• Infinity
    15.2k
    Dinamu su ostale cetiri domace utakmice do kraja sezone. Do sad je odigrana 21 utakmica. 14 HNL, 6 europskih i SK za koji su vrijedile ovosezonske godisnje. 650kn je neka srednja cijena za neclanove i kad ih podijelimo na 25 domace utakmice dobijemo cijenu od 26 kuna po utakmici. Dinamo bi svakom navijacu trebao vratiti prosjecno stotinjak kuna. Na osam tisuca godisnjih ulaznica to je 800.000 kuna. Mislim da je i u ovo doba to cifra koju Dinamo moze navijacima vratiti bez problema, pogotovo jer mislim sa je ipak rijec o jos manjoj cifri s obzirom da je vecina clan kluba i da je ostvaren popust pri kupovini pa je i sam povrat manji. Plus su tu navijaci koji nece ni traziti povrat. Ne bi Dinamo to nesto ni osjetio. Vise bi osjetili da odbiju vratiti pa navuku medijski bijes. U svakom slucaju mislim da bi trebali nesto ponuditi, mozda popust na kupovinu dogodine. To bi bilo najbezbolnije i najjednostavnije.
  • Bosna86
    11.6k
    Ako uzmemo tvoju računicu kao referentnu, da 1/8 ljudi zatraži povrat novca i donira 100 k ustanovi od javnog značaja npr Petrovoj bolnici, ta bi vijest bila viralna u cijelom svijetu... Navijači Dinama nezadovoljni upravom zatražili povrat novca i donirali ga bolnici...

    Da razdvojimo odma iz price ove sto bi uzeli lovu nazad u dzep, takvi ljudi su idioti i takav potez ne podrzajem
  • Cosey
    434
    Ako netko razmišlja o refundiranju godišnje iz financijskih razloga to je ok (iako mi je to smiješno, ali ajde), ali ovo da se kao nanese udarac klubu ili da se pošalje neka slika u javnost onda nek sve ide u krasan kurac.
  • Crusades1986
    9.6k
    Meni se svida ideja da kolektivno trazimo povrat novca za godišnje. Pa i da skupimo 20.000kn bolje da ih uplatimo Crvenom krizu pa da nekom pomognemo u ova vremena nego da Amra kupi 2 buketa za svoju radnju. Ili Kreso da ima za odvjetnika koji će gonit misteriozne noćne postavljace plahti sa kojih se prijeti smrcu. :roll: Ja cu ih sigurno trazit povrat novca pa kad dobijem samo cu proslijedit nekome istinski potrebitom.
  • The Undertaker
    4k
    Navijača kluba definira ljubav i osjećaj pripadnosti klubu a ne imanje godišnje ili članske. Kako nema pouzdane detekcije ljubavi, na svakom pojedinačno ostaje da se ujutro pogleda u ogledalo i zapita da li je prvenstveno navijač ovog kluba a onda član grupe, aktivist, borac za pravdu itd... ili je obrnuto.
  • The Undertaker
    4k
    Shodno gore napisanom, godišnja karta je, prije svega, proizvod kojim klubu avansno plaćamo za nešto što ćemo konzumirati u budućnosti, u zamjenu za neke pogodnosti (popusti, dobro mjesto itd...). S obzirom da neke utakmice nisu odigrane, klub bi sigurno trebao ponuditi povrat novca ili kakvu drugu beneficiju. Pogotovo onima sa blue godišnjim. Na svakom pojedinačno je da odluči da li će je iskoristiti.
  • NORTE
    9k
    Od ovakve uprave kluba bi itekako imalo smisla tražiti povrat novca za godišnje isključivo kako bi bile donirane u hum.svrhe (npr. pomoć jednoj obitelji s malom djecom koja je ostala bez kuće u potresu), ali treba uzeti u obzir da je do kraja prvenstva ostalo samo 4 HNL tekme na Maksimiru. 8.000 godišnjih je u ovoj sezoni.
  • The Undertaker
    4k
    Ako baš hoćete kvantificirati vrijednost preostale pretplate, ne zaboravite da ona vrijedi i za utakmice Dinama II.
  • Infinity
    15.2k
    Vrijedi i za utakmice LP za juniore.

    25 utakmica Dinama, tri juniora i 15 utakmica Dinama 2. Ukupno 43 utakmice. Srednja vrijednost godisnje koju sam uzeo je 650kn. Dodje ti 15kn po utakmici. Nisu odigrane cetiri utakmice prve ekipe i pet utakmica druge ekipe. 135 kuna za povrat.
  • The Undertaker
    4k
    EL i LP nisu garantirane utakmice tako da ne mogu ulaziti u obračun. A i dio pretplatnika ima Blue varijantu samo za domaće utakmice. Najkorektnije bi bilo uzeti cijenu Blue pretplate za to mjesto i izračunati vrijednost preostalih utakmica.
  • Infinity
    15.2k
    Mozda najbolje kad bi se nekako moglo iskombinirati da se vrati cijeli iznos i jos doda nekog baksisa.

    Uostalom, clanak 17, stavka 3
    Godišnje ulaznice ne vrijede za utakmice koje podliježu odlukama ili kaznama (prazan stadion ili prazna pojedina tribina ) od strane UEFA-e ili HNS-a

    Klub prema ovome nije duzan vratiti pare za ulaznice. Njihova dobra volja ce odluciti na kraju o svemu.
  • The Undertaker
    4k
    Kolega, ne govorimo o pravnom utemeljenju već o fer odnosu kupca i prodavatelja usluge. Na klubu je da ponudi fer kompenzaciju a na meni je da je odbijem.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Taman htio poslat :smile: , ali ima netko brži :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.