• Seiko
    0
    Hiroša i ekipu, top priča.
  • tp1997
    411
    Marić je sportski direktor. Neće Bjelica dovoditi igrače.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Eto ti ces mi reci di da se vrati. Stari moj Bjelica je uvijek drzao i branio svoje igrace ,strucni stozer. Zato su ga i najurili jer su mu zoki i buraz Kao serifi samo rekli smanjena vam je placa. Taj nacin nije prihvatio , ne tako bez dogovorimo i ultimativno. Istog momenta je bio bivsi i naravno da je uzeo svaki cent koji mu je pripadao. Naravno da je bila korporacija. Protiv toga smo se i mi borili. Medjutim tu si ti sa prvim upisom da nam objasnis sta je ovdje pametno a sa nije :lol:
  • E46
    694
    Mozda dodu 2 Hirosa ali jel bi ti da imas 2 hirosa u ekipi i da prodes npr grupnu fazu Europe, da ti je pod normalno pobjedivat Fenerbahce, Benficu, Atalantu, egal sa Sahtarom, Cityem itd? Ili bi rade nekog tipa Biscan koji je forsirao nekog tamo Topica i ispo od aeka, trollas jebeno bezveze, opusti se nema trenutno razloga za negativu
  • Seiko
    0
    daj bože, znam da je u Osijeku navuko svojih igraca bolesno.
  • E46
    694
    Pa dovukao je i hrpu igraca s kojima je bio egal sa Dinamom do maltene zadnjeg kola..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Nadam se predstavljanju danas, i jedva cekam cuti prvi interview Nene , kako ce krenuti. Ajmo od sad bez potresa ljudi
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    4mOptions0Kujtim Shalla
    ovo je za @Kotlovina koji proziva kolegu svojim prvim upisom
  • Maxova dijagonala
    361
    Mislim da će Marić i dalje imat glavnu riječ po pitanju vođenja transfer politike ali imat će i Neno sigurno neke ovlasti npr odobrenje ili miniranje transfera nakon što analizira igrača i to je normalno...Bit će sigurno više upleten i pitan nego Jakir al da će vodit sportsku politiku to neće sigurno.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Dobili smo Bjelka, snjim idu i razno razni Hiroši i kako vec se zovu ono. Cestitam ekipi koja se zalagala za njegov dolazak, sretno i sve najbolje.Seiko

    Dobro jutro, jesi i ti jedan od onih koji dugo čita forum, ali nije do sada ništa pisao?
  • MakiDzg
    1
    ≡⋮
    Svi na Sjever i ti
    MakiDzg
    Prijatelju ja sam se njemu u postu koji sam napisao zahvalio ma svemu u prvom mandatu što me je učinio sretnim kao navijača ali i iznjeo neke od razloga zašto ga ne bi volio ponovno vidjeti na dinamov klupi radi bi nekog drugog i ljepo napisao da je to samo moj stav i moje misljenje i neocekujem da se sad svi sloze stim ali isto tako neocekujem da me napada i zove nekim padobrancem hajdukovcem ili trolom itd. Jer ja to nisam ja samo navijac koji povremeno prati zonu i jednostavno sam osjetio potrebu iznijeti svoje misljenje ako je to bio problem sori nisam imao a ni dalje nemam namjeru raspravljati o tome vise neka bude kako klub odluci i sretno nam je bilo pozz.svima
    2m
  • Crusades1986
    12.4k
    Hvala vam što ste iznijeli svoje mišljenje.

    Isto je relevantno kao i lanjski snijeg.
  • dZg1986
    520
    Mene samo zanima koga bi oni doveli, što bi oni napravili u ovoj situaciji u kojoj je Dinamo.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Mene samo zanima koga bi oni doveli, što bi oni napravili u ovoj situaciji u kojoj je Dinamo.dZg1986

    Da ne govorim da je njihov vožd preporučio Bjelicu. Očito nisu dobili signal iz središnjice.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Pozdrav. E i daj koristi točke kad pišeš, lakše je čitati tvoje umotvorine onda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.