• Crusades1986
    12.4k
    To je onaj video sa Indexa: "Ne moj slučajno izbornika pitat nešto, jes me čuo"
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Ma da, fuj, sad mi se želudac diže, na kraju se bio opet bojkot nastavio, bili smo ispod Zapada otpjevali par pjesama i jebi ga. Baš jedan od simbola odvratnog vremena. Apsolutna podrška novoj upravi u ovim potezima.
  • Antonio bbb
    257
    Ovo je sramota, baš sramota.

    1:1, 0:1, 9:2, 4:1 te onda mučenje u kupu protiv Banjola čiji igrači nemaju milijunske ugovore, već uz igranje nogometa imaju i stalni posao.

    Igramo protiv Bayerna koji na 8 golova ne staje, već želi i ide još zabijati i onda se protiv Banjola zaustavimo na 2. golu… Što reći?
  • NitkoBitan
    17.6k
    Gdje ce bit svi apokalipticari kada pobjedimo Monaco doma? U subotu navecer ce rec da nam se skinula Lokomotiva kako bi nas izvukla iz krize, u srijedu oko 11 ce bit prica kako nas Monaco nije shvatio ozbiljno poslije Bayerna... mi bumo brojali bodove i eura a oni neka izmisljaju krize i opravdanja :cool:

    Kad rezultat nece bit problem predvidam vadenje starih izjava iz ormara u pokusaju destabilizacije.
  • Peškaman
    4.4k
    Ajmo mi prvo dobit' Lokomotivu pa ćemo na Monaco okrenut'.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ajmo mi prvo dobit' LokomotivuPeškaman

    Ne da cemo ih dobit nego cemo ih skolovat, to je neupitno. Euforija nastupa vec od sutrasnjeg dana, nemamo mi strpljenja za subotu.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    nismo bili niti u nekom momentumu kada smo dobili West Ham u gostima, prije toga izgubili od Rijeke 3:1 i Hajduka 2:0, tada je taman bila smjena Krznar-Kopić. Kasnije smo imali solidne predstave protiv Seville, čak smo ih dobili na Maksimiru kada igra pod Kopićem nije postojala. Prošle sezone izbacili Betis u ne baš bajnoj atmosferi tako da sve je moguće.
  • dd29
    537

    West ham igrao s rezervama i juniorima
    Kad su igrali ozbiljno s lakoćom su nas dobili na maksimiru
    Taj uzvrat je njima bio samo formalnost
  • Mihaljević
    9.8k
    Perković nije imao pojma šta izvodi sa ovih 4 - 1 - 4 - 1, šestice su plivale protiv Belupa i Banjola ne zato jer su loše igrale, nego što su jedine bile u veznoj liniji, ne znam na koju foru je on još pomoćni nakon svih ovih trenera... Nadam se da je Bule još u Bjelicinom stožeru, najbolji pomoćni trener ikad.
    89aed6f48e8065b52c32.jpeg
  • plavi72
    853
    Bule je uz Bjelicu i član je stožera !
  • Paggini
    21.2k


    Jel to sigurno? Koliko znam Bule je otisao iz stozera ili sam krivo skuzio?
  • Haza
    4.7k
    Vjerojatno naš Zona Nino Bule zna više o tome.
  • Droljo
    8.1k
    Bule je bjelici za prekide samo ako se dobro sjećam...
  • SAS1987
    14.7k
    Vjerojatno naš Zona Nino Bule zna više o tomeHaza

    Tko zna, možda je on Nino Bule ili ga samo simpatizira zbog gola Romi :lol:
  • plavi72
    853
    Bule je član stožera,ako dođe Bjelica ,dolazi i on !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.