• mali M
    5.2k
    ,
    Sto mi saljes clanak od indexa kao relevantnog izvora?E46

    aaaaaahahahahahahahaha... baš se jako trudim malo komentirati na ovoj temi al neki ljudi su sve! Najbolje je što je prošlo TJEDAN DANA do izbora novog trenera i nekima je to za smjenu cijele uprave :lol: Vjerujem da samo u Dinamu znaju potpunu istinu tko je sve i kada kontaktiran, i mada mi je @Miro Vugrinec relevantniji izvor od svih medija zajedno, ali svakako ću i ja odahnuti kad Dinamo na svojim mrežama objavi da je to to.
  • Droljo
    8.1k
    Ja sam protiv i htio sam nekog stranca ili bar čovjeka koji nije radio u hnl-u al jebiga. Ak su tak izabrali imaju i dalje moju punu podršku ali (nedajbože) ak bude qrčina za koji mjesec imati će u meni i naj većeg kritičara!
    Moje je mišljenje da je ovo bila idealna prilika za promjeniti majndset i probati nešto novo. Ali dobro, puno sreće Nenadu!
  • ruicosta
    168


    Ne kužim kaj krivo radim...

    Stavio sam sada kao link, kada stavim IMG ne povlači iz nekog razloga.
  • Krizy
    43.5k
    Toliko je ograničen da ne može shvatiti da sam njega nazvao kretenom, a ne napisao da je on nazvao boyse kretenima.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Cak sam dojma da nakon te njegove "reakcije" i smijanja sam dobio dojam da se smijao zato sto je mozda u pitanju puno veci trener od Nene a mi bi se zadovoljili s Nenom.E46

    Ovo je sve.

    Čovjek prognozira da dolazi bolji trener od Bjelice na temelju dojma o susretu i osmijehu kojeg je kolega na forumu opisao. :rofl:
  • ruicosta
    168


    ma nije vrijedan spomena niti da trošimo riječi na njega, samo mi je bilo zabavno kako se osjetio prozvan :)
  • E46
    694
    A cuj psihologija je pola posla, ovaj put je bila ni za dovoljan 2 ocito.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Svakakvih gluposti se ovdje napisalo koje uopce nema potrebe komentirati.
    Ovo također nije istina. Na ovaj post se osvrcem jer ljudi uzimaju zdravo za gotovo sto ti napises.
    Papastrumf

    Hvala Bogu da si to napisao.
  • Haza
    4.7k

    Shvaćam tvoj upis, i nije da Zona želi idealizirati Bjelicu. Ali procijeniti bilo koju osobu, temeljem izjave koju je imao vruće glave je onako, površno.
    U životu smo svi mi svašta u afektu rekli, i baš zato, ako ću se sjećati Bjelice, uvijek ću se sjetiti svih onih divnih europskih noći, velikih pobjeda, a ne izjave na Rujevici.
    Kad bi bili površni, mogli bi za svakog trenera nešto pronaći, da smo tako plitki, trener bi nam bio tko, neki stranac bez krvi?
  • Fanboy
    2.6k
    Molim moderaturu da otključaju temu Bjelica( ako se potvrdi) da se tu ne trola sa upisima bezveze...
  • mbzg
    98
    Kaj mislite o Ademiju u stručnom stožeru? I tako vise ne igra nego igra.
  • Nino Bule
    13.8k

    Kad novi trener bude predstavljen dobit ce svoju temu, kao i svaki do sad
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sve za 10 ako je istina za Nenu,Ali da su Sopic i Cabraja bili u uzem krugi kandidata to ne vjerujem. Nema teorije
  • Droljo
    8.1k
    Ali da su Sopic i Cabraja bili u uzem krugi kandidata to ne vjerujem. Nema teorijeKujtim Shalla

    Demantirano stranicu iza...
  • LaznjakProsineckog
    789
    Neno, preuzmi na poluvremenu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.