• badjibadara
    3.2k
    Sutra umjesto Tueta naslov za bager:

    “Oteli ga Romi!”
    Mali dioničar
    :lol:

    89511925_2918556018202750_526533548488785920_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=7b2446&_nc_ohc=pwAGJtJK_-sQ7kNvgFnwLDU&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_gid=AlMVcWqMxCSyB65MNQkONsx&oh=00_AYAPAzRuFM4nYekBkjq5XqB1DW0qnO--3AQQaJ4J805OyA&oe=67153EF5
  • Pulfer
    112
    Poštovani, molim da uklonite vozilo zbog početka radova na gradilištu od 30.09.2024. Kamgrad d.o.o.

    Ostavljene obavijesti na parkingu ispred ulaza u kranjču.. kaj god to značilo.
  • mali M
    5.2k
    buraz ne ide više insajderovski od ovoga s lica mjesta :snicker: :strong:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    za stadion još nije gotov projekt, za stadion još uvijek nema građevinske dozvole, za stadion još uvijek nije izabran izvođač radova, za stadion još uvijek nije odabran stručni nadzor. ti radovi potencijalno moguz, ali i ne moraju imati veze sa stadionom.

    iskreno, nadam se da sve to i neće biti obavljeno do izbora, da će sadašnja gradska vlast izgubiti izbore, da će na vlast doći netko sa gramom mozga, zaustaviti ovo potencijalno suludo, uzaludno trošenje gradske love, usmjeriti je tamo gdje je stvarno i potrebno, a to mjesto se zove maksimir.
  • Hnlovac
    1k
    E ja baš želim suprotno. Da stadion kreće s izgradnjom u siječnju, da u 2025. Na ovoj temi svaki dan lijepimo slike s gradilišta i da se nedugo nakon tog nalazimo u kompaktnom stadionu gdje će padati online stranice za karte kolika će biti potraznja u odnosu na ponudu i gdje će konstantno razina decibela premasivati 100 a kokicari ce iznositi manje od 20% publike

    Prije ću uzeti to i trpiti mali stadion 20 godina nego vječno cekati novi max u dogovoru 20 strana . Još mi samo fali model financiranja država + grad + dinamo + donacije + EU + hezbollah + caritas + ZET
  • The Undertaker
    5.4k
    Ti stvarno misliš da je problem u lovi?
  • criticus
    2.3k
    za stadion još nije gotov projekt,db-izbjeglica

    Ako je ova informacija točna koliko onda kasni u odnosu na planove? I utječe li to onda na rokove za izgradnju jer pretpostavljam da du potrebni određeni rokovi i za građevinsku i izbor izvođača itd?

    Ti stvarno misliš da je problem u lovi?The Undertaker

    U čemu je problem?
  • Goran86
    102
    Ekipa zna li netko da li se pravno može početi rušiti stadion dok nije gotova građevinska dozvola i ostatak papira? Znači rušiti ne graditi.
  • Big Daddy
    1.3k
    Jako dobro pitanje.
  • flexXy
    2.3k
    i da se nedugo nakon tog nalazimo u kompaktnom stadionu gdje će padati online stranice za karteHnlovac

    Nista, najbolje onda preselit u siget i padat ce svaku utakmicu. Koje gluposti ljudi ovdje pricaju, stadion sa 10k mjesta manje od ovog okrnjenog Maksimira bez istoka znaci razliku od minimalno 3m eura godisnje.
  • Nevo7
    780
    ne moraš imati dozvolu, ali moraš imati projekt i predati ga nadležnom tijelu (za nas Gradski ured za graditeljstvo, ...), a isto tako moraš prijaviti gradilište Inspekciji
  • Hnlovac
    1k
    Manje mjesta će se regulirati višom cijenom karata.

    Dinamo je prošle sezone na Maxu u HNL ukupno pratilo 162 000 ljudi. Uzmimo da će prosjecni kapacitet Kranjče biti 11 200 jer će kavez biti poluprazan kad dođu Demoni, Kohorta itd, to je 202 000 ljudi iliti 40 tisuća gledatelja više ako stadion bude rasprodan, a bit će.

    Da i na Kranjči bude manje gledatelja nego prošle sezone, zbog više cijene karata zarada će biti veća na HNLu

    Možda i najbitnija stvar - Možemo mi govoriti nemojte biti od šećera kaj vam smeta kiša, ali činjenica je da na većoj tekmi kiša odbije par tisuća gledatelja koji bi kupili karte. Evo primjer tekme protiv Šibenika, od 7000 kupljenih poekdiancnih karata, da je konstanto padala kiša kao na Istri odustalo bi pola, dakle 50 000 eura manje.

    Vrijeme će svake godine biti sve gore i sve češće će se gubiti novci na utakmicama gdje su padaline, kramjca će to prevenirati
  • flexXy
    2.3k

    A da grad ulozi pare u Maksimir umjesto da baca u Kranjcevicevu mislis da na stadionu sa normalnijim cijenama karata nebi imao u prosjeku 20k ljudi po utakmici u sezoni. Ja mislim da bi imali bez problema i zato mi nije jasno to nasilno seljenje u Kranjcevicevu koja nece za nista sluzit. Lokomotivi, Rudesu i slicnima je isto igrali oni na novom stadionu ili livadi sa montaznim tribinama. Nadam se da ljudi u klubu nece bit naivni i preselit se tamo dok papiri, izvodaci i financiranje ne budu osigurani za Maksimir.
  • Hnlovac
    1k
    Ma i ja to želim i to je opcija s manje "bacanja" novaca. Ali toliko sam puta kisnuo na Maksmiru da mi je više dosta i znatno sam snizio kriterije stadiona kojim bi bio zadovoljan, a svake sam godine sve ljući najavama Maksimira gdje se vjerojatnomora poklopiti suradnja 20 strana za financiranje

    Samo kažem, iako je kapacitet Kranjce realno pre mali za Dinamo, stadion za 10 000 mjesta manji od Maxa dođe na isto kad se vidi koliko bi se manje ljudi gubilo na lošijom vremenskim uvjetima koji su htjeli mi to ili ne prošle sezone odbili bar desetak tisuća ljudi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.