• Jurki
    11.7k
    Nolifer

    Prolazi sve, sva ljeta, zime sve..
  • Nolifer
    8.1k


    Nadam se i prije toga.. :grin:
  • us3r
    28
    Ne znam, ne gledam ga, samo kažem da tvrdi da ima izvor.
  • Zg123
    319
    Nitko ne spominje Ursa Fischera, imao je 1.5 milki godisnje u Unionu, tamo je odradio vrhunski posao, a prije toga uzeo 2 puta titulu s Baselom
  • Neron53
    621
    Sto se duze ceka sa ustolicenjem novog trenera, to vise ce biti laznih glasina i teorija zavjera, utemeljenih ili ne.
    Ne znam koliko Bjelica ima snage i autoriteta ponoviti dobar "posao" kakav je napravio prosli put.
    Sve mi se vise cini da je misljenje/dozvola "senatora" kljucna stvar pri dolasku.
  • Droljo
    8.1k
    Nitko ne spominje Ursa Fischera, imao je 1.5 milki godisnje u Unionu, tamo je odradio vrhunski posao, a prije toga uzeo 2 puta titulu s BaselomZg123


    Osim što je spomenut 420 puta ovod
  • LaznjakProsineckog
    789
    Werner Lorant, Winfried Schäfer, Volker Finke i najveći među najvećima ikada, jedan jedini, neponovljivi Friedhelm Funkel! To su treneri koje ću uvijek pamtiti, ostali su za mene laptoptaši
  • Jurki
    11.7k
    Sve mi se vise cini da je misljenje/dozvola "senatora" kljucna stvar pri dolasku.Neron53

    Mi imamo senatore samo po stazu u klubu i na papiru.
    Rile - ugovor jos 9 mjeseci.
    Misic - on ne pravi frku, odrađuje svoje i tjt.
    Ademi - ima epizodnu ulogu u udarnih 11
    Petkovic - njega posaljes na tribinu koju utakmicu i bu mek ko pamuk.

    Edit: mislim da pravi trener rjesava takav problem bez po muke.
  • Crni86
    3.8k
    Sve mi se vise cini da je misljenje/dozvola "senatora" kljucna stvar pri dolasku.Neron53

    Da je njihovo misljenje bitno, ostao bi trener koji ih je gledao kao bogove. Ako je nekome jasno da nitko nije iznad kluba, onda su to ljudi koji danas vode dinamo. Jer upravo za to smo se i borili svih ovih godina.
  • Felip
    185
    Nisam ništa čitao od Bayerna i bolje da nisam. SD Marić je rekao da ima jasan profil trenera kakvog Dinamo treba i treba mu vjerovati, ako ne u potpunosti onda sigurno više nego trash lovcima na lajkove i preglede.
    Bitno je samo da to bude trener koji će kliknuti s klubom na svim razinama, a prvenstveno onaj koji je kadar za početak pobijediti Lokomotivu i Varaždin i ne dopustiti da mu ekipa u Lp izgleda kao amaterska zadruga.
  • Fanboy
    2.6k
    Daj stavite više Dedu za trenera i da dignemo tu europsku kantu...
  • mrgud
    143
    Evo pop corn se spominje i u podcastu 8/24 :rofl:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Jedva cekam pljuvanje po treneru strancu i njegovom iskustvu od fanboyeva trenera koji je osim Dinama vodio Zrinjski i Rijeku.
  • Omake
    2.7k
    Ne znam je li pop corn Sanjin, ali je dobar dio medija puko ko kokica jer apsolutno nikakve informacije ne cure.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ivan prelec dao otkaz u Vejle :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.