• Yery
    94
    Pokušavali su mnogi ovdje glumiti insajdere, ali jedan je Miro :smile:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Miro je rekao Bjelica?
  • striko
    1.5k
    samo inicijale, meni dosta
  • Maximo
    523
    Pa dobro jel smo sigurno da je Bjelica?
  • Crni86
    3.8k
    mozda ima, ali kazem dok ne padaju sa nogu ne mogu rec da je kriva fizicka sprema jer se oni uredno ni ne preznoje na tekmama. Zanimljivo je kako pojedinci mogu trcat prema naprijed, ali ih onda uhvati umor kad treba obranu odigrat.
  • wolfgang14
    1.6k
    Pa dobro jel smo sigurno da je Bjelica?Maximo

    ovo sa instagramom je teški here we go ja bi rekao. Pratim već par dana koga sve prati i to su bili samo osijek i trabzonspor. I sad je zapratio dinamov fan page koji se bavi analizom koji je dugo vremena bio neaktivan i prije 2 dana objavio: Povratkom Nenada Bjelice na klupu Dinama, vrijeme je za povratak i plavog agenta.

    Ako to nije potvrda onda ne znam kaj je
  • Klenx
    5.6k
    Mislim da na svijetu ne postoji idealniji trener za nas trenutno od Nenada Bjelice.
    Da je 1.6., išao bi po neko jače ime definitivno.
    Međutim, nama je svaka iduća utakmica ključna. Momčad je dobra, ali je psihički potonula.
    Nama treba Bjelica kako bi prenio svojeg kurčevitog stava na dečke i dignuo ih iz letargije. Znanje neupitno ima, a energiju vjerujem da će prenijet i da ju nije izgubio.

    Svi ovi Conceicaoi, Favrei, Le Gueni su odlična imena, ali oni moraju googlati gdje je Zagreb. Bili bi odlična rješenja da se nalazimo na početku priprema, pa da imamo vremena da trener uopće upozna igrače tko su.
    Terzić je nerealan, nakon finala LP brzo će on dobiti neki vrhunski klub i masni ugovor. Kek sumnjam da bi napustio Sloveniju trenutno kad igraju odlično. Kovač vjerujem puca na lige petice.

    Bjelica je uz Kužea i Vahu jedini koji nije dobio otkaz zbog rezultata. U neku ruku ostao je nedovršenog posla. Bio je tu, poznaje svaku poru kluba, dosta naših dečkiju je trenirao i mislim da najbrže može isporučiti ono što nama trenutno treba. Ako je gladan završiti ono što je započeo, Nenade slobodno!
  • Lihtmašinac
    187

    I u Berlinu je navodno imao vecih problema sa svlacionicom. Navodno je nekoliko omiljenih i zapazenih igraca i par senatora bilo povlacilo upravu za rukav da se mora razgovarati o treneru, njegovim navodno besmislenim treninzima (nakon navodno odlicnih pod Ursom Fischerom) i bahatoj naravi. Izmedju ostalog, to je bio jedan od vecih razloga za kraj suradnje s klubom.
  • Maxova dijagonala
    361
    Realno Neno da se nije posvađo prvi put oko plaće bio bi naš Sir Alex Ferguson.
    Bio bi tu do mirovine i nizao bi uspjehe u domaćoj konkurenciji i u Europi.
  • Majki2111
    3.1k
    Al to je ono što ja pričam tu u par navrata. Ima Bjelica nešto u nastupu pred kamerama. Način izražavanja. Mene je on kupio nastupom. Ima dozu prgavosti, konfliktnosti, samouvjerenosti, sarkazma, direktnosti. Moždfa i ne sveg tog jer nisam psiholog. Velika mi je želja čuti stručnu psihološku analizu njegovog nastupa. Štošta se može naučiti.

    Moji starci koji prate nogomet, ali ne i izjave trenera, kad on priča, oni zašute i slušaju kaj ima za reći. Ima neku auru on.

    Količina komentara prema njemu ovdje je velika i abnormalna. Vjerujem da je to djelom radi tog.
  • Maxova dijagonala
    361
    Mozete ga kritizirat koliko hoćete ali nama trenutno treba trener sa m...ima a ne neki laptop trener.
  • Maximo
    523
    A koja je priča s njegovim stožerom?
  • Crni86
    3.8k
    ne bi, jer nije on dobio pedalu radi place vec zbog toga sto su ga ljudi sve vise voljeli i slusali te je postao nekome prijetnja.

    Ovo oko placa je samo posluzilo kao performans jer na kraju isplatio si mu cijeli ugovor, a da ga nije odradio. Ako je bila stvarno takva kriza, ne bi doslo ni do raskida i cjelokupne isplate ugovora.
  • Paggini
    21.1k
    Ocekujem ubacivanje lopti u teren u 90+ kad na poljudu budemo vodili 1:0, sve ostalo je samo bonus :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.