• Paggini
    21.1k
    Ničota priča okolo ljudima da je Čabraja ili Sopić
  • Filip 91
    777
    Ako je tako, bolje da je ostao Jakirović...
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Zašto? Čemu takva odbojnost prema Sopiću?
  • rioda
    4.8k
    Očito je da nitko nema točan info, a prilično sam siguran da ni danas nećemo doznati tko je
  • NKDZ86
    1.6k
    Trenutno nam je Sopić potreban da ih malo posloži, motivira i primiri
  • Facke
    3.6k
    Nicota lepe lepe. Ako bude novi trener Cabraja ili Sopic onda nismo ni trebali mejnati trenera. HNL treneri , isti Jakirovic same v drugem pakovanju. Stim nebi nis napravili.
  • emilperska
    5.7k
    Čabraja, Sopić ili ovi Ligue 2 Francuzi bi bili poraz sportske politike i debakl Uprave..

    Klub je na sportskom raskršću, novaca od LP ima dovoljno da se potpiše barem pristojan trener. Štedjelo se cijelo ljeto na pojačanjima, dovodilo low risk igrače. Sad je vrijeme da se na treneru ne štedi ili ćemo dugoročno najebat.

    Nadam se da je Zajec preuzeo izbor od Marića jer ovome ne vjerujem ama baš ništa više.

    Ono što me tješi je da vjv nije Sopić jer to su mogli u četvrtak već imenovat. Ne bi se radila seansa od tog, a iz istog razloga i Čabraja.

    Low risk/medium reward trenere iz Francuske ne isključujem ako se vafl igra football managera samostalno.
  • E46
    694
    Ma seoski trener razine jakira,nikakav pomak, nemoj pokusavat branit taj potez ako se on dovede jer je to odma u startu za osudu jer se nismo makli sa mrtve tocke.
  • Paggini
    21.1k
    Neće biti ni Čabraja ni Sopić, Ničota sere bezveze, da je siguran u info, bio bi vec GERMANIJAK DOZNAJE tekst
  • MarK
    648
    Ma ne može bit hnlovac nema logike. Predugo sve traje, osim toga poručeno je da se točno zna što se traži i ako bude skuplje osigurat će se sredstva. Što bi sad trebalo značiti da je to npr. Sopić? Da je on to što tražimo po cijeloj Europi? Ili da 5 dana tražimo sponzore za platit tog maga?
  • sport
    3.3k
    Nakon što je demantirano da je Perković rekao u svlačionici da Dinamo ima novog trenera vi i dalje vjerujete izmišljenom članku Tomislava Juranovića i očekujete danas objavu novog trenera.Meni taj članak više djeluje kao nešto što bi trebalo dodatno destabilizirati klub.Opustite se i uživajte u životu a kad klub dogovori novog trenera sigurno će sazvati nekakvu presicu i o tome obavijestite javnost.
  • IstokKa96
    692
    'Beskrajni dan', 2024., by Zona Dinamo u suradnji s GNK Dinamo Zagreb...
  • Niko1986
    118
    Nitko ništa ne zna jer bi inače odavno imali tekst Germanijak / Index / 24Sata / SN doznaju. Ovako samo bez ikakve logike i utemeljenja nabrajaju imena u nadi da će jedno od njih preuzeti klupu pa da mogu reći “kao što smo javili”.
  • keppi
    209
    Ne znaš tko je zbunjeniji ...uprava ili mi ovdje na forumu. Jedino se zna da se još ništa ne zna.
  • Maximo
    523


    Ja bi reko sigurno da smo mi zbnjeni...očekuješ neko perverzno trenersko pojačanje, a nikakve dojave...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.