• plavi devet
    308
    evo prozvao si jednog već
  • Mali Zeus
    13.2k
    I što si potvrdio ovim? Da je vrijeđao Dinamo kao klub?
    Mislim da nisi, ali dobro.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ne volim recikliranje, pa makar i to bio Neno. Nikad to kod nas nije dobro završiloDragon1Warrior123

    Koja su se imena kod nas reciklirala? Niti jedan od tih imena nije posteni trener.
  • Dudu 9
    286

    On je sve samo ne dugoročno riješenje.
  • BlueHerzog
    0
    Valjda kao navijač Dinama imam pravo na svoje mišljenje koje se možda ne dopada nekima od vas. Ni meni se ne dopada pola mišljenja ovdje pa šta? Nije mi drago što će biti trener, ali ako je već tako dao Bog da sve dobije do kraja. Bmk i za Bjelicu i sve, bitan je samo Dinamo!
  • Crni86
    3.8k
    neno je vodio bitke sa istim osobama kao i mi. Mislim da dalje ne treba nista govorit.

    Kada vec nesto tvrdite, upoznajte barem kontekst kako bi izjave mogli i pravovaljano prenijeti.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ma znam, ali svejedno imam traume od toga...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Valjda kao navijač Dinama imam pravo na svoje mišljenje koje se možda ne dopada nekima od vas. Ni meni se ne dopada pola mišljenja ovdje pa šta? Nije mi drago što će biti trener, ali ako je već tako dao Bog da sve dobije do kraja. Bmk i za Bjelicu i sve, bitan je samo Dinamo!BlueHerzog

    Pa to je svrha foruma, zar ne.
    Ti kažeš svoje mišljenje, netko drugi svoje itd.
  • tp1997
    411
    Osijek doveo do najvećeg broja bodova u povijesti, parirao Dinamu koliko je bilo moguće; u Trabzonu nije uopće loše vodio, imao četiri pobjede u osam kola sa potpuno izmijenjenom momčadi, ali turska liga je takva kakva je; Union zatekao u zoni ispadanja i izvukao ga odatle.
  • Paggini
    21.1k


    Dvije sezone u Dinamu, dobio otkaz kad mu je lopov odradio takozvani "Niko Kranjcar" manevar, da nije - još uvijek bi bio u klubu, siguran sam.
  • Gradjanski Dinamo
    171


    Petko nije u nekoj formi. Ok, nisu ni ostali. A znamo da ga starija garda u svlačionici cijeni.

    Općenito sam skeptičan po pitanju “reciklaže” trenera, posebice s obzirom da se pričalo o dugotrajnijem trenerskom rješenju.

    Teško da ćemo saznati s kojim se imenima još pregovaralo. A to bi bilo baš zanimljivo znati i vidjeti zakaj se od njih odustalo.

    Bilo kako bilo, nek Neno čim prije skulira ekipu. Očekujem napokon da ova ekipa proigra. Ak samo počnu trčat već su riješili 80% problema. Prespori smo, prestatični i preziheraški igramo.
  • Dzgšb
    838
    Dolazi nam jedan od najvećih u povijesti našeg Dinama trener ,trener koji daje sve od sebe za rezultat,nije trebao nikad ni otići a kamoli onda , zna se zašto je otišao ,veliki plus za upravu i za predsjednika..
  • Guest1986
    14
    Sve kaj zelim je da se novom treneru bio on Bjelica ili netko drugi da kontinuitet. Znaci vrijeme je da imamo trenera barem 2,3 sezone u nizu
  • gledatelj
    579
    U dinamu ostavio velik trag i doslovce potjeran. Nakon Dinama jedino u Osijeku prvu sezonu bio ok, kasnije loše, ali tamo su isto neke čudne igre. Turska je divlja i nema potrebe spominjat,. U Unionu očito nije išlo. Problem je bilo pljucanje po dinamu kad je otišao, ali jbga. Sjetimo se prozivanja Nevistica jer je Dinamov igrač u Rijeci pa mu je ovaj odgovorio da nije primio gola od Dinama i čak bio igrač tekme u međusobnom dvoboju ako se ne varam.
    Kako god, veliki upgrade u odnosnu na Jakira i nadam se da će nastaviti di je stao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.