• MarK
    648
    Nema vremena za eksperimentiranje, Bjelica je poznat po tome da momčad digne odmah, a mi vapimo za tim.
  • Crni86
    3.8k
    Kaj se tice bjelice ja sam njegov zagovornik od smaog pocetka.

    Neki ce rec da je svadljiv, a mozda je samo direktan i kaze ono sta mu je na umu. Ne dopusta da rade budalu od njega. U osijeku je radio odlican posao, dok ga nisu ubili u pojam gdje je bio sve valjda je i kuhao i cistio. To je i sam jednom naglasio da je komunicirao par puta prema upravi no oni su ostali gluhi.

    Vecinu ove ekipe on poznaje, docekat ce ga igraci sa kojima je upoznat i koje je vodio u prijasnjem mandatu i to vidim kao prednost. Puno laksa je prilagodba i za igrace i trenera kad se odmah zna neki red u svlacionici i nacin rada. Upitno je sta su kolege navele oko stozera, ali opet i za to vjerujem ako je covjek imao dobar nos za slozit prvi put stozer, pa imat ce ga i drugi put. Nije taj poms od uvijek bio strucnjak ili cavlina i bule. Tako da se tu ne brijem previse.

    Jedno je sigurno, dolaskom bjelice vise nece bitit tolerirana nicija bez volja na terenu.
  • čovjekjogurt
    691
    Dolazi li Nino Bule u paketu za prekide?
  • The Undertaker
    5.4k
    Bjelica je igra na sigurno, koliko sigurno uopće može biti. U svakom slučaju, najbolje "domaće" rješenje.
    Ujedno i pokazatelj da, kao što kaže kolega Anderson, Dinamo ili nema viziju kakvog trenera želi ili ga nema vremena tražiti.
  • Toni90d
    473


    Ne sviđa mi se čekanje. Od utakmice u Münchenu, su trebali zvoniti telefoni potencijalnih kandidata, pa makar opipat puls.
  • Gringo
    91
    upravo to, ima on u Dinamu nedovršenog posla.
  • Jaro
    7.4k
    u skladu s gospodskim smjerom kojim klub ide...
  • dinamo vitez
    319
    Bjelica je daleko od kruga HNL-a. Čovjek je naš najbolji trener u zadnjih bar 30 godina, vodio dvije ekipe u Ligi prvaka, u Bundesligi, u Turskoj, malo ljudi ima takav CV. I ne treba mu vrijeme za prilagodbu, zna igrače, momčad, okolnosti. Jedini ispravan izbor koji može odmah dignut ove uspavane zvijezde iz letargije i natjerat na rad i disciplinu.
  • tigric
    284
    Sopic je zicer.
  • Crni86
    3.8k
    mozda se i pipao puls. To nije odluka koja se donosi preko noci.

    To sta su ljudi prije bili nauceni da isti dan imamo zamjenu je drugi problem. Tad se radilo stihijski i nepromisljeno pa su se zato treneri i mjenjali kao na traci.
  • Omake
    2.7k
    Prvo egzorcista pa onda trenera.
    Imam lijepa sjećanja na Bjeličin period. Sve najbolje ako preuzme. Nadam se barem četiri pet utakmica bez primljenog gola zaredom.
  • Sixthway
    473
    jako malo stranaca u to vrijeme. Većina je bila domacih i lakše su postali ekipa i to se vidjelo na terenu da dišu jedan za drugoga. Danas potopuno suprotno
  • San Lorenzo
    15.9k

    Onda i Bayern reciklira kad vrati Heynckessa, Real nema viziju kad vrti Zidanea i Ancelottija zadnjih 10 godina...ili znaju te trenere, odnosno što ti treneri donose.
  • Niko1986
    118
    Dosta više priče o strancima. Postoji samo dobar i loš igrač.
  • E46
    694
    Ja sam siguran da je on svjestan toga i da se zeli dokazat jos jednom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.