• NKDZ86
    1.6k
    sa svetinjama se ne šalim, kad vidim da se neki tzv. navijači dinama šale s našim porazima, najrađe bi im iza vleha dao
  • prefontaine
    440
    e jes ti fora... Čudo!
  • cibona
    3k
    Al fakat je loša fora, ne bi ništa rekao da je malo originalnija, ali ovo je baš loše :rofl:
  • LaznjakProsineckog
    789
    Kakvo je stanje u našoj akademiji? Nisam baš najbolje pratio. Jel vladaju laptoptaši, bivši igrači, ili je neki mix svega? Moji treneri su bili dok sam igrao u Dinamu: Ivica Senzen, Stjepan Lamza, Fahrija Dautbegović, Željko Adžić, Romeo Jozak, Stjepan Deverić, Dženal Mustedanagić, Marko Mlinarić, Zdenko Kobešćak, Krasnodar Rora. Bome sve bivši igrači Dinama, pola godine mi je bio i Vinko Šaka ali je brzo otkaz popio.

    Edit: možda sam nekoga i zaboravio, od nabrojanih Jozak nije ex Dinamo
  • Droljo
    8.1k

    I di je zapelo? Takva sila te trenirala i nisi modrić. Ili jesi..
    Jel nije Džemal trener golmana a rora skaut bio?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    stari moj ti si slicice skupljao ,fali ti koja u albumu:joke: zaboravio si chiru
  • LaznjakProsineckog
    789
    Nisam uspio, uspije njih 2-3%. Ništa neobično. Nije mi Ćiro nikada bio, ali je pokojni Cico, s njim ušli u 1.ligu sa Cro.Sesvete. Znam da zvuči nestvarno, ali tada su to treneri u akademiji bili. Pa oni su ti izbacili u orbitu i Modrića, Ćorluku itd. Nisu sličice lol
  • LaznjakProsineckog
    789
    Rora je trener bio u pionirima meni, Džemo mi bio u kadetima. Neznam kasnije jel su ih bacili u skauting ili nešto.
  • Bosna86
    11.7k
    Tek sad, s određenim vremenskim odmakom se dobro vidi sta je Mamić napravio Dinamu… Ljudi vise ne navijaju za Dinamo, nego za rezultat… Uništena je kultura navijanja i same srži podrške klubu… 3 vezana poraza i odmah je apokalipsa… Zamislite da nam se dogodi Hamburg pa da ležiš u drugoj ligi 5-6 g… Naši ljudi bi počeli pratiti rukomet jer eto bar smo tu ispred tovara

    Apsolutno sam protiv sektasenja i to sam dosad ovdje 100 puta napisao… Nijedna osoba ne treba biti izuzeta kritike ali za to mora postojati razlog… Ništa se značajno nije promijenilo… Novac je tu, igrači koji su bili prije dobri, biti će opet… Kiksalo se doma protiv žohara ali tek je početak i nadoknaditi će se… Bayern je svakako unaprijed bio otpisan, nije se trebala dogoditi sramota ali Boze moj… Nije nam prvi put… Sve velike odluke sto je ova uprava napravila od izbora su bile vise manje ispravne… Jakirovic je dobio sasvim dovoljno vremena da se pokaže, pokazalo se da nije taj… Glavni igrači su zadržani, ušlo se u ligu prvaka i s nekog dugoročnog gledišta, sve su stvari ispravne…

    Suština onog sto ovdje pišem je da nogomet nije igrica u kojoj ce sve ići idealno… Imamo samo jedan klub i imati ćemo ga i da sutra ispadnemo… Ako želimo velik klub, onda trebamo prestati biti mali navijači… Tko god bude izabran za trenera, za deset godina ce biti samo crtica u bogatoj povijesti bivših trenera… Ono sto je započeto u samim počecima borbe za demokratizaciju, nije završilo izborom Zajeca…. Jedan los mjesec, jedna losa godina ne mijenja ništa…. Moramo gledati siru sliku i težiti ka vraćanju dinamovstine… Rušenjem, paljenjem i plakanjem nakon par poraza nećemo postici ništa…

    Kraj utakmice u Minhenu i ono navijanje koje je jačalo svakim ponavljanjem je odgovor na sva naša pitanja… Koliko god boli, ljubav prema Dinamu uvijek mora biti veća… I zato ajmo umjesto plakanja, biti podrška… Ipak na kraju dana, imamo nas Dinamo i od nas samih zavisi kako ce ova naša priča završiti
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Kad spominjete pokojnog Roru,meni je bio trener u juniorima Haška,imao je nogomet u malom prstu.

    Pokazao nam tri akcije i to usavršio,tako da smo uzeli kup Hrvatske na završnom turniru u Poreču,negdje 2002.godine

    Uvijek volio spomenuti kako je igrao skupa s Platinijem.
  • Mazalo
    191
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/cuvao-mbappea-i-na-poluvremenu-ga-pitao-dres-trener-ga-je-odmah-zamijenio/2601203.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m&index_tid=569249

    Ovako se postavi pravi trener prema igraču koji žica dres, jebale vas "nogometne zvijezde" i njihovi dresovi!!!
    Podsjetilo me na situaciju iz Münchena..
  • Krizy
    43.5k
    Susramlje :zip:
  • Haza
    4.7k
    Do mene je došla info da je otkaz dobio Zvonimir Sunara, pohvala Upravi, ako je istina...
  • Draž
    1.3k
    Pohvala upravi HRT-a?
  • The Undertaker
    5.4k
    Baš sam htio pitati o komu priča.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.