• Mali dioničar
    15.3k
    Dinamo je prošle sezone na Maxu u HNL ukupno pratilo 162 000 ljudi.Hnlovac

    Nije ga pratilo 162.000 ljudi nego je prodano 162.000 ulaznica.
  • Hnlovac
    1.1k
    lapsus calami ali zna se na što sam ciljao

    162 000 gledatelja
  • serbus
    4.2k
    Mene uopće ne brine Kranjčevićeva to će se sigurno napraviti u par godina mene brine život poslje da se ja za svoga života vratim na Maksimir. Da nam se ne dogodi Rujevica u tim političkim igrama papirima.

    To nekako bi moglo obilježiti život moje djece ta nova borba za povratak na Maksimir ako je našu generaciju povratak imena i borba sa Mamićima. Prvi put u povijesti valjda nemamo vanjskog ni unutarnjeg neprijatelja oko kluba nadam se da će tako i ostati nakon Krqnjče ali ovo je Hrvatska pa se ne nadam ničem dobrom nakon kaj nas maknu sa Maksimira.
  • mali M
    5.2k
    Nakon što je projekt Kranjča pri krajuMali Zeus

    neki info, osim insajderskog ili reko Tomica na televiziji? Stvarno se trudim čim više šutjeti na temama o stadionu, ali mi kontra ovih koji (kao i ja) stalno propituju, više smetaju ovi koji nemaju zapravo kao ni mi nikakav kvalitetan argument niti dokaz da se išta događa osim da netko vrti pare na stalnim projekcijama i pripremama dokumentacije i one stare "znaju oni koji trebaju znati"... kao da mi koji bi financirali taj stadion nebi trebali znati...
  • Hnlovac
    1.1k
    Zatražena građevinska dozvola za Kranjču
    gRape1727808535.jpg

    Ako su zeleno konture stadiona, izgleda da je sve izmjenjeno? Meni odavde izgledaju kao spojene tribine
  • Infinity
    16.5k
    Nisi izvukao link fotke. Rijesio sam ti ja, pa sad izgleda OK. Trebao si ici na otvaranje fotke u novog kartici, pa kopirati taj link.
  • Droljo
    8.2k
    Pogledaj bolje
  • Hnlovac
    1.1k
    kranjca.jpg

    Evo i detaljnija slika gdje se vide obrisi sadašnjeg stanja i budućeg stanja

    Citat sa SSC foruma:
    Dimenzije unutarnjeg pravokutnika su 120 x 82 m, gotovo u dlaku isto kao novi osječki stadion (FIFA teren je 105 x 68 m, uz 6-8 m extra iza svakog gola i 5-7 m sa svake strane).

    Vanjske su 156 x 126 m bez isturenog dijela na zapadu (Pampas je 180 x 140 m)

    I po svemu sudeći stara tribina se ruši (crveno su postojeće građevine, vidi se da pozicija novog stadiona ne odgovara poziciji postojeće tribine).

    Sviđa mi se ovo da su spojene tribine, dakle svaki i najmanji argument odvojene i zasebne tribine koja se mora dati gostujućim navijačima pada u vodu!
  • vjeko1701
    8.5k
    Čeka se novi render :D
  • Ali
    2.2k
    Da li je islo u neku javnu raspravu:

    • cijena rusenja i rekonstrukcija Kranjce
    • Vrijednost lokacije u kranjcevicevoj u sadasnjem stanju
    • Troskovnik novog green-field stadiona preko puta arene ili slicna slobodna parcela sa mogucnosti parkinga i pristupa tramvaja
    • usporedba vremena gradnje na "livadi" vs rusenje i odvoz sute i izgradnja u centru sa poteskocama pri pristuou i mjestima za dizalice
  • The Undertaker
    5.5k
    Gotovo je sa raspravama.
  • mokoxax468
    718
    Sada kada se napokon krene s radom na stadionu, prebacit će se priča s "neće biti ništa od toga" na:
    - moglo se u Sesvetama/Blatu/[navedi_lokaciju] jeftinije
    - zašto će stadion u središtu grada - promet/buka/odvoz
    - zašto taj novac nisu uložili u Maksimir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (jesam stavio dovoljno uskličnika :chin: )

    Spin majstori, vrijeme je!
  • NitkoBitan
    17.8k
    Ne znam zasto neki prizeljkuju stadion izvan/na periferiji grada. Nemamo metro, nemam razvijen i ucinkovit javni prijevoz (konstantna kasnjenja) te su guzve u gradu svakodnevica.
  • Ali
    2.2k
    O kakvom spinu pricamo?
    Tu na zoni ima sigurno insidera iz Mozemo. Ok netrebabrasprava ili je bila.
    Ali dajte odgovor ak radovi samo kaj nisu krenuli:
    Ukupna procijena vrijednosti radova?

    A na drugoj strani nek racunas 400€/m2 vrijednost te lokacije sto je bescjenje realno, tu ti je cca 8mil € . A za te novce se moglo u Sigetu, Blatu, Preckom izvest projekt i uredjenje gradilista tj neki temelji ...

    Realno kaj Kranjca znaci navijacu Dinama u usporedbi sa ovim gore lokacijama, ista stvar. A imali bi funkcionalan stadion sa dovoljno parkinga i normali dolazak i odlazak za nekih 10k .
    Ovak nebudemo tamo docekali zavrsetak radova do 2028 i kad docekamo nebudes normalno doci i otici sa stadiona , da ne kazem sigurnono za.muriju i organizirat dovodjenjeni odvodjenje hajdukovaca....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.