• Crni86
    3.8k
    Jedva cekam da neko od ovih igraca ponovi i malo slicnu predstavu kao danas ili u koprivnici pa da zavrsi na tribini pod nenom. Uskoro dolazi kraj ovakvom pristupu.
  • Big Daddy
    1.3k
    IMG-3913.jpg

    Neću sve odavati, ali jedan od ove dvojice novi je dinamov trener :smirk:
  • Big Daddy
    1.3k
    Kak mi je to mutavo kad za trenera dovedes lika koji je bio odlican nogometas, a kao trener nista nije postigao niti iskustva nema. Dovodis ga na osnovu IGRACKOG imena., nesto kao tovari onog patuljastog klauna
  • ElDorado
    184
    To kak mi igramo je ultra tragedija
  • Toni90d
    473
    Ja smatram da je izbor Bjelice, trenutno za Dinamo najbolji izbor. Iskreno Dinamo je u tranziciji, u svakom pogledu, klub se nije još do kraja riješio loših stvari, još nisu došli na level gdje će sa jakim gardom stat i braniti klub, sve te stvari utječu i na igrače, pogotovo jer ima igrača koji su još pod ugovorom od agencije sina kriminalca (možda se i na taj način buši klub).

    Bjelica je tu savršen izbor (unatoč svim njegovim izjava od odlaska iz kluba). Poznaje igrače, mentalitet, klub, ligu i sav cirkus koji ta liga nosi. On je taj koji može, a nadam se i hoće, sa svojim stavom, klubu i igračima oduzeti pritisak. Nadam se da će žustro braniti klub u najmanju ruku kao što je napadao dok je bio u Osijeku.

    Nadam se da će on i Marić imati dobru suradnju, da neće biti sa nijedne strane biti: ja sam šef i tako će biti ; nego da će raditi u smjeru dobroga za Dinamo. Ako to znači potjerati npr. Petkovica, nek bude tako.

    Ova i sljedeća sezona su ključne za budućnost Dinama u svakom pogledu. Samo sa dobrim rezultatima, jakim gardom obrane kluba (a ne kao do sada sa mlakim pristupom prema svima), možemo dići klub na veći level i zauvijek se riješiti stigme o jakom Dinamu samo sa kriminalcom na čelu.
  • Common Sense
    804
    Kako je rekao Mourinho, ne mora čovjek biti konj da bi bio dobar džokej.
  • us3r
    28
    RVN će uskoro preuzeti United, ak je istina barem bravo za pokušaj.
  • Common Sense
    804
    Pokušavam zamisliti na što bi to ličilo kad bi za trenera došao npr. Kovač, Cannavaro, Nistelrooy, Conceicao... Ljudi koji su kroz cijelu svoju karijeru navikli na teški mukotrpni rad i profesionalizam... I onda povedu prvi trening s ovim našim starletama, stisnu papučicu gasa, izmjere laktate, pa onda opet gas, gas. Pitanje je samo jel bi se nemili potres u klubu dogodio za 15 minuta ili dva dana.
  • Big Daddy
    1.3k
    Kad sutra krene, Bjelica vidjen u Zagrebu, Bjelica snimljen kak ulazi na Maksimir :grin:
  • Toni90d
    473


    Bjelica mora za koju minutu biti u Dinamovom busu, put Zagreba, odmah igračima početi pokazivati greške i dizati ih mentalno.
  • tp1997
    411
    S Cannavarom, bar ako je suditi po dosadašnjim rezultatima, jedini potres koji bi se desio je onaj kad bi on letio za mjesec dana.
  • Marc
    82
    iskreno s ovog gledista nije Čačić ni bio toliko loš…. Imao je svoje mane ali za Jakira i neke druge je ipak razina više.. digao je ekipu prije dvije sezone itekako kad je visilo protiv Hajduka i imao savršenu jesen 2022 (barem za HNL)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.