• Borovljanin
    104
    Mene zanima koja je on točno pozicija, odnosno kako on sam sebe vidi, a kako Jakir. Za sada je neki sixth-man: igra osmicu, desetku, desno krilo, drugu špicu… Uvijek je okej imati tako polivalentnog i zahvalnog igrača. Ja sam ga do sada doživljavao kao osmicu, tehnički dobrog box-to-box igrača.
  • Pop corn
    8.5k
    odnosno kako on sam sebe vidi,Borovljanin

    Sam je rekao da se najbolje vidi i osjeća kao "osmica"
  • Neki tip
    21.3k
    Meni je Kačavenda najsličniji mladom Rogu.
  • Olmic
    3.7k
    Zasto on ne dobije sansu? Ziv, jak, brz, okomit?
  • miro
    4.5k
    Meni je to misterija. Gledajući po potencijalu, pazi veznu liniju samo od ovih mladih:
    Kačavenda, Stojković, Sučić, Baturina, Pavić + Vrba na posudbi

    Nitko me ne može uvjerit da ti dečki ne mogu igrat i bit prevaga u HNL-u
    Ne znam čega se svi ti treneri boje
  • Zg123
    347
    Ovaj mali ce mi biti oduvijek misterija. Prvo ona posudba di smo ga rehabilitirali i imali na placi, otkupili ga sad i uopce ne igra. Ono sto je i odigrao nije bilo nesto, bio bi mozda koristan da igramo visoki presing ali s obzirom da igramo veteranski kontrolirani nogomet nema tu kruha za njega
  • Nevo7
    780
    Zasto on ne dobije sansu? Ziv, jak, brz, okomit?Olmic

    Nitko ne zna. U top 3 je redovito na treninzima, a svejedno ga je Jakir počeo ignorirati.
    Nadam se da se sa novim trenerom priča mijenja...
  • Zagi
    7.9k
    Sučić i Rog
  • Maxova dijagonala
    631
    Vidim da ga nitko nije spomenuo ali momak je po meni bio dobar kad je ušao. Rastrčan,borben,prgav...možda nije neki izvanserijski talent kao Baturina ili recimo Stojković ali ide 100 na sat i to mi se sviđa. Onakva prgavost,guranje igrača sa leđa rukama,simuliranje to mi se svidilo kod njega. Takvi igrači nam trebaju u ovakvim utakmica da pravi nered i stišće protivničke obrane i veznjake.
    Na dečku se vidi da mu je stalo do Dinama i da daje cijelog sebe za taj klub.
    Takvi igrači se moraju poštivat!
  • vjeko1701
    8.6k
    Baš sam došao komentirati koliko me oduševio jučer po ulasku. Energija, drskost, hrabrost. Mislim da će pod Bjelicom samo ići gore i da bi mu mogao polako postati liebling do kraja sezone.
  • Zagi
    7.9k
    možda nije neki izvanserijski talent kao Baturina ili recimo StojkovićMaxova dijagonala

    Nije on ništa lošiji. Budeš vidio s vremenom.
    Ozljeda mu je usporila razvitak ali s razlogom je Belom igrao ispred Baturine u u21. Svaku tekmu.
  • Maxova dijagonala
    631
    nadam se da je tako ali mislim da je Kač više na kalup Ademija ili Pukštasa. Borben,rastrčan,odličan ulazak iz drugog plana ali nema neku top kreaciju kao Baturina ili Stojković.
    Svakako dečku je mjesto u Dinamu i uvjeren sam da će u Nene dobijat sve više prilika jer naš sadašnji trener voli ovakve pitbullove na terenu.
    Samo daj Bože zdravlja.
  • Zagi
    7.9k
    Ok ali i Ademi je bio vanserijski talent kada je bio mlad.
    Ne može svako u momčadi biti Ronaldinho, treba i nekoliko Kantea.
  • miro
    4.5k
    Kača mora sve više igrat, a kad se oporavi i Stojković. Baturinu ćemo prodat, najkasnije na proljeće, treba pripremit nove snage. Meni je Lukas odličan igrač i može puno dat i žustrinom, ali i nogometnim znanjem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.