• Draž
    1.3k
    Taj čovjek se po mjesec dana ne pojavljuje na HRT-u. Neka su ga napokon riješili. Sporcki program nije puno izgubio njegovim odlaskom.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ako mislimo na istog (Suki), kolega kaže da je dobio otkaz u Dinamu. Kako ako radi u HRT? Nešto tu ne štima ili sam ja nešto krivo shvatio.
  • Haza
    4.7k
    Sunara je u Dinamu godinama neka vrsta kontrolora na ulazima u Ložu. On pušta kao VIP goste u taj dio koji je ograđen i koji vodi u Lože. Ne znam koju je lovu za to imao, ali je tu poziciju jako koristio, gurao neke svoje tipove u lože di je bilo mjesta i sl.
    On je prije svega veliki Mamićevac, i čudno mi je bilo šta on uopće radi u klubu sad.
    Uglavnom, znaju u klubu tko je, ako Forumaši ne znaju;)
    Edit: Suki je službeno na HRT-u, a ugovorom o djelu radi okolo...
  • Draž
    1.3k
    Zvonimir Sunara Suki "radi" (ovo uzeti pod teške navodnike) kao producent u sportskoj redakciji HRT-a.
  • The Undertaker
    5.4k
    I ja sam ga viđao tamo ali ne znam u kojoj službenoj ulozi je bio.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Suki je svuda gdje se može uguziti, valjda je u Dinamu onda bio na nekom ugovoru jer sam ga često viđao da se mota po zapadu ko neka službena osoba.
  • Haza
    4.7k

    Uloga mu je bila, još mu je Mamić dao te ovlasti, da koordinira dolaske u Lože, raspoređuje na bolja mjesta Mamićeve uguze, da dočekuje političare kad su dolazili na bitnije tekme. Neka vrsta hostese, ne znam kako ljepše opisati taj posao.
    I nakon promjena u klubu je ostao na istoj poziciji, a lik je ekstremna ljiga, valjda se netko sjetio opalit mu nogu u dupe.
  • Draž
    1.3k
    u Dinamu godinama neka vrsta kontrolora na ulazima u LožuHaza

    U Dinamu, u resptaciji i u svim ostalim događajima bilo sportske, kulturne ili političke prirode u Hrvatskoj
  • Mali Zeus
    13.2k
    Još jedan od likova koji je uvijek tu negdje, a nitko ne zna kaj točno radi, nešto kao Ante ustaša.
  • serbus
    4.2k
    To je vijest godine ako se tog kokošara riješilo iz kluba.

    Nadam se da je Sakoman idući ... nema razlike njega i Mamića. Ovaj je krao na igračima , ovaj krade na održavanju stadiona ... Nemožeš imati i privatnu firmu vezanu za održavanje stadiona i istovremeno biti u dinamu direktor istog. Uvijek znaš koja je ponuda za nešto od nekog drugog privatnika da možeš ići niže... Ili barem budi sumnju u nepoštene radnje...
  • Crusades1986
    12.4k
    Suki... poznati zdravkov uguz. Bio je nedavno članak o njemu u Jutarnjem mislim. Nešto blaža verzija Ante Ustaše. Radi i na HRT-u, mota se oko Dinama i repke.
  • Mladi Starac
    184
    Sjajne vijesti tjedna!!
  • Toni90d
    473


    Za Antu se bar zna da je dvorska luda i da im služi za odmaranje.
  • Brusa
    1.5k
    Ovo mi je draže neg što smo dobili novog trenera...
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Ne želim zlo nikome, svima sreće i zdravlja, ali taj lik mi nikad nije bio jasan. Zgadio mi se do kraja kad je, ko pravi krkan, šatro dočekao Niku Kovača pod Zapadom, pa nešto kao kenjao novinarima kad je glava govnarska puštena iz Remetinca protiv one jebene Fole Esch i to nakon onog legendarnog kortea od Kvatrića protiv tovara, pa je glumio nekog rottweilera...Uh Bože hvala ti je to iza nas, kakva su to odvratna i teška vremena bila, koje ljigave spodobe su bile tad u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.