• Big Daddy
    1.2k
    Igrački kadar bi se trebao malo bolje pročešljati i na zimu, ako ništa barem se riješiti par skupih statista.
  • sebenico
    596
    Nema sređivanja igračkog kadra bez micanja Zajeca i Marića. Zajec je već dva puta ostavio spaljenu zemlju u klubu, a tako će očito biti i treći put. Trebaju odgovorni ljudi u klubu ići kod Bobana i reći da je sada trenutak da preuzme vodstvo kluba i da se negativan odgovor ne prihvaća. Ostavljanje statusa quo je put u propast gdje je broj članova i ideal bitniji od rezultata.
  • BluePhone67
    4k
    Ovdje još neki nisu svjesni da je Zdravko Mamic mrtav po pitanju Dinama i da je njegov povratak pucanj u prazno i nemoguća misija, stoga nema potrebe ga zazivati indirektno šuljajuci preko drugih imena da bi maknuli one koje su sada na vlasti i koje nikada nisu niti htjeli u klubu.

    Edit: Izbori su za 4 godine, patite do tada
  • sport
    3.3k
    To što si ti napisao je kružni tok o kojem su već neki pisali.Nakon "rješavanja" skupih statista u ljeti tko su sad skupi statisti kojih se treba riješiti na zimu i tko ih je doveo u klub.I ključno pitanje koliko sve to košta.
  • Crusades1986
    12.2k
    Ostavljanje statusa quo je put u propast gdje je broj članova i ideal bitniji od rezultata.sebenico

    Tako. Mi nismo navijači nogometnog kluba nego broja članova. Kao smo li se samo usudili zanimati za broj članova, to se ne smije spominjati.

    Vrati nam tih 500 ljudi na manjim utakmicama u HNL-u.
  • sebenico
    596


    Sad je i spominjanje Zvonimira Bobana indirektno zazivanje povratka Mamića u klub. Što se sve neće napisati na forumu. Totalna odvojenost od realnosti i nekritičko podržavanje nesposobnih ljudi u upravljačkim strukturama kluba.
    A ovo za izbore i broj članova - još je Platon lijepo rekao da je demokracija sustav u kome njega i Sokrata preglasaju tri pijanca.
  • Nino Bule
    13.7k
    Zvone da je htio doc bio bi u klubu, prijedlozi i rješenja su vam gori od trenutnog stanja
  • BluePhone67
    4k
    Sutra da dođe Boban za tri mjeseca bi i njega mijenjali i tako dok ne dođete na svoje zagovaratelje. Tko vas ne zna skupo bi vas platio, čisto za informaciju Boban je dao punu podršku Zajecu.

    Za 4 godine su izbori, skupite se i birajte. Do tada možete mlatit i dalje praznu slamu.
  • sebenico
    596


    Zato i imamo ove koje su htjeli doći, a nemaju pojma o upravljanju kluba, svakih deset dana putuju u Atenu, kojima treba predstojnik ureda predsjednika jer se mogu izdržati radni angažman duži od sata vremena.
  • Neron53
    596

    Mozda kad ispuni nominalno predvidjene uvjete?
  • Crusades1986
    12.2k
    Pa ja sam mislio da je Zeko cijelo vrijeme u Ateni, a predstojnik ureda vuče sve konce.
  • josipsucic
    37

    Kaj Zajec stvarno tako vodi klub, e moj boze
  • BluePhone67
    4k
    Nema ga uopce u klubu, stavili su karton sa njegovom slikom, mamicevci nakon 6 mjeseci skuzili da to nije stvarno on.
  • kadsemasazatalasa
    12
    Ne razumijem.

    Imamo ono za što se borili 15 godina. Krvavo borili. I sad bi vi htjeli da se preko noći sve riješi. Da postanemo valjda Porto, ili bar Red Bull.

    Ništa ne ide preko noći, ovi ljudi su tu 6 mjeseci, ne razumijem čemu zazivanje drugih i prozivanje nekih ljudi. Pustite ljude da rade posao, u 6 mjeseci nemoguće im je suditi jel dobro ili nije dobro. Uozbiljite se. Podsjećate me na južne nam (ne)prijatelje.
  • blueboy
    140
    Kaj Zajec stvarno tako vodi klub, e moj bozejosipsucic

    Ma Zeki smo uvaljali neke tablete za koronu pod izlikom da su vitamini, sad je u izolaciji. Silvio Marić je na tajnom zadatku na Kubi da nabavi pedesetak zastava Kube za klub i stranku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.