• Dani Olmić
    296
    Bit ce to lijepa brojka u srijedu - nadam se nekih 19.000
  • recikaj86
    399
    Sutra da ode cijeli Zapad, i da ostane cca 1k SG za srijedu top bi bilo.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ono kaj ja znam iz Međimurja nas dolazi 60-ak, plus kaj ne znam
  • MateG
    8
    Sry ako je glupo, ali ne mogu nac nigdje, kako i kad doc do ulaznice za Varazdin? U Zagrebu sam
  • NitkoBitan
    17.9k
    Na karatani vjerojatno u petak za gostujucu tribinu. Domace tribine se prodaju samo u Varazdinu, nema online prodaje.
  • Neron53
    644
    Kao sto rekoh popodne....prognoza je sve bolja. Po jutrosnjim prognozama su padaline u srijedu trebale poceti vec oko 9, 10 ujutro a vec sada su prolongirane na 4 , 5 popodne....
    Vjerujem da ce se sve prebaciti na vrijeme poalike tekme.
  • ShanKu
    781
    Pa čak i Rudeš ima online. Kaj misle da su u NK Varaždinu (i u Lokomotivi) neke face bez online prodaje? :sweat:
  • Mr Anderson
    8.4k
    Kao sto rekoh popodne....prognoza je sve bolja. Po jutrosnjim prognozama su padaline u srijedu trebale poceti vec oko 9, 10 ujutro a vec sada su prolongirane na 4 , 5 popodne....Neron53

    Kak je to bolja prognoza? Bolje bi bilo da se ujutro ispada pa da navečer bude bez kiše.
  • Neron53
    644
    Nisi me citao pazljivo.
    Trebala je ujutro poceti i ne ispadati se nego padati bez prekida danima. Sada je pocetak padalina prolongiran za popodne a nadam se da ce tendencija biti takva da ce pocetak padalina biti poslije tekme.
  • Dalmatinec
    623
    Imamo li novo izvješće, Lix.
  • Kepec
    5.8k
    Daj pustite ga na miru, poslao je jučer navečer za svaku tribinu koliko je ostalo, odite na ulaznice.hr pa pratite sektore jel odlaze ak vas baš toliko zanima.
    Ne poznajem čovjeka, ali nekako bih rekao da mu u životu nije jedina zanimacija javljati na Zoni koliko je ulaznica ostalo već pored toga ima neke važnije stvari tipa faks, posao, cura, žena i slično.
  • jakov1
    174
    neke važnije stvari tipa faks, posao, cura, žena i sličnoKepec

    Slanje prijava MUP-u...
  • tp1997
    495
    DHMZ kaze cesca i obilnija kisa "poslijepodne, a osobito navecer"
  • Mr Anderson
    8.4k
    Niš, treba pljosku nekak prošvercat sutra na tribinu.
  • deda
    32.8k
    Dečki, sutra će biti potop i to se izjbeći ne može. Pripremite se na to. Kabanice, kišobrani, kostobrani, duge čarape. Završavamo o prognozi pošto sve znamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.