• deda
    32.9k
    OBAVIJEST ZA NAVIJAČE
    ODJEL ZA ČLANSTVO POČINJE S RADOM
    Ovim putem obavještavamo javnost o tome da će Odjel za članstvo GNK Dinamo početi s radom u ponedjeljak, 27. travnja 2020. u radnom vremenu od 10 do 14 sati.

    Odjel će raditi ponedjeljkom, srijedom i petkom, a poštujući propisane mjere zaštite od širenja epidemije COVID 19 virusa, kontakt prema javnosti bit će isključivo putem telefona te elektronskim putem.

    Odjel za članstvo ulaže maksimalan napor kako bi se riješili svi zaostaci uzrokovani smanjenim kapacitetom rada tijekom mjera suzbijanja epidemije te vas molimo za razumijevanje.

    GNK DINAMO
  • Mali dioničar
    15.6k
    Znači klub je bio dovoljno organiziran za razjebat cijeli stručni stožer i postaviti tri nova trenera, ali nije bio dovoljno organiziran za raditi evidenciju članstva.
  • Ero
    980
    Zona na fb je i dalje puna četničkog smeća, očigledno je da se admini ne drže onog da plaćenici nisu dobrodošli. Muka mi je gledat one komentare.. :vomit:
  • nkdz
    887

    komentari su im dno dna, ljigavi likovi koji nakon toliko godina jos uvijek lupetaju ista sranja
  • Infinity
    16.5k
    Nisu admini placeni da 24/7 budu na duznosti i ciste to. Postoje i druge, bitnije obaveze u nasim zivotima. To ce se obrisati kad se stigne.
  • deda
    32.9k
    Deca moja, previše očekujete od nas. Samo to ću vam reći. Mi ovo plaćamo iz svog džepa, nitko nas ne plaća da bi ovo radili.
  • marcio amoroso
    36.8k
    5 kanala.
    YouTube, forum zonadinamo, Instagram, FaceBook, Twitter.
    5 aktivnih članova moderatore.
    Šta mislite?
    Da visimo svakodnevno 0-24 na kanalima i čekamo pogrešan komentar da ga brišemo??

    Neki od nas doslovno ulazu par sati dnevno da bi ovo sve funkcioniralo i da bi se širila ljubav prema svetinji.
    Naravno bez naknade, i naravno da moramo još i platiti za neke gluposti.

    Čovjek bi očekivao malo više respekta i razumijevanja za nas. Bar od vas koje smatram “našima”
  • Ero
    980
    Sve oke dečki, brzo planem pa često pišem gluposti. Ljudi smo, griješimo :mask: isprike
  • Papastrumf
    12.5k

    Prijatelju, mislim da ovdje ima ljudi koji bi rado pomogli, samo pitajte.
    Velika vecina nas je svjesna da ovo oduzima puno vremena...
  • nkdz
    887
    moje isprike isto, nisam nis napisao protiv moderature ali i ja sam brzo planuo kad sam vidio na fejsu kaj debili pišu.
    Cijenim ono što radite i svjestan sam da Vam oduzima puno vremena i novaca
  • Eduardo
    20.4k
    Nisam dio ekipe koja moderira društvene mreže, ali osobno se možda niti ne bih zamarao brisanjem, cenzuriranjem i zabranjivanjem komentara. Baš ovdje na forumu su se ljudi žalili kako to klub radi i kako ostavljaju samo njima prihvatljive komentare, pa su nazivani svakakvim pogrdnim imenima. Koja je razlika izmedju njih i nas u tom slučaju?

    Potpuno nerealna slika na obje strane, bez smisla, a svi znamo da i jedni i drugi imaju poveći broj ekipe za i protiv. Bilo bi glupo da jedna i druga strana imaju samo med i mlijeko, samo podobne komentare koji njima odgovaraju, kad je realnost daleko od toga.

    Iako, možda nisam ni podoban da komentiram pošto jako slabo koristim Face a još slabije čitam komentare, pa ne znam u potpunosti šta se svega tu nakupi.
  • Bosna86
    11.7k
    Apsolutno se slažem, samo je problem sto te komentare ne pišu prave osobe nego lažni profili namijenjeni propagandi i onda ljudi polude... Isto tako neki dan se momku doslovno crtalo i nakon 20 komentara lik opet nastavi po svome...
    Cenzura nije rješenje, ali nije ni pravljenje nekog budalom... Sve je to nažalost posljedica odnosa kluba prema navijačima i pranja mozga pomoću novinarskih članaka, puno će Save proći dok se to ispravi sve
  • Eduardo
    20.4k
    samo je problem sto te komentare ne pišu prave osobe nego lažni profili namijenjeni propagandi i onda ljudi polude..Bosna86

    OK, to je druga stvar. Slažem se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.