• Mihael2305
    28
    U redu hvala ti, mislim da je netko tu napiso na forumu da svi koji su do 15. bili učlanjeni da mogu podići na punktu al ja sam se malo kasnije učlanio pa nisam mogo
  • Fićo1986
    1.1k
    Ekipa pomoc,zašto mi neda učlaniti na stranici druge dvije osobe u klub,uglavnom mi samo nudi da mogu učlaniti maloljetno dijete ili sebe,ja član jesam,a svoje ljudi koje bi htio učlanit mi neda stisnuti...zna li tko kako to rjesit?
  • pjetlić
    18
    Mislim da za njih moras kreirati zasebni kroisnicki racun, barem sam tako ja kad sam frenda uclanjivao.
  • Endeavour
    588
    48.000
    Lijepo to kapa...
  • Danko
    1.1k
    Koliko obično traje verifikacija novog člana (djeca)?
    Piše do 30 dana, zanima me jel to bude brže?
  • Dino
    2.7k

    Postavio sam nedavno isto pitanje i odgovor je bio najvise 1-2 dana i tak je i bilo. Verificirano je odmah sljedeci dan.
  • mlinchica
    1.8k
    U nastavku donosimo informacije za navijače GNK Dinamo u vezi učlanjivanja i podizanja članskih iskaznica.
    Svi navijači koji su se učlanili u klub te prilikom učlanjenja odabrali osobno preuzimanje članske iskaznice, imat će mogućnost podići je osobno na stadionu Maksimir na posebno naznačenom punktu za učlanjenje u sljedećim terminima:
    Ponedjeljak, 15:00 – 19:00h
    Srijeda 09:00 – 13:00h
    Četvrtak 15:00 – 19:00h
    Također, punkt za učlanjenje će raditi na dan domaćih utakmica GNK Dinamo s početkom radnog vremena tri sata uoči početka utakmice, te završetkom radnog vremena s početkom utakmice.
    Zbog mnogobrojnih upita, napominjemo kako barkod članske iskaznice ne možemo poslati mailom niti na bilo koji drugi način u digitalnom obliku, što je uređeno Zakonom o zaštiti osobnih podataka. Napominjemo kako izrada članskih iskaznica traje minimalno tri tjedna, stoga unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju u slučaju da još uvijek niste dobili svoju člansku iskaznicu.
    Nadalje, sve upite o preuzimanju članskih iskaznica šaljite na mail adresu a mi ćemo se potruditi odgovoriti Vam u najkraćem mogućem roku.
    GNK Dinamo
    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/obavijest-za-navijace-o-podizanju-clanskih-iskaznica-na-stadionu-maksimir
  • ShanKu
    771
    da osvježim temu.... 48446 članova
  • Dinamosaur
    1.5k
    29.09.2024.
    01:00h

    Dinamo broji: 48.538 clanova

    Svaka cast svima! A Monaco je tek u srijedu :razz:
  • criticus
    2.3k
    Pitanje:
    Mogu li se ljudi s prebivalištem van RH učlaniti online? Ako da jel također odmah dobiju broj članske il se čeka odobrenje? Hvala.

    Možda je već bilo postavljeno pitanje, ali nisam pronašao tražilicom.
  • Toni90d
    548


    Mogu ako imaju OIB. Ako nemaju OIB, moraju/mogu ga zatražiti u Poreznoj upravi. Bez OIB-a se ne može postati član kluba, nažalost.
  • deda
    32.8k
    Eto nas i na 48.730 članova.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Brojimo preko 49 000 članova. Idemo do 50 000 što prije, a uz dobru igru i odlično navijanje i do 60 000.
  • DrawTube
    4.9k
    Iskreno ne vidim razlog zašto bi se puno ljudi učlanilo 2 i pol mjeseca prije nove godine. Nadam se je većina novouclanjenih svjesna da članstvo vrijedi do 31.12. A ne 365 dana od uclanjenja.

    Ok, i dalje se isplati zbog LP i još par tekmi HNLa ali ni upola kao npr na proljeće ili ljeto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.