez tragedija, ocaja , generaliziranja poslije bitke itd Samo rad i dalje te ovakva izgaranja svih igraca. I nitko im nece nista zamjeriti sto je nogomet nekada usran.
  • Danko
    1.1k

    Tako je! Ja sam sretan, ne kužim čemu drama.
    Pogotovo kad se sjetim prvog kola .
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Ne znam stvarno, ja sam zadovoljan, naravno da bi pucao iz Kalašnjikova nekad radi grešaka, možda će i koštat, ali ljudi moji, Dinamo je odigrao vrhunski. Je, boli majku im jebem pedersku iz one kneževine, nisu zaslužili bod, ali eto, prokleti nogomet.

    I svaka čast svima koji su bili na utakmici, nadam se da neće zdravlje stradati. A Sjever je moćan i jak.

    Daj sad Varaždin za vikend
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nema bolje obrane od protivnickih krila od ovakvog terena. Navijamo za kisu svaku iducu tekmu?
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Kao i prije ove utakmice, Salzburg, Slovan i Celtic su naš ključ. Tu moramo tražiti barem 2 pobjede i to je onda i više nego pozitivan ukupan rezultat, a dvije pobjede i remi u te 3 utakmice bilo bi idealno.
  • Paggini
    22k
    Koliko sam ponosan na ove dečke na terenu da je to nezamislivo. Iz koje rupe su se iskopali, onog mulja od igre u Rijeci, one sramote protiv Hajduka, one tragedije u Munchenu, pa četiri noža u želudac u Koprivnici.

    Sve su okrenuli, letili protiv Lokomotive i kad su svi mislili da ćemo biti sretni sa 0:3 od Monaca, oni ih nadigraju i zatvore potpuno.

    Naravno, jasno je sad i najgorljivijima da su dvije osobe zaslužne za ovo. Jakirović za prvi dio, Bjelica za uskrsnuće. To je ista ekipa koja se tako sramotila, ista. Ali nije ista osoba koja ih vodi. Poslao ih je Bjelica i u subotu i veceras van kao bijesne džukele i ovi iz Monaca nisu znali većinu utakmice nositi se s tolikom agresivnošću i to je Bjelica.

    Boli ovo, boli ovo jebački. Ali siguran sam da boli i igrače još više i to me jako raduje, a raduje me jer mi nije izgledalo da ih boli i da im je stalo ni poslije tovara, ni Bayerna ni Belupa.

    Bit će ovo sezona za pamćenje, hvala upravi na pravovremenoj odluci i pravom odabiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.