• Dino
    2.7k

    Desifriral si nas, nis klinci idemo nac novu foru
  • Neki tip
    21.3k
    ma nisam mislio da ste vi klinci, moji su ipak puno, puno mlađi od vas. :)

    Samo kaj se meni čini da sam "jučer" imao dvajst i koju pa onda kad vas ovak "čujem" se podsjetim da to baš i nije tako. :)
  • Navijač Dinama
    8.4k

    Grile
    Ringispil
    Stepenice
    Paradajz
    Ovaj
    Varivo
    Rerna
    Tepsija
    Sporet
    Izbljedeti

    vi vjerovatno nosite one stare spitke sta su svi koji su sebe definirali kao navijaača nosili ,
    Iskreno, nemam ni jedan susakvac a da je neke od tih popularnih marki, skonto sam da je u modi i da ekipa to nosi , i niš više, a za klimca ako vas bude trazio dodjete kod nas u Bosnu na pjacu, i kupite mu za 160 umjesto 400 ili više kuna :lol: :lol:
  • agramZ
    2.5k
    stariji englezi bi znali o cemu se radi :razz:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Casual_(subculture)


    grile
    ringispil
    stepenice
    paradajz
    ovaj auto
    cuspajz
    rerna
    tepsija
    sporet
    izbljedjeti
  • Neki tip
    21.3k
    ma nisam spitke nosio ni s 18, kaj bi s 38.. :lol:

    Nisam ja nikad bio u tom ultras filmu, tako ni kad je odjeca u pitanju. Drugu polovicu 90ih jesam proveo na sjeveru, dosta redovito, ali naknadno sam shvatio da sam ja zapravo "indijanac" u ocima core ekipe. :lol: S pristojnim šalom doduše, ali to je zato kaj imam ukusa kolko tolko. :grimace:

    Kakvih sad 160 vs 400kn? Pa koliko ja vidim stone island nema ni čarape ispod 100 dolara, a kamoli neki ozbiljan komad odjeće. A napipirji je ok, prihvatljiv po cijenama, ali i to za 400 kn mogu kupit otprilike siltericu.

    Nema veze, da vas ne ometam dalje sa svojim piz.. jama, samo vi šopingirajte curke. :joke:
  • Neki tip
    21.3k
    stariji englezi bi znali o cemu se radi :razz:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Casual_(subculture)
    agramZ

    Čovjek uči dok je živ. Taman što savladah Freda Perryja ranih 2000tih, evo ti Steinara, Napapirjija i Islanda.
    Na poslu moram nosit košulje i sakoe, možda se u mirovini prebacim na kul casual odjeću koja se tada bude nosila. :brow: :lol:
  • agramZ
    2.5k
    thor steinar i napapijri svakako nisu casual. steinar je desnicarski brand a napapijri je neka smijesna ultras "uniforma". vecina ljudi svejedno ne kuzi casual spiku, iako misle da kuze, kosulje(barbour, ben sherman.. etc.) su naprimjer popularna odjeca casuala.
  • Neki tip
    21.3k
    kosulje su naprimjer popularna odjeca casuala.agramZ

    Hmmm, onda kad idem na posao izgledam ko solidan ultras. :brow: Obrijanu glavu imam, u ok formi, nisam znao da me košulja odaje... :grin:

    Zezam se, ali zanimljive su mi te teme subkultura. Ovo za Steinar mi je poznato. Pamtim lika iz Trnave, sav u Steinaru, s repkom kad sam bio u rujnu prosle godine, 90 minuta se s jos par njih derao "HNS pederi..". Kako bilo, da, pročitao sam negdje da to kakti nosi desnica.
  • Dino
    2.7k
    napapijri je neka smijesna ultras "uniforma"agramZ

    Kak je opce napapijri doso “na scenu”. Jer i po stilu se primijeti da je dosta razlicit od npr fred perryja, stone islanda, barboura itd
  • Dino
    2.7k
    Na poslu moram nosit košulje i sakoe, možda se u mirovini prebacim na kul casual odjeću koja se tada bude nosila.Neki tip sa Zapada

    Casual friday mozda :yum:
  • Neki tip
    21.3k
    s obzirom na to da vec mjesec dana radim od doma, mogu i u trlišu. :)
  • vafenss
    234
    Ja izgleda nisam u trendu onda,iako sam mlada generacija i dalje se roka spitka,samo sto vise nije narandzasta vec crna :wink:
  • agramZ
    2.5k
    Hmmm, onda kad idem na posao izgledam ko solidan ultras.Neki tip sa Zapada

    zavisi koji brand kosulje nosis i da li idu preko hlaca ili ne :lol:

    Kako bilo, da, pročitao sam negdje da to kakti nosi desnica.Neki tip sa Zapada

    na dosta nogometnih stadiona i opcenito eventa ti je cak zabranjen ulaz ako nosis thor steinar. ovdje mozes cak dobiti batine :lol:

    isto kao i jedan the north face. nije dosao od casuala nego ultrasa. vjerojatno od talijana, nijemaca i/ili rusa/ukrajinaca.
  • Neki tip
    21.3k
    nije dosao od casuala nego ultrasa.agramZ

    Sad si me posve zbunio.. zar nije casual stil odijevanja na koji se dio ultrasa fura? Ovo sad ispada da je suprotstavljeno. Kao, nije jedno nego drugo. Nema veze, pročačkat ću to malo, sad se baš zainteresirah za temu. :)
  • Dino
    2.7k

    Primijetio sam da novije generacije navijaca, nijemci, poljaci, ukrajici itd pokusavaju stvorit neki svoj stil, isfuravaju tak the north face i onda starije grupe ko npr bbb preuzimaju te “europske” trendove. Iako meni nasa grupa vizualno izgleda perfektno, komplet crno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.