• Nino Bule
    13.8k
    Bolje da se sprdamo nego da histeričari dominiraju temom i kako treba sve vužgat u klubu
  • NitkoBitan
    17.6k
    Sprda se ekipa u iščekivanju službene objaveZagi

    Ako sutrasnji dan prode bez imenovanja novog trenera nikom nece bit do zezancije.
  • Hnlovac
    1k
    Meni sad lik u 11ici rekao da dovode Limenog
  • Dubbbrava
    568
    Mene više brine što se Miro Vugrinec nije javio nakon ručka a čovjek sigurno ima neki info obzirom da se približava objava novog trenera a Favbet izbacio iz ponude.
    Frend mi je tamo bookie i veli mi da su krenule velike uplate na jednog od ponuđenih sa kvotom 2.50 a to mogu bit samo Jovičević ili Kek
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dospustilo vam se malo spama. Svi ste se ispucali, a sada dosta.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nećemo mi uzeti Lokomotivi Čabraju nego će on popiti otkaz jer u 7 kola ima 5 jebenih bodova i ljudi ga spominju kao rješenje na Dinamovoj klupi
  • Zagi
    7.7k
    I kaj bumo onda?
    Zapalit forum?
    Histerično plakat?
    Počet pratit Real?

    "nigdar ni bilo da nekak nebu"
  • tp1997
    411
    A teško da se radi o Keku s obzirom da ima drugi angažman
  • Papastrumf
    12.4k

    Ovo ti moze biti cudno jedino ako si danas poceo pratiti hnl. Svake godine im ode skoro cijela ekipa, muce se prvih 2-3 mjeseca dok ne uigraju novu ekipu i onda krenu.
  • ElDorado
    184
    Sve bi bilo lakše da je Marić na toj predici bio određeniji. Ne govorit imena naravno ali bar neke kriterije. Da se zna tko dolazi u obzir uopće.
  • NitkoBitan
    17.6k
    čovjek sigurno ima neki info obzirom da se približava objava novog trenera a Favbet izbacio iz ponude.
    Frend mi je tamo bookie i veli mi da su krenule velike uplate na jednog od ponuđenih sa kvotom 2.50 a to mogu bit samo Jovičević ili Kek
    Dubbbrava

    Jedini sa koeficijentom 2.5 je bio Matjaz Kek. Sopic 2.2, Jovicevic 2.3 a onda iza Keka Kovac kofa oko 3.

    Ali zivi bili pa vidjeli... smijat cemo se ludim pricama i predikcijama nakon imenovanja koje se nadam da ce bit sto prije jer cemo svi izludit.

    Vise ni ne znam tko ima ozbiljne upise a tko se sprda. Stvarno trebamo malo prikocit.
  • Olmic
    3.7k
    jel to pripremanje terena
  • Bryan
    6
    Niko Kovač novi trener.
  • Papastrumf
    12.4k

    Da, Čabraja je novi trener.
  • Dubbbrava
    568
    Hahahahahah kome vjerovat sada?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.