• Neki tip
    21.3k
    A to, to da. Provaljen sam ko one šifre od jučer, "napapirji", mos mislit. Bas bi netko tak nazvao svoju liniju odjeće.
  • Neki tip
    21.3k
    šalim se naravno :rofl:
    now
    xavier

    Ma da si ti prvi napisao, skuzio bih odmah da se zahebavas, ali s @Papastrumf nikad ne znaš na kaj misli.. :chin: :lol:
  • agramZ
    2.5k
    Vjerujem da je casualima bilo zabavno podizat atmosferu bez ikakvih rekvizita. Uglavnom, jedna jako zanimljiva ekipa.Dino

    drugacije i ne znaju. pivo, grlo, dlan je ta britanska nogometna kultura. uvijek bilo i uvijek ce biti. nije bilo nesto specijalno zabavno, njima je to bilo normalno, oni taj koncept ultrasa nikad nisu shvacali. i danas ih vecina misli da se jedan bubanj koristi npr. za glasnocu a ne za ritam. ne razumiju skidanje krpa itd. a tek megafon i da im objasnis smijesno bi im bilo. to je taj "britanski mentalitet" o kojem se zna pricati. samo spontano.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Thor Steinar je na njemačkim stadionima zabranjen. U jednoj pokrajini je zabranjen skroz. U školama također. Ne znam iskreno pozadinu price niti mi se da tražiti zašto, ali znam da je jedan od razloga taj što ih se smatra ekstremno desno.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Napapijri uopće nije na tom tragu. Oni imaju one cool vjetrovke i tako su se počeli nositi na tribini, nemaju ništa sa ekstremnom desnicom ili slično.
  • agramZ
    2.5k
    Ne znam iskreno pozadinu pricemarcio amoroso

    "Since the inception of Thor Steinar, the company has used two logos. Much of the controversy regarding the clothing label revolves around their first logo, featuring a combination of a *tiwaz rune and a *sowilo rune: the runes were so combined that a part of the logo became very similar to the wolfsangel which is used by some organisations with neo-nazi connections. It was also used by the nazis as exemplified by the insignia of the 2nd SS Panzer Division Das Reich. In addition there is some similarity to the insignia of the Schutzstaffel. The manufacturers of the Thor Steinar brand rejected this interpretation of the former logo.

    Their second logo is a Gyfu rune, similar in appearance to a Saltire, and has not caused controversy. This rune is known as an apolitical symbol given its historical relationship to pre-Christian mythology.

    On occasions Thor Steinar shops have been attacked with stones or paint bombs."

    nemaju ništa sa ekstremnom desnicom ili sličnomarcio amoroso

    niti je to itko rekao.
  • Neki tip
    21.3k
    Isao si na sjever jer si zapravo tovar.Papastrumf

    bemti, u ovim trenucima nisi ni tak daleko od istine.. upravo si je mali, dok ja ovdje tipkam analizu istraživanja (brzo objavim), pustio na youtubeu snimku tekme Hajduk - Roma. :lol:

    Evo ga, izveo sam ga pravi (čitaj undercover) put; Dinamo - Ajax 2007.
  • Stihl
    3k
    Ne kužim kaj vas pika Thor Steinar.
    Prva stvar imaju odličnu i kvalitetnu robu ( skupa je ali roba je stvarno kvalitetna), a druga stvar kaj u Njemačkoj na političkoj sceni su sve sami debili i pokušavaju svim silama negirat svoju povjest do te mjere da ljudima zabranjuju nošenje nekog brenda jer ga neki dušebrižnici i veliki moralni vertikalsiti ocjenjuju kao neki nazi brend.
  • Dino
    2.7k
    Ma nikog ne pika, neg je neobicno kaj ne smijes ic na neko javno dogadanje sam zato kaj na sebi furas TS trenirku. Mada se slicno desavalo i u Hrv ak se ne varam, bila je neka prica da na rujevicu nisu pustili lika jer je nosil boxeur de rues, kao boxeur njemu je bitno potuc se i radit probleme na stadionu pa ga su ga “organi reda” odnesli s tribine.
  • Dino
    2.7k
    plakata.Majki-Papi2111

    Sponzorski plakati u sarenim bojama. Daj se ponudi da pomognes oko vizuale.
  • agramZ
    2.5k
    a keltski kriz danas sigurno nema veze s desnicarima.. otvaraju ducan s imenom "Brevik", koriste nordijsku mitologiju itd. ne znam zasto uvijek postoji ta potreba praviti se "glupim" ili neznalicom kod desnicarskih simbolika (danasnjih).
  • TrnskoU18
    271

    Isto tak ove sezone,negdje na nekom gostovanju ( mislim da je bila Gorica) i dečko do mene na prepipavanju i veli mu zaštitar nemereš na stadion s ovom trenirkom( i pokaže na trenirci znak od TS),iskreno nisam mogo vjerovati da zbog toga ne može na tribinu.
  • Dino
    2.7k

    Problem je kaj postoji neka baza podataka u kojoj se nalaze svi zabranjeni simboli u Hrvatskoj, al javnost nema pristup tim simbolim tak da zapravo nemres znat kaj je zabranjeno, kaj ne. Vise ovisi na kakvog bus zastitara naletil.
  • Stihl
    3k

    Tribina bez keltskog križa je ko nogomet bez navijača :wink:
    Danas sve i svašta ima veze sa desničarima, nacizmom, ustašama...dajte molim vas, pun mi vise kurac tog debilizma. Vjeruj mi ne pravim se glup niti neznalica, točno znam kaj je kaj al znaš kak se kaže, ne možete ugasit naše ideale :wink:
  • Dino
    2.7k
    Da nastavim igru:

    A ili B?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.