• modri-kibic
    81


    Nema veze to sa trenerom, nego sa kup utakmicom.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Misli na igrače i današnju utakmicu...Maximo

    Hahaha...ljudi u svakoj napisanoj riječi traže skriveni hint na novog trenera.
  • Georg Koch
    4.6k
    a evo kakvo je stanje opcenito, plus koliko ocekujemo trenera, sigurno je bilo logicno prvo pomisliti na frizuru Mihaela Mikica
  • E46
    694
    A mislim ne bi smjela ni postojat opcija razmisljanja da se kiksa protiv banjola u kupu.
  • vjeko1701
    8.4k
    Zato što gotovo uvijek imamo trenere koji se uče na Dinamu.
    Oni koji se nisu učili na Dinamu su ostali nešto duže.
    Mogu se nabrojati na prste jedne ruke.
    Krizy

    Dal ćemo se složiti da Vaha i Bjelica nisu učili na Dinamu.

    Pa se ja sjećam pripitkivanja Bjelice kad je do 70. minute držao 0:0 na Etihadu kako je sramota bunkerčina i da bi trebali nešto i napraviti prema naprijed. Ili kad su uslijedila dva X u onoj prvog grupi EL s kojima je prvi put neki klub s ovih prostora završio grupnu fazu EL bez poraza pa je opet bilo upitnika dal su prve 4 utakmice slučajne.

    Vaha? Mister 1:0? Jao što je to bilo negodovanja. Nemože ni dobit neki PAOK u dvije utakmice. Dinamo u HNLu mora igrati na gol više, lepršavo kako bi privukao ljude na stadion (hahahaha). Ko će doć gledat Vahin nogomet protiv Varaždina i Istre?

    U pravu je kolega. Tko god se dovede, uvijek će biti onih koji će način razlog za kritiku. Il ne daje šansu nekom njihovom lieblingu, il ne daje šansu klincima, il zabija premalo golova u HNL-u, Il prima previše golova u HNL-u. Il je propustio povjesnu šansu u europi protiv "tamo nekog [klub]"

    Dinamov puk će biti sretan sa trenerom samo ako u HNL-u svaku utakmicu dobiva 5:0 i više. Stalno u momčadi ima barem 2-3 juniora. Konstantno rotira ekipu kako bi svi igrači dobili šansu (mada će onda biti onih kojima smeta kaj ekipa nije standardizirana).

    U europi smije samo nesretno izgubit od ekipa minimalno 10-20 puta skupljih, sve ispod toga se "moglo dobit il proći"
  • Big Daddy
    1.3k
    Sportske novosti objavile su kako će, s obzirom i na utakmicu s Banjolama, čini se da će službena potraga biti okončana najprije u četvrtak. A i kroz razne medijske napise mogli smo vidjeti kako su u Maksimiru skratili popis na svega tri kandidata.


    Apsolutni favorit za klupu Dinama je Nenad Bjelica, dok je tu i jedno strane ime. Vrlo vjerojatno se radi o Paul Le Guenu, uglednom francuskom stručnjaku koji je vodio Olympique Lyon, PSG i Glasgow Rangers.

    Sportske su također objavile kako se večeras vjerojatno odvio i ključni sastanak s novim trenerom, a tko je on, saznat ćemo u četvrtak prema svemu sudeći…
  • Purgeri
    826
    Dakle ne znaju ništa. Čista naklapanja
  • Big Daddy
    1.3k
    Ah da, lakse i brze su Papu izabrali… Nek nama skacu po zivcima…
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Plata nema ,more bit bidne more bit nebidne. A nema ni trenera danas garant. Pametniji budemo kad dobijamo dojave od onih sta su šetali peseke oko maksimira nocas .
  • austrijanac
    4.1k

    Najduža konklava za Papu je trajala, ako se ne varam, cca tri godine.
  • Bruh
    956
    znači načekat ćemo se
  • Orc123
    8.1k
    Ja izgubio volju vec....
  • Guinness
    2.2k
    znači načekat ćemo seBruh

    Pa ako ćemo realno, mi četiri godine čekamo na (ozbiljnog) trenera.

    Popis imena nakon otkaza Bjelici u ožujuku 2020.:
    Igor Jovičević, zoran mamić, Damir Krznar, Željko Kopić, Ante Čačić, Igor Bišćan, Sergej Jakirović

    Svima je Dinamo daleko najveći vrhunac u karijeri, svi su preživljavali i svima se zazivao otkaz jer se nakon par kola vrlo jasno vidjelo da tu budućnosti nema.
    Bišćan je, meni osobno barem, jedina iznimka tu.
  • Ludovic IX
    7.3k
    i jedini trener pod kojim se nesto i igralo je onaj koji to mjesto nije ni zasluzio..

    Glava ga postavila i čuvala ali on je igru imao. steta što se preziva mamić i što je lopov ko i brat mu..

    p.s. prezime me ne smeta. ne smije. sestra se sad tak preziva.. a i šogi ima strica Zdravka. jedini Zdravko Mamić s kojim sam popio rakiju
  • nemapredaje
    3.3k


    Mi smo od 2000. do danas imali 5 trenera kojima Dinamo nije bio vrhunac karijere u tom trenutku:

    Ćiro
    Kuže
    Tanac
    Vaha
    Bjelica

    Činjenica je da je baš pod njima (izuzev Ćire koji je imao lošu momčad) u zadnjih 25 godina Dinamo najbolje izgledao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.