• Mr Anderson
    8.4k
    Kabanice, kišobrani, kostobrani, duge čarape.deda

    I kopačke s dugim kramponima.
  • DrawTube
    5k


    Pa čak i Rudeš ima online. Kaj misle da su u NK Varaždinu (i u Lokomotivi) neke face bez online prodaje? :sweat:

    I tako prolazi 2024. godina, uskoro će 2025. godina a Varaždin i dalje nema online prodaju.

    Treba ih medijski stisnut da ju uvedu kako znaju i umiju, ovo je već sramota. Naravno tu se radi i o Loksi al to je "nogometni klub" koji dopušta da mu se hakiraju stranice i kad im se oduzmu sve društvene mreže vjerojatno će obavijesti pisati na ploči ispred kranjče
  • Noel
    6.4k
    Znači sutra koreografija s kišobranima..
  • Antisha
    739
    Kišobere u ruke, zapjevajmo svi
  • The Undertaker
    5.5k
    Kišobrane treba zabraniti. Onaj tko sjedi iza ne vidi ništa. Zato postoje kabanice.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kabanice, kišobrani, kostobrani, duge čarape.deda

    Gumene cizme su odlican izbor, doduse nebum ih obukao jer su bas nepopularan modni detalj na sjeveru, al da sam na zapadu definitivno bih razmislio o nosenju istih.
  • filsa
    65
    Gumene cizme su odlican izborNitkoBitan

    pogotovo kad se aktivira famozni maksimirski potok između sjedalica
  • Liks90
    2k
    ZD 410, ZG 1030, SG 1360
  • tp1997
    495
    Stanje je čak i dobro s obzirom i na vrijeme i da je još dan i pol do utakmice. Mogla bi biti sasvim zadovoljavajuća posjeta
  • recikaj86
    399
    SG je najviše otišao od zadnjeg izvještaja, ipak cijene utječu na neke.
  • tp1997
    495
    To je iskreno i razlog zašto sam ja s ekipom uzeo sjever gore paket...jest najgora tribina, ali kad uzmeš da je s članskom cijenom 19 eura po tekmi Lige prvaka, odličan deal za ograničen budžet
  • NitkoBitan
    17.9k
    Dobro da miruje tema "ulaznice - usluge", izgleda da vecina sa ulaznicom i namjerava otic na utakmicu sto je pohvalno. Inace je bolje nekom poklonit ulaznicu nego se ne pojavit pa da ulaznice propadne. Bez obzira na sve vjerujem da ima onih koji bi Dinamo gledali i po kisurini u Ligi prvaka ali im je takva situacija da im budzet ne dozvoljava.
  • Filip 91
    804
    Za zapad dolje prodano 20 ulaznica u zadnjih 16 sati?!
  • Dubbbrava
    596
    Bogme i meni isto, totalno nerealno ali tako je.
  • Papastrumf
    12.5k

    70€ za stajanje na jakoj kiši? Sasvim razumljivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.