• Mr Anderson
    8.2k
    Imamo trenera?
  • Sava Krpa
    294
    ili je "otkupnina" za Nenada. Neki deal sa Unionom i Bjelicom.
  • recikaj86
    376
    Jel to GERMANIJAK DOZNAJE, ili nova insajderska fora?
  • Paggini
    21.2k
    Samo da ovo više završi, danima sam nervozan, loše spavam, sanjam da nas Terzić dolazi pozdraviti poslije pobjede protiv Celtica, pa sanjam da Bjelicu bacaju pod sjeverom i slično, ovih par dana me žešće izbacilo iz mentalnog ritma, baš sam razjeban cijeli, a vjerujem da su i igrači u sličnom mindsetu.

    Nisam od ljudi koji ovdje na svaku glupost seru upravi, čak bih rekao da sam i besramni apologet svega što rade, ali nama je Monaco za tjedan dana, Loksa za četiri dana

    Fkt bih volio da se to ZAVRŠI, ne radi mira ovdje na Zoni jer će se uvijek naći neka šizofrenija, nego zbog mira u svlačionici jer su oni raspala vojska i treba ih što prije ustrojiti u mašinu za ubijanje...
  • Peškaman
    4.4k
    Mišljenja sam da će se trener službeno predstaviti u četvrtak.
    Sutra je kup,ne žele remetiti momčad.
  • i more je plavo
    1.1k
    Konkretnije, očito se razmatra o "high-profile" treneru na kojem Dinamo neće šparati."us3r

    Sve su ovo gluposti, ako Sopic kao naj jeftinija opcija dodje 600 tisuca godisnje, kakav je to "high-profile" za milju i pol godisnje, posto nitko renomiran nece potpisati na 1 godinu.
    Kovac i Terzic sigurno nisu, osim ako ne traze ugovor na 3 ili 4 godine znajuci da ce ranije dobiti cipelu, pa uzeti barem pola ostatka na odlasku.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    u četvrtak.Peškaman

    Ili sutra navečer nakon tekme kupa? :chin:

    Iako i meni vjerojatnije djeluje da će predstavljanje biti u četvrtak.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ajme meni nije mi dobro, natukli smo 166 strana!
    A nervoza ne staje, samo se pojačava... Kaj bu tek sutra :lol:
  • Danko
    1.1k
    Super, znači imat će ravno 1 dan da pripremi utakmicu protiv lokosa, uopće me nebi čudio još jedan pušing.
  • Paggini
    21.2k
    Super, znači imat će ravno 1 dan da pripremi utakmicu protiv lokosa, uopće me nebi čudio još jedan pušing.Danko

    Čabraja dolazi na razgovore cijeli tjedan za poziciju trenera, taktički odrađeno od naših velemajstora Zeke i Marića da ga se izbaci iz ritma za subotu i da mu glava ne bude fokusirana. :cool:
  • Davieboy86
    231



    Oni love u mulju mutnom , bombom i strujom…
  • San Lorenzo
    15.9k
    Ja čak nekako ne želim da ovo završi, jer se bojim razočaranja na kraju. :grimace:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Super, znači imat će ravno 1 dan da pripremi utakmicu protiv lokosa, uopće me nebi čudio još jedan pušing.Danko

    Kladionice trenutno imaju kofu 1,25 na pobjedu Dinama u situaciji kad nemamo trenera. S obzirom na jacinu kadra i sirinu klupe mi bismo pola HNL utakmica trebali dobit bez trenera. Nek Petkovic glumi trenera na terenu, ionako konstantno mase rukama i daje upute.
  • ElDorado
    184
    on zove momcad na pressing a on stoji i dirigira
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.