• emreli21
    53
    svatko ima svoje misljenje, opusti se. Covjek na tribinu bacio antu corica (kad drugi nisu htjeli), u rijeci na klupu poslao dilavera i mitrovica, vadio igrace iz igre nakon pola sata.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Po svim nogometnim rezonima Sopić nije trebao Pjacu stavljati protiv nas jer je igrao sa kočnicom - da je stavio Ivanovića ili nekog drugog, drugačije bi se proveli. Dakle, Sopić nema muda
  • Crle
    540
    Želja se pokazuje zalaganjem na treningu, pristupom prema klubu i igri koji će biti uzoran za mlade igrače, trčanjem na utakmici i pokrivanjem prostora, pokazivanjem želje kada ti ne ide, slušanja kritika kako bi popravio ono što loše radiš, popravljanjem grešaka suigrača... a ne ponekim bahačenjem i pičkaranjem na terenu. To je k.... od zalaganja.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Pa stari, kao da ne znaš kako to ide..kad kola krenu nizbrdo i kada si nervozan onda te jednostavno ništa neće. Nervozan si, želiš i druge povući sa sobom na bolje, ali ne ide. Ne znam kad smo došli u situaciju da je Petko većini dežurni krivac, ja vidim igrača koji se trudi i koji nije u formi. A to što igra ili je na klupi je trenerova krivica, nemamo mi pojma kako bi on reagirao na to, tako da ga ne možemo ni kriviti. Nije on kriv ako trener nema autoritet.Jos-Optimus

    Slažem se da nije on kriv da igra umjesto da je na klupi, ali se ne slažem da se ne trudi, osim kaj je i van forme. Nisam rekao da je dežurni krivac, nema dežurnog, svi su krivi.
    Ponavljam, ne pokazuješ želju tak da se ideš šorati po terenu nego recimo kad dodaš Baturini za šansu Cordobe ne ponašaš se tak da napraviš dodavanje i staneš vidjeti kaj će biti od toga kao neki frajer nego se kao napadač, što po vokaciji on jest, zatrčiš pred gol kako bi ti netko dodao ili da bar zabiješ odbijanac ako ga bude. To je samo jedan primjer.
  • Maki85
    59
    Ispada da šale o prepisivanju sa zone uopće nisu šale, ali ajde, treba im skinut kapu što su barem pošteno napisali izvor. I bilo bi fora da se predstave kad su već tu.
    https://www.tportal.hr/sport/clanak/dinamov-celnik-otkrio-da-novi-trener-nece-biti-hnl-rotacijski-trener-nema-panike-20240923
  • Crusades1986
    12.4k
    A gle naslova - Dinamov čelnik :lol:
  • Noel
    6.4k
    Zona će nakon ove promocije dobit hrpu novih članova.
  • Crle
    540
    Ovo je još jedan dokaz da bi svatko trebao paziti što piše bez raznoraznih stvari koje je netko čuo iz "pouzdanih izvora". Jer manje više svi mi nešto saznamo od nekog samo bi svatko trebao razmisliti da li baš treba svaku stvar javno pisati.
  • emilperska
    5.7k
    Nisam vidio da su prenijeli već za "čelnika" i izvor Zona..
  • vjeko1701
    8.4k
    Ovo mogu respektirati jer ne glume da imaju neke "pouzdane izvore" već su direktno napisali ko i di.

    Da je Germanijak već bi bilo "Germanijak DOZNAJE!!". Iz pouzdanih izvora bliskim klubu...
  • Maximo
    523


    Jel ovo neka zezancija?
  • Orc123
    8.1k
    Covjek iz kluba vam potvrdi da nece biti hnl rotacijskih trenera a vi dalje o Sopicu, Cabraji.....

    Odavno sam napisao da novinari prepisuju sve sa Zone i da također imaju profile ovdje.....ali bar se zna da je Zona br.1
  • Maximo
    523


    Al da ljudi stvarno napišu izvor sa zone i to stavljaju ko vijest...to još nisam vidio...
  • LaznjakProsineckog
    789
    Ova izjava sugerira da smo pljunuli na HNS akademiju i hrvatske trenere, pa očekujem svaku tekmu iduću na nož u HNL-u, čak i sa Lokomotivom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.