• ruicosta
    168
    Tik tok link

    Antonio Conte jos uvijek nema kluba, jel tako? :D
  • Neron53
    621

    Pa sta ako je imao 3,5 milje?
    Ako ga samo financije jebu...onda kod nas ni tih 3,5 milje sad dok smo u LP nisu nedostizne.
    Vidjelo se da od stednje nema nista...pa ili 3-4 milje za dobrog trenera ili bar desetak za pojacanja koja bi podigla igru.
  • Zg123
    319
    ma i da imamo te novce sumnjam da bi dosao kod nas. A otkud bi ti izvukao 10 milijuna eura za pojacanja i kad je ikad Dinamo toliko potrosio na njih?
  • E46
    694
    Potrosilo se 10 mil eura u prijelaznom roku kad su se dovodili cabraje, stefulji, spikici itd.. Jednom i zadnji put hvala Bogu.
  • Neron53
    621

    Zato i kazem da u ovoj situaciji gdje je svaki bod 700 soma, dobar trener od kojeg se ocekuje iskorak u odnosu na Jakira, Terziceva placa nebi trebala predstavljati problem.
  • emilperska
    5.7k
    Predviđam da sutra Neno rjesava status i raskid s Unionom i nakon toga ce se znat sve. Razlika između plaće u Unionu i Dinamu nije zanemariva.
    Nadajmo se da ce razvoj biti povoljan i za Dinamo i Nenu pa onda i Union..
  • ruicosta
    168


    Zajebavam se apropos tik tok videa gore, kaj nam preostaje u ove sitne sate:)
  • Mali Zeus
    13.2k
    Koja je to situacija s Unionom, nisam pratio, još je pod ugovorom?
  • rkru
    9


    da pod ugovorom jer mu ovi nedaju otpremninu. Unionu je cilj da on sam raskine tj. nade novi klub a onda nema otpremnine
  • i more je plavo
    1.1k
    imal je opciju da mu se ugovor automatski produzuje do 2026. ak ostanu u ligi, smjenili ga ali ostali u ligi, pa.mu opcija aktivirana.
    Valjda im ga je lakse drzati na placi nego isplatiti otpremninu.
  • emilperska
    5.7k

    Da.. to se str ujutro rješava jer razlika nije beznačajna. Nadam se da ce u Unionu bit pragmatični i dat mu neku minimalnu otpremninu umjesto da ga placaju naredne 2 godine..
  • CastAway1986
    1.5k
    Također mjenjam profilnu u nadi da je stvarno istina :lol: Neno vrati se i povedi nas u nove pobjede :strong:
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Bjelica je u Unionu imao cca. 1.5 mil., zato se i spominje da ga čeka još 3 mil. kroz 2 godine. Ja tu ne vidim problema, mi mu možemo isplatiti 1.5 mil. godišnje, a druga je stvar ako je on stvarno toliki skupljač otpremnina pa želi pokupiti sve što može, onda nam takav niti ne treba. To s Unionom se lagano riješi, oni jedva čekaju da ga se riješe s plaće i samo trebaš odustati od daljnjih potraživanja koja ćeš svakako dobiti ugovorom u Dinamu. Ako nisi spreman na to, onda široko ti polje. Ako je istina da smo htjeli Conceicaa, onda mi se sviđa razmišljanje Marića i dajem njemu podršku u odabiru trenera.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Eventualni dolazak Bjelice je znak da niti jedan ozbiljan stranac ne želi doći u Dinamo. Apsolutno sam protiv dolaska Bjelice, ne zato što je loš trener, dapače, nego zato što mislim da trenersko znanje nije jedini element koji trener Dinama mora imati. Biti gospodin kad su rezultati dobri, a svađati se do podne sa sobom, a popodne sa cijelim svijetom kad ne ide su karakteristike nepožljene za Dinamo. Neka ostane sve na lijepim uspomenama. Bolna bi, za mene, bila činjenica sa se vraćamo uvijek na ista imena. Da smo totalno ograničeni, da nismo spremni izaći iz uvijek istih okvira. Ako već mora biti domaći trener, dajte Jovičeviću, gospodinu, purgeru, Dinamovcu, čovjeku koji je nepravedno i podlo iskorišten u prvom mandatu. Čovjeku koji je vodio veliki klub i pokazao da je dorastao tom poslu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.